poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Narzekalnia  (Przeczytany 167911 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Apolonia

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #105 dnia: 30 Sty 2009, 02:46:24 »
Kochana Dziewczyno a czy ty programistka czy ksiegowa? znam ten ból - zamknij kompa i idz spać - ja mam wlasnie jetlega to mi trudno pozdrowienia

Emiliani

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #106 dnia: 30 Sty 2009, 14:06:59 »
Kazdy z nas znajdzie mase powodow do narzekan. I co najwazniejsze kazdy z nas ma do tego prawo !!!!! Ja narzekam i poki co bede narzekac. Stan ducha siedzi w naszym srodku. I czasami ne mamy wplywu na nasze nastroje , one sa poza nami. Z czego mam sie cieszyc (poki co), ze nie moge sie dogadac? , ze pogoda jest okropna, ze im dluzej ucze sie dunskiego tym bardziej mam w glowie 1 wielki metlik? Ze po kazdej lekcji jestem coraz bardziej zrezygnowana, ze tesknie za dzieckiem, ze dziecko jest chore ?????

Rzeczy pozytywne ... jestem w miare zdrowa, mam dobrego meza i niedlugo pojade na ferie do Polski  i chyba najwazniehsze, ze nie musze tak ciezko pracowac. Wspolczuje naprawde moim kolezankom i kolegom z kraju , szkoda , ze inne nacje narodowosciowe nie pracuja tak samo dobrze i z takim poswieceniem jak my polacy. A zaczelismy juz na Loland w 19 wieku  przy burakach jak pamietacie . Nawet postawili tam pomnik naszym polskim buraczarkom .  I znowu........... dlaczego my polacy dla innych musimy tak ciezko pracowac? Dlaczego nie widzialam w DK ani jednego pracujacego np. na budowie slowaka, czecha czy wegra? A nasza Polska to taki piekny kraj ...prawda ? Powiecie ...no wlasnie co powiecie ????? >:(  pozdrawiam

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #107 dnia: 30 Sty 2009, 16:56:23 »
NArzekalnia jest wlasnie po to zeby narzekac.
A jezykiem sie nie przejmuj, przyjdzie wszystko z czasem. W trakcie nauki sa wlasnie takie dolki, jest to zupelnie naturalne. Po jakims czasie wszytsko wroci do normy.

Apolonio, nie moge kompa zamknac.... dokumenty do przetargu opracowuje, a tam wiadomo, jak nie zdaze nikt na mnie nie poczeka, a tym bardziej plakal z powodu braku mojej oferty... Dzieki za cieple slowa  :D

Weekendu tez nie bede miala - papiery musza byc gotowe na poniedzialek :(
« Ostatnia zmiana: 30 Sty 2009, 19:07:01 wysłana przez Mirra »
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline edith

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #108 dnia: 30 Sty 2009, 20:09:55 »
narzekania ciag dalszy...chce pracowac w swoim zawodzie!!!! Z konikami!!! Ale poki co musze byc ogrodnikiem i walczyc z codziennym bolem plecow. I nie do konca czasem mam wrazenie ze warto :( :o

Offline Dot

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #109 dnia: 30 Sty 2009, 20:44:45 »
Witam
Ja chcialabym ponarzekac na nauczyciela muzyki mojego syna. Place ok. 100 kr za 25minut! lekcji, ale prawie nigdy nie jest to 25 minut tylko mniej (z winy nauczyciela oczywiscie, a moze z mojej, poniewaz bylam za miekka). Od wczoraj zaczelam bezczelnie mierzyc czas stoperem na jego oczach i poki co tak pozostanie. Moze jestem okropna, ale co innego mozna zrobic. Zadzwonic do szkoly muzycznej, wiem, ale moze tymczasem wystarczy stoper...

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #110 dnia: 30 Sty 2009, 21:05:24 »
Ciekawe, kiedy sie tu wpisze z postem: Pracuje pod duzym napieciem.  :D

Ogolnie: ja mam w druga strone, czesto udzielam komus lekcji i siedze 2-2,5 godz. kiedy mi placa jedynie za 1. Od tego miesiaca - lutego- koniec z tym.

Offline marta_malgorzata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 373
  • Reputacja: +9/-4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #111 dnia: 30 Sty 2009, 22:17:35 »
Mala, trzymaj sie i nie dawaj.
 :-)
Glowa do gory.


P.s . wlasnie przegralismy z chorwacja:-(((((((( >:( f...k

poloniainfo.dk

Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #111 dnia: 30 Sty 2009, 22:17:35 »

Klingon

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #112 dnia: 31 Sty 2009, 00:12:36 »
Ja narzekam i poki co bede narzekac. Stan ducha siedzi w naszym srodku. I czasami ne mamy wplywu na nasze nastroje , one sa poza nami. Z czego mam sie cieszyc (poki co) ..
Jeżeli jesteśmy w złym nastroju to nie ma sensu używanie naszego rozumu by pogłębiać się w tym stanie. Masz rację że nie możemy komunikować się z tą częścią mózgu która steruje naszym nastrojem poprzez logiczne argumentowanie ale możemy poprzez cieszenie się z byle czego a że dla tej części mózgu logika jest nie znana to nigdy nie odkryje że tak naprawdę to nie ma żadnego powodu się cieszyć. ;D
W ten sposób dołożymy do tysiąca codziennych uczuć, pozytywne uczucia i w sumie poprawimy nasz stan psychiczny - tak se myśle. :-\


[Posted on: 30 Styczeń  2009, 22:51:26]

Kiedyś w tv pokazywali grupę ludzi na Placu Ratuszowym w Kopenhadze śmiejących się do rozpuku z niczego. Myślę że to pomaga i śmiejącym i ludziom którzy ich obserwują, bo też się śmieją. ;D

dir333

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #113 dnia: 31 Sty 2009, 17:41:44 »
Czasami to mi napradę nic, ale to nic sie nie chce.
Zapodaję linka - przechodzi :) ;


http://www.milanos.pl/video.php?cat=11&id=70386


Tula

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #114 dnia: 17 Lut 2009, 21:15:10 »
Ulamal mi sie zab :(. Jakbym miala malo wydatkow...

kaska145

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #115 dnia: 17 Lut 2009, 21:41:33 »
moj nowo poznany mezczyzna okazal sie draniem :(

Offline edith

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #116 dnia: 08 Mar 2009, 19:17:40 »
Cierpie na okropne bole glowy...mam dosc.Ponoc zoneterapia pomaga,probowal ktos?

Offline polak

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna, portretowa, ciązowa, akt
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #117 dnia: 08 Mar 2009, 19:23:10 »
Moja firma bankrutuje, a ja nie dostałem wypłaty. Przyszedł rachunek za prąd i muszę czynsz zapłacić

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #118 dnia: 08 Mar 2009, 19:23:30 »
EDITH... Moze sprobuj zaczac od neurologa...
Niech ustali dlaczego masz te bole glowy. Moze to byc zwykla migrena, ale moze dziac sie cos wiecej...


Sprzedali nam sprzed nosa wybrany dom.... cala zabawa w wyszukiwanie od poczatku  >:(
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline edith

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #119 dnia: 08 Mar 2009, 19:38:28 »
na "zwykle" migreny cierpie od 3 lat i sa to potezne bole glowy polaczone ze swiatlowstretem,awersja na dzwieki i wymiotami. Na to jeszcze nie dobrano mi odpowiednich lekow :( Na szczescie dostaje je tylko gdy jestem zestresowana. Jednakze mam zwyczajne bole glowy(bez dodatkow),trwajace po kilka dni. Nie wiem co robic a faszerowac sie wciaz ketonalem(dziala doraznie) nie mam ochoty.

poloniainfo.dk

Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #119 dnia: 08 Mar 2009, 19:38:28 »

 

Antonim watku " Narzekalnia"

Zaczęty przez madzialenaszDział Hydepark

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9669
Ostatnia wiadomość 26 Wrz 2009, 22:48:27
wysłana przez Klingon2