poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: list z udlæningeservice  (Przeczytany 4624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zyrafffkaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
list z udlæningeservice
« dnia: 11 Paź 2008, 13:24:39 »
czesc wam
Mam pytanie. W sierpniu z mezem skladalismy papiery o laczeniu malzenstwa, maz z coreczka maja tutaj staly pobyt a ja nie mam nic do tej pory. Dzis dostalismy list, ze mamy wstawic sie na spotkanie do udlæningeservice po odpowiedz do wniosku wraz z moim paszportem. Hym czy ktos wie o co moze chodzic i na czym takie spotkanie polega? Przeciez caly paszport kserowalismy i dolaczalismy do wniosku.

Grzegorz71

  • Gość
Odp: list z udlæningeservice
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Paź 2008, 20:24:11 »
Prawdopodobnie bedziesz musiala skladac jeszcze raz dokumenty. Ja skladalem wniosek dotyczacy laczenia rodzin w lipcu, dokladnie na poczatku lipca. Ze wzgledu, ze czekalismy do pazdziernika i nie otrzymalismy zadnej odpowiedzi, czy tez pozwolenia na pobyt, wyslalem maila z zapytaniem jak dlugo mamy czekac na dokumenty. Po tygodniu dostalismy takie pismo jakie Ty otrzymalas. W pismi bylo napisane ze otrzymali nasze dokumenty 10 lipca, ale od 1 maja zmienily sie przepisy dotyczace osob, ktore przyjezdzaja do Danii z krajow Unii Europejskiej i musimy sie zglosic z Paszportem, albo innym dokumentem potwierdzajacym tozsamosc. Na miejscu w biurze okazalo sie ze musimy zlozyc dokumenty jeszcze raz, pozniewaz............. kobieta ktora nas obslugiwala nie byla w stanie tego wytlumaczyc... :)) Krotko mowiac gdzies gamonie zgubili.
Teraz musimy czekac nastepne pare tygodni. Mam nadzieje ze teraz nie zgubia naszych podan o pobyt. Pozdrawiam i radze zabrac ze soba wszystkie dokumenty, ktore sa potrzebne do zlozenia kolejnego wniosku....

Offline zyrafffkaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: list z udlæningeservice
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Paź 2008, 20:29:32 »
Zdjecia rowniez mam zabrac ?
Mam nadzieje ze u nas sytuacja jakos inaczej sie potoczy... bo mamy napisane ze jest to wezwanie po to aby przyjsc odebrac odpowiedz do wysylanego przez nas wniosku. A nasz wniosek nie oddawalismy u zadnej pani/pana z okienka tylko wszystko w zaklejonej kopercie w informacji :) no zobaczymy jak to sie zakonczy...

Offline patsy

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: list z udlæningeservice
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Paź 2008, 07:24:12 »
jedno jest pewne !trzeba co jakiś czas się upominać ,przypominać i monitować!wiem z własnego doświadczenia ,że jak mój mąż poprosił znajomego dunczyka ,żeby zadzwonił w naszej sprawie i powiedział dosadnie ,że to chyba zbyt długo trwa i dodał do tego ,że najważniejsze jest ubezpieczenie dla mnie,bo już miałam "przyjemność" chodzić prywatnie do lekarzy i płacić krocie,to jakos zadziałało i dostalismy wszystkie dokumenty w przeciągu kilkunastu dni.więc można i już!dodam jeszcze,że wszystko wysyłaliśmy pocztą.

Offline zyrafffkaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: list z udlæningeservice
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Paź 2008, 07:45:37 »
No my nie nalegalismy ani nic nie przypominalismy...
wiem ze takie sprawy tocza sie nieraz dosc dlugo wiec dawalismy im czas nawet do grudnia, ale ze juz teraz mamy sie wstawic po odpowiedz to nam to na reke :)
Pozdrawiam

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: list z udlæningeservice
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Paź 2008, 14:07:21 »
Byc moze Urzad Imigracyjny podjal juz decyzje w Twojej sprawie. Zawsze w takiej sytuacji trzeba sie stawic z paszportem, taka jest procedura.

Offline zyrafffkaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: list z udlæningeservice
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Paź 2008, 15:10:51 »
z tego co dzis uslyszalam to chyba Juta masz racje, bo zostal mi juz nadany udl. nr. :) zobaczymy w czwartek bo wlasnie wtedy jedziemy do udl.

poloniainfo.dk

Odp: list z udlæningeservice
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Paź 2008, 15:10:51 »

 

List od ubezpieczyciela auta. Proszę o pomoc.

Zaczęty przez rog3rDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2393
Ostatnia wiadomość 19 Sie 2015, 18:31:40
wysłana przez MAXFIT
Skat - List - O co chodzi ?

Zaczęty przez ad17Dział Podatki

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 14848
Ostatnia wiadomość 13 Lis 2011, 19:59:54
wysłana przez greg1969
list ze SKAT - restskat do zapłacenia?

Zaczęty przez piroplastikDział Podatki

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11219
Ostatnia wiadomość 23 Wrz 2012, 21:33:46
wysłana przez roga
list gończy

Zaczęty przez annafolekDział Hydepark

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 35835
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2011, 00:35:40
wysłana przez jamjurand
List z poczty

Zaczęty przez Witcher78Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3367
Ostatnia wiadomość 14 Kwi 2010, 17:49:26
wysłana przez Witcher78