Ogólne > Hydepark

zakupyyyyyy

(1/9) > >>

baletnica:
witam wszystkich serdecznie :)

mam ochotę na zakupy (ubrania, kosmetyki, buciki itp itd) Ogólnie wszystko dla kobiet _ oczywiście interesują mnie ceny po przecenie :)) czy ktoś wie gdzie i jakie są przeceny??

za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna

mala_z_Aarhus:
Moze tam badziej szczegolowo, inaczej odpowiem: przeceny w Danii podobnie jak w Niemczech sa dwa razy do roku. Oprocz "urodzin" tych wszystkich mozliwych sklepow, jak Bilka, Fotex, Salling i Magasin.

vera:
juz jest po przecenach jak zawsze w sierpniu i nie tylko w danii czy w Niemczech bo w większości krajów jak i też w Polsce.

mala_z_Aarhus:
W ten poniedzialek o godz. 7 rano zaczyna sie wyprzedaz - przecena w Sallingu.

Dlatego wlasnie zostawilam sobie furtke w moim poscie.  ;D

Jomir:
Nie wiem skad jestes.
W Kopenhadze na Amager, jest sklep outletowy, w ktorym mozna kupic markowe ciuchy (Jackpot, In wear, Cottonfield) czasem za bezcen.
Dla przykladu kupilam tam kiecke Jackpot za 200 koron (cena oryginalna 800), mase koszulek na ramiaczkach po 15 koron (cena oryginalna ok. 200), sweterki po 30 korn (wyjsciowo 200-400).
W stalej ofercie sa rowniez ubrania tychmarek z 20-30% przecena. Jak kto lubi :)
Oczywiscie trzeba trafic. Ja sobie wpadam tam raz na mniej wiecej 3 tygodnie i mam superanckie ciuszki, dobrej jakosci, za naprawde bezcen.
Czasem oczywiscie zdarza sie, ze nic sobie nie kupie. Ale mnie najbardziej rajcuje jak kupie sobie cos fajowego za grosze :) wtedy mam najwieksza radoche :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej