poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Narzekalnia  (Przeczytany 168392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

K3

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Lis 2008, 14:53:17 »
A jaka satysfakcja. Ty kubeczek z kawą lub herbatką, a on się będzie bidak wyginał na wietrze.

za to dla drugiej strony taki widok jest wq...cy  ;D ;D ;D

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Lis 2008, 14:58:15 »
Ale wtedy to już nie Margaret by  narzekała...Będąc na miejscu takiego czyściciela , to ....Nie używałabym zbyt parlamentarnych słów chyba... :D

Offline MargaretMitchell

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 500
  • Reputacja: +5/-1
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Lis 2008, 16:41:55 »
otóż to - jak zamówię czyściciela to przestanę narzekać,
No chyba, że znajdę kolejny powód:
- że smugi zostawił
- że niczym nie przypominał przystojnego "polskiego hydraulika"
- że przepłaciłam
 8)

K3

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lis 2008, 17:10:04 »
otóż to - jak zamówię czyściciela to przestanę narzekać,
No chyba, że znajdę kolejny powód:
- że smugi zostawił
- że niczym nie przypominał przystojnego "polskiego hydraulika"
- że przepłaciłam
 8)


ad1: reklamuj, powinni przyjechać i poprawić...
ad2: pewnie będzie to arabski window cleaner  ;D
ad3: daj im zarobić  ;)

Offline anha

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 570
  • Reputacja: +3/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Lis 2008, 19:53:50 »
A za niezdjęcie koszulki przy myciu odtrąciła opłatę za "straty moralne"

Zima idzie i przymrozki.Nie cierpię tej pogody.
Czego,ja głupia do Grecja nie pojechałam,Danii mi się zachciało.
Człowiek młody był i głupi  ;)

Offline Majkelek

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • głupi ten co głupio robi
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lis 2008, 21:58:05 »
przenosze post do wlasciwego tematu:
Chyba wielu uczestnikow tego forum byloby bardzo zadowolonych gdyby pani Mira nie zabierala glosu w sprawach na ktorych sie nie zna, ale ona musi skomentowac kazdy post i przy okazji siebie zareklamowac.
Kobieto po co opowiadasz tyle o sobie? kogo to interesuje? ciekawe kiedy poda nam pani numer butow i biustonosza, bo wszystko inne juz znamy...........i pochodzenie pani dzieci i ich choroby i zdolnosci i historie zycia mamuski........
moze raczej zacznie pani pisac blog
a moze moderatorzy zaczna wycinac posty nie na temat pisane przez te osobe?
Pani Tula jest uzalezniona od pani Miry i to widac, oj widac........... a tamten post prosze usunac, mysle ze tu jest wlasciwe misjce?

Ufff... nie tylko ja uważam że ona czasem gada od rzeczy. Może to schizofrenia albo mitomania. Kto by tam nie zwariował gdyby mąż miał Cię gdzieś i do kina łaził z kumplem, a samą zostawiał z psem. Po prostu nie zwracajcie na to uwagi niech kobieta czuje się potrzebna i ma chwile szczęścia. 
Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.

Tula

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Lis 2008, 13:57:21 »
Majkelek, nie przeginaj.

Pogoda na Amager jest po prostu ohydna... Snieg z deszczem, a fe.

poloniainfo.dk

Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Lis 2008, 13:57:21 »

Offline veti

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kelner z Kutna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Lis 2008, 14:10:07 »
Tak sledze te wszystkie dyskusje i zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego na tym forum co drugi temat to narzekanie na wszystko ? Ten watek zapoczątkowała dyskusja do plusach i minusach życia z Danii i porównaniu do Szwecji. Tak się składa, że od dłuższego czasu śledzę również forum Polonii szwedzkiej i tam jakoś nie widzę tylu narzekań, frustracji, itp.

Czy z tego wynika, że w Szwecji żyje się lepiej, łatwiej, przyjemniej ? Czy może duńska Polonia jest bardziej "marudna" ? 
Nie mam zamiaru tym wpisem obrażać nikogo bo sam póki co tu mieszkam wiec mam podobne problemy co reszta. Chodzi mi raczej o porównanie wpływu danego kraju na nastrój mieszkających w nim mieszkańców.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Lis 2008, 14:39:33 »
Wkurza mnie, ze jak Majkelek potrzebuje pomocy, to pisze do mnie na priva, a teraz mi dooope obrabia...
Oj, nieladnie, nieladnie....
Ale skoro mu po tym lepiej...

Ps.
Kiedys Majkelku dorosniesz, znajdziesz kobiete swojego zycia i wtedy dowiesz sie, ze kazdy potrzebuje oddechu nawet w najbardziej udanym malzenstwie. Tak jak w kazdym malzenstwie musi byc miejsce na indywidualne hobby. Bo udane malzenstwo polega na "patrzeniu w ta sama strone", a nie kurczliwym trzymaniu sie za rece. Zycze CI bys kiedykolwiek taki stan osiagnal.

A moj pies... 5 godzin w tygodniu pracuje dle ludzi niepelnosprawnych.... Moze jakbys zobaczyl szczescie tych ludzi wynikajace z mozliwosci obcowania z Rudym, uwierzylbys, ze mozna kochac psa, tak samo jak czlowieka... I obys Ty zrobil kiedykolwiek tak duzo dla innych jak ten czworonog.

« Ostatnia zmiana: 16 Lis 2008, 14:51:12 wysłana przez Mirra »
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Tula

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Lis 2008, 16:48:25 »
Tak sledze te wszystkie dyskusje i zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego na tym forum co drugi temat to narzekanie na wszystko ? Ten watek zapoczątkowała dyskusja do plusach i minusach życia z Danii i porównaniu do Szwecji. Tak się składa, że od dłuższego czasu śledzę również forum Polonii szwedzkiej i tam jakoś nie widzę tylu narzekań, frustracji, itp.

Czy z tego wynika, że w Szwecji żyje się lepiej, łatwiej, przyjemniej ? Czy może duńska Polonia jest bardziej "marudna" ? 
Nie mam zamiaru tym wpisem obrażać nikogo bo sam póki co tu mieszkam wiec mam podobne problemy co reszta. Chodzi mi raczej o porównanie wpływu danego kraju na nastrój mieszkających w nim mieszkańców.

To szalenie ciekawe, co piszesz; nie bywam na drugim forum i nie mam takich obserwacji, ale jesli jest, jak mowisz, to rzeczywiscie zastanawiajace, bo zadaje klam twierdzeniu, ze "Polak tak ma". Mam kilku znajomych w Szwecji, ale oni to mniej wiecej narzekaja w podobnym stopniu do mnie ;).

Nawiasem mowiac, ja nie moglabym mieszkac w Szwecji. Dania to juz pachnie komuna, ale Szwecja to JEST komuna ;).

Offline veti

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kelner z Kutna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Lis 2008, 18:26:16 »
Nawiasem mowiac, ja nie moglabym mieszkac w Szwecji. Dania to juz pachnie komuna, ale Szwecja to JEST komuna ;).

Wiesz, każdy patrzy na sprawe z własnej perspektywy. Inaczej bedzie sie żyło singlowi w Danii, a inaczej całej rodzinie w której np. tylko mężczyzna pracuje. Każdy z nich na coś innego zwraca uwage, coś innego go denerwuje.
Mówisz, że w Szwecji jest prawdziwa komuna, aż tak sie nie znam, tylko tam studiowałem wiec też moja sytuacja była inna. Myśle że długo by można tak wymieniać, ale to nie ten temat. przepraszam za OT.

Tula

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Lis 2008, 18:32:10 »
Mówisz, że w Szwecji jest prawdziwa komuna, aż tak sie nie znam, tylko tam studiowałem wiec też moja sytuacja była inna. Myśle że długo by można tak wymieniać, ale to nie ten temat. przepraszam za OT.
Nie na temat, masz racje, moze tu?
Ja tez sie nie znam :) Czytalam tylko pare ksiazek, lacznie z ksiazka pana Zaremby:
http://merlin.pl/Polski-hydraulik-i-inne-opowiesci-ze-Szwecji_Maciej-Zaremba/browse/product/1,581247.html#fullinfo

Offline lilia

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1139
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Lis 2008, 18:33:32 »
To ja wrócę do narzekania  >:(
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, a ja się NUDZĘ... :-\

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #43 dnia: 18 Lis 2008, 19:35:35 »
Dlaczego KURDE.... jak w koncu przyszedl czas DP3 dostalam jedna z najcholerniejszych migren w tym roku????
No czy to jest kurde sprawiedliwe???

Chyba dam oglszenie: zamienie nawet dosc madra glowe z migrena, na jakakolwiek byle zdrowa. Moze byc nawet lysa  ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Manior

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: +16/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Lis 2008, 19:58:52 »
Hmmm.... a może być ta głowa z brodą ?

poloniainfo.dk

Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Lis 2008, 19:58:52 »

 

Antonim watku " Narzekalnia"

Zaczęty przez madzialenaszDział Hydepark

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9700
Ostatnia wiadomość 26 Wrz 2009, 22:48:27
wysłana przez Klingon2