poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: zakupyyyyyy  (Przeczytany 27411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

baletnica

  • Gość
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Wrz 2008, 19:52:13 »
dla mnie fajnie się ubrać to nie to samo co modnie :) mode zostawiam wielbicielkom dłuugich tipsów

ja lubię się fajnie ubrać po swojemu :P

pozdrawiam i mam nadzieje, że udadzą mi sie zakupy :))

Tula

  • Gość
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Wrz 2008, 20:20:35 »
Tula, a w tych sklepach to odzież używana dobrze rozumiem ? fajnie się tam można ubrać?? i gdzie mniej wiecej się te sklepy znajdują ?
Tak, uzywana. Sa sklepiki mniej wiecej w polowie Amagerbrogade, na Borgergade oraz na poczatku Nørrebrogade w Kopenhadze. Milego kopania ;).

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Wrz 2008, 09:00:29 »
Hihi... cos w tych dresach jest :) Bo mam dokladnie te same odczucia :)

Codziennie chodze do parku z psem, i za wyjatkiem lata, mam oczywiscie na sobie ortalionowy dres, a i czesto kalosze :)
Ze nie wspomne, ze moj dres nie zawsze jest czysty.
W parku bawie sie ze swoim burkiem i cala masa, wiekszych i mniejszych. WIec najczesciej juz po chwili mam odbite na spodniach psie lapy, a to jakis buldozek pysk wytrze :) Na poczoatku pralam spodnie codziennie, ale wkrotce sie poddalam :) Tak wiec bywa, ze smigam do parku w dresie w lapki :)

W Polsce, kiedys bym tak do parki nie poszla :) Teraz i w Polsce chodze :) moja sprawa :)
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline vaxa_rys

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 475
  • Reputacja: +4/-6
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Wrz 2008, 17:41:33 »
haha, mirra robie dokladnie tak samo, ba! na podroz do PL kiedys mialam na sobie dresy, w moim miasteczku pierwsze co zrobilam to  po drodze wyskoczylam na poczte, w tym dresie i na oczywiscie trafilam na cala mase znajomych,heheh.

Offline lilia

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1139
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Wrz 2008, 11:44:16 »
Wczoraj, będąc w Polsce, zrobiłam eksperyment: wzułam adidaski, spodenki dresowe i bluzę takąż,kupioną w duńskim H&M po wyjątkowo atrakcyjnej cenie :P I tak wyskoczyłam sobie w centrum Wrocławia na spacerek z dzieckiem ;D ;D ;D
He,he,może jakichś rewelacji nie było,ale za to pan ochroniarz w sieciowej drogerii nie odstępował mnie na krok ;D
W koncu zwróciłam mu uwagę ;),ale pewnie wyglądałam wg niego jak  uboga krewna ze wsi ;) ;D

lilianka

  • Gość
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Wrz 2008, 12:56:54 »
hehe dobre, ja jadac do Polski robie selekcje ubran , to co tutaj ubieram na codzien do Polski jednak nie decyduje sie zabierac...

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Wrz 2008, 16:34:26 »
No cóż...Ja teraz bardzo dużo czasu spędzam w Rosji. I czuję się trochę nieswojo w bizantyjskim przepychu tutejszej ,,elity", z którą stykam się na nieformalnych spotkaniach. Wiedziałam, że zamożne Rosjanki ubierają się ,,na bogato".
Zaproszono mnie na daczę dość wysoko postawionego urzednika. No to ja oczywiście, jakieś wygodne spodnie i koszula. Panie w szpilkach, eleganckich sukniach, na twarzy feeria barw. Przyglądały mi się ze współczuciem i politowaniem.
W Danii za to do rozpaczy doprowadza mnie ubiór prezenterek telewizyjnych, a szczególnie tych prowadzących wiadomości. Nie dość , że ustawione są na jakimś makabrycznym tle-np. w paski. To jeszcze pani ma na sobie niedoprasowaną bluzkę, albo wymięty sweterek w pasy. Ja rozumiem luz i swobodę, ale wygląda to bardzo nieprofesjonalnie. A wystarczyłby dobry kostium i wyprasowana bluzka...

