poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Narzekalnia  (Przeczytany 168379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #165 dnia: 26 Mar 2009, 11:55:00 »
A moze to jest tak, ze jak mamy juz ta przyslowiowa ,,pelna miche´´, to zaczynamy sie zastanawiac, czy naprawde to wszystko jest takie piekne, jak zawsze chcielismy zeby bylo, I zaczynamy troszke marudzic. Jesli marudzenie jest pod kontrola, to nie jest zle. Ja staram sie marudzic, nie przynudzac. Podejrzewam, ze byloby to nieznosne dla najblizszego otoczenia, i nie tylko.Maz postrzeliby mnie w kolano, zebym faktycznie maila powody do uzalania sie nad soba. Podejrzewam, ze bardziej mialby ochote wyrwac mi jezyk, ale to niestety sposob troche z dawnych wiekow-choc rozwiazujacy problem gadulstwa. Jednak gdyby mnie postrzelil w kolanko, to moje jeczenie tez byloby dokuczliwe, i tak zle i tak ,,,.....´´´. W efekcie, na wszelki wypadek, staram sie ograniczyc narzekanie...
A narzekanie nie jest tylko polska wada narodowa. I wole jak czasami ktos ponarzeka, nawet na wyrost, niz jak ciagle ma usmiechnieta twarz, takie ,,hamerykanskie´´ szczescie. Bo czlowiek jest tylko czlowiekiem, i jakos nie chce mi sie wierzyc, ze kazdy zawsze jest szczesliwy, pelen entuzjazmu i nic mu nie przeszkadza. No , ja swoja norme na pisanie wyrobilam na dlugi czas.

Offline Svaria

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #166 dnia: 26 Mar 2009, 12:19:56 »
A ja chcialbym teraz ponarzekac sobie bo miala byc wiosna a jest dalej zima :( oj koniec swiata :(
:):):)
Nie ten morduje naród, kto go zabija, lecz ten, kto go demoralizuje - Arystoteles

Offline ciacho

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #167 dnia: 26 Mar 2009, 13:24:32 »
To moze ja tez sobie ulze: wiosna idzie (chociaz zima), chcialabym zrzucic pare kilo a tu swieta nadchodza, bede w Polsce pierwszy raz od dawna i jak tu nie skusic sie na polski chrupiacy chlebek, kielbaske, szynke, sos tatarski, sernik.... ech dlugo by wymieniac. Pewnie wywioze z kraju po swietach pare kilo obywatela wiecej ::)

Offline Svaria

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #168 dnia: 26 Mar 2009, 14:47:08 »
Zapomnialas dodac - Zurek / Barcz Bialy plus Mazurek :) I paleta wielu pachnacych upieczonych mies :)
Nie ten morduje naród, kto go zabija, lecz ten, kto go demoralizuje - Arystoteles

K3

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #169 dnia: 27 Mar 2009, 14:25:45 »
A ja dzis nie narzekam.. zdałem egzamin, więc weekend zapowiada się znakomicie...

Offline Svaria

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #170 dnia: 27 Mar 2009, 14:27:59 »
Znakomicie ??
Stary a co ty bedziesz robil przez weