poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Narzekalnia  (Przeczytany 167882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anha

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 570
  • Reputacja: +3/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lis 2008, 19:26:57 »
Ja dzisiaj mogę ponarzekać tylko na parszywą pogodę bo mimo parasola,zmokłam.
I na smród w mieście,cukrownia pracuje pełną parą.

gosciu

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lis 2008, 19:30:54 »
przenosze post do wlasciwego tematu:
Chyba wielu uczestnikow tego forum byloby bardzo zadowolonych gdyby pani Mira nie zabierala glosu w sprawach na ktorych sie nie zna, ale ona musi skomentowac kazdy post i przy okazji siebie zareklamowac.
Kobieto po co opowiadasz tyle o sobie? kogo to interesuje? ciekawe kiedy poda nam pani numer butow i biustonosza, bo wszystko inne juz znamy...........i pochodzenie pani dzieci i ich choroby i zdolnosci i historie zycia mamuski........
moze raczej zacznie pani pisac blog
a moze moderatorzy zaczna wycinac posty nie na temat pisane przez te osobe?
Pani Tula jest uzalezniona od pani Miry i to widac, oj widac........... a tamten post prosze usunac, mysle ze tu jest wlasciwe misjce?

Tula

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lis 2008, 19:35:10 »
Pani Tula jest uzalezniona od pani Miry i to widac, oj widac........... a tamten post prosze usunac, mysle ze tu jest wlasciwe misjce?
Wlasciwe :).
Tak, jestem uzalezniona; wyplaca mi 50 dkk za kazdego posta, w ktorym sie z nia zgodze i 100 dkk za kazdego, w ktorym jej bronie.
Narzekam, ze za malo, ale twierdzi, ze wiecej nie moze, bo ma inne wydatki. Pewnie oplaca tak wiecej osob...::)

maruda

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Lis 2008, 20:11:33 »
ech!

gosc

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Lis 2008, 20:40:54 »
uwazam, ze Pan przesadza. Mysle, ze rady Pani Mirry sa potrzebe.To osoba, ktora zawsze szczegolowo udzieli odpowiedzi na pytanie.  Swoje odpowiedzi zawsze stara sie podeprzec przepisami. A to, ze nie zawsze jej rady wszystkim moga sie podobac to inna sprawa. To juz miejcie pretensje do dunskich przepisow. Nie znam pani Mirry osobiscie, nigdy z nia nie rozmawialam. Kobieta rzeczowa i konkretna. Co moze niektorych naszych rodakow denerwowac.
Dla osob interesujacych sie moda ktorzy nie moga znalezc nic dla siebie w dunskich sklepach. jak wiecie w Kopenhadze jest sklep mango. to hiszpanska firma. Nie wszyscy mieszkaja w Kopenhadze ale sklep ten ma internetowa strone www.mangoshop.com gdzie mozna kupowac.ceny porownywalne do dunskich.Sklep ten prowadzi tez outlet www.mangooutlet.com gdzie sa rzeczy poprzeceniane

Offline Manior

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: +16/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Lis 2008, 20:55:38 »
Tak, jestem uzalezniona; wyplaca mi 50 dkk za kazdego posta, w ktorym sie z nia zgodze i 100 dkk za kazdego, w ktorym jej bronie.
Narzekam, ze za malo, ale twierdzi, ze wiecej nie moze, bo ma inne wydatki. Pewnie oplaca tak wiecej osob...::)
.... No to już się przyznam  :-\ . Ja dostaję od Mirry - 20 koron, żebym się nie wcinał. I właśnie się okazało, że dostaję za mało (!)
Dlaczego Tula dostaje 50 ? Rodzina jakaś, czy co ?

Znowu mi ciśnienie skacze....




Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Lis 2008, 21:08:36 »
Manior, teraz mi Cisnienie podskoczylo.... Zapomniales o pewnym dodatku w naturze do Twego wynagrodzenia???
No dobra, mialam nikomu nie mowic.
52,50 bedzie ok?

Czesc PIATKA, odbanowali CIe w koncu???
Mam nadzieje, ze juz Ci lepiej?
Coz, kazdy gdzies musi wyladowac Swoje frustacje. Jesli Tylko CI to pomaga :) To prosze bardzo.


Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Lis 2008, 21:08:36 »

Offline Manior

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: +16/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Lis 2008, 21:17:28 »
(No psecie w tym wątku nie moge napisać, ze sie ciese. Co to za nazekalnia jakbym się zacon ciesyć)

Nadal za mało !

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Lis 2008, 21:25:54 »
Ja wróciła z głębokiej Rosiji, trafiła na Narzekalnię. Pomyślała, miejsce w tym momencie akurat dla mnie.
Ale cóz, okazało sie że znowu trafiłam do magla. Ja nie mam zbyt dobrej orientacji w terenie, ale tak zabładzić. Tylko jak tak potrafię.
A tak na serio, sugerując sie tytułem, myślałam, ze będzie trochę śmiesznie, a tu i śmieszno i straszno...
Jak komuś przeszkadza, że Mirra jest taka pomocna, to niech wyrwie się do pomocy sam. Przecież nikt tego nie zabrania. Ja w sobie nie mam takiej smykałki do pomagania i determinacji do szukania i interpretacji przepsów dla cudzoziemców, czyli nas Polaków.
Ale, przecież pewnie ktoś skorzysta z pomocy Mirry lub innych osób. I choc wiadomo, że różne mamy podejście do przepisów, to jednak niektórych nie da się obejść, trzeba je znać po prostu. I dobrze, że jest ktos chętny do dzielenia się swą wiedzą na ten temat. A zajadłość niektórych ...No cóż, bywa.


[Posted on: 14 Listopad  2008, 21:25:05]

A Manior się ciesy, tylko tak cichutko...

ika

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Lis 2008, 23:37:41 »
ludzie co wy za bzdury piszecie,nie macie większych zmartwień??? ::)

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Lis 2008, 11:13:43 »
Mamy, mamy. Ale czy to znaczy,że nie możemy sie pochylic nad tymi małymi smuteczkami? Sądzę, że nie nalezy być zbyt serio, zabiera to życiu urok. Trochę lekkosci, a czasami nawet infantylizmu jest potrzebne.
Jakże mam się cieszyć, jeśli zapomniałam do ciasta na szrlotkę dodać cukru. Przypomniałam sobie o tym oczywiście dopabuse wtedy, gdy wyciagałam ciasto z piekarnika. Posypałam ciasto bardzo grubą warstwą cukru pudru, zaczęłam konsumować ciasto. Przyszedł mąż, zaserwował żart w stylu żenujący żart prowadzącego, wybuchnęłam śmiechem. Potem on się śmiał, bo ja miałam pyszczydło przysypane cukrem.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Lis 2008, 11:22:29 »
Trzeba bylo po dunsku bitej smietany na wierzch nalozyc  ;D
Zabija kazdy smak...

No jak Tu sie cieszyc, jak trzeba bylo wstac??? I czemu tak ciemno o poranku???

A tak wogole to Dzien dobry  ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline MargaretMitchell

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 500
  • Reputacja: +5/-1
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lis 2008, 13:33:40 »
Nic mi się nie chce.
 Miałam umyć okna ale pada. To firanek tez nie upiorę.

K3

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Lis 2008, 14:06:20 »
Nic mi się nie chce.
 Miałam umyć okna ale pada. To firanek tez nie upiorę.

window-cleanera zamów :D

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Lis 2008, 14:51:15 »
A jaka satysfakcja. Ty kubeczek z kawą lub herbatką, a on się będzie bidak wyginał na wietrze. Targany porywami wiatru niestety, tylko wiatru...No, to jest wersja ekstremalna. Przy bardziej słonecznej aurze, przystojny czyściciel okien to miły widok. Hm...

poloniainfo.dk

Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Lis 2008, 14:51:15 »

 

Antonim watku " Narzekalnia"

Zaczęty przez madzialenaszDział Hydepark

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9665
Ostatnia wiadomość 26 Wrz 2009, 22:48:27
wysłana przez Klingon2