poloniainfo.dk

Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Wrz 2008, 16:34:26 »

Klingon

  • Gość
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Wrz 2008, 17:43:03 »
Kiedyś były znane w całej Danii swetry wieloletniego prezentera prognozy pogody Henrika Voldborga.
"Poza tym zostały Voldborga robione na drutach swetry głownym elementem w jego "tv-image", i gorącym tematem rozmów u widzów podczas prognozy pogody. Przez wiele lat otrzymał wiele swetrów od widzów, np. sweter ze zdjęciem satelitarnym orkanu w 1999, który jedna kobieta z Esbiergu zrobiła."
Voldborgs sidste vejrudsigt na YouTube.
Sympatyczny człowiek. :)

Raz też było pokazane bogactwo Rosjan - samochód cały wyłożony brylantami. ;D

Jeżeli musiałbym wybrać to wybrałbym swetry. ;D

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Wrz 2008, 18:17:05 »
Voldborg jest w porządku. Jednak specyfika przekazywania wiadomości politycznych ze świata, wymaga troszkę inne gostroju. Dla mnie niewiarygodnie wygląda osoba siedząca w okienku i mówiaca ,,o tym co w świecie', lub podająca wiadomosci likalne, a wyglądająca jakby dopabuse skończyłą wyrywać chwasty w ogródku. Tu bardziej odpowiada mi model amerykański.
Po pracy jestem wyznawczynią daleko idącego luzu i swobody...

[Posted on: 23 Wrzesień  2008, 18:16:09]

Ale mi na początku poszatkowało słowa. Sorki.

MARZENA2

  • Gość
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Wrz 2008, 23:17:00 »
dobry wieczor!
ja mam pytanie zwiazane z tym sklepem outletowym na Amager
wlasnie tam dzisiaj bylam,ale damskiej odziezy tam nie spotkalam,tylko ubrania dla mezczyzn.
dziekuje

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Wrz 2008, 23:18:26 »
To musial byc inny, w tym, o ktorym ja pisze, jest wiecej pol na pol.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

MARZENA2

  • Gość
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Wrz 2008, 08:46:16 »
witam serdecznie!
w sumie ,to ja spotkalam 2 sklepy outletowe na amager.jeden dla mezczyzn,a drugi z odzieza sportowa.
nie wiem,moze tam dalej za tymi 2 sklepami cos bylo.tak jak napisalas mirro,wczesniej amagerbrogade 85.
w sumie,to dziekuje za zainteresowanie moja osoba i zycze milego dnia

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Wrz 2008, 08:55:09 »
Ten, o ktorym pisalam byl z odzieza, ze tak powiem "casual" - sukienki, spodnice, garsonki, sweterki, bluzki... Raczej eleganckie, niz sportowe.
WYbieram sie tam w przyszlym tygodniu, wiec jak nie zapomne, to spisze nazwe ulicy.
Pierwszy raz zawiozla mnie tam kolezanka, a teraz jezdze "na pamiec", zielonego pojecia nie mam jak sie nazywa ulica czy sklep :)
Wiem, ze jest duzy :) i jest obok niego duzy parking :)
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

MARZENA2

  • Gość
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Wrz 2008, 18:28:13 »
dziekuje mirro!
bede bardzo wdzieczna,jezeli spiszesz adres i poinformujesz mnie na forum.
pozdrawiam serdecznie

baletnica

  • Gość
Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Wrz 2008, 19:44:40 »
Na Amager w poblizu Opera Holmen. Zielonego pojecia nie mam jak sie ulica nazywa, ale kierujac sie na Opera Holmen, mozna tam dotrzec.
MIRRA :)

a w jakiej odleglosci od opery holmen? bylam tam dzis ale nie znalazlam tego sklepu.

Podaj jakies wskazowki jak trafic?
duzy budynek, mały? może koło jakiegoś charakterystycznego budynku? itp

poloniainfo.dk

Odp: zakupyyyyyy
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Wrz 2008, 19:44:40 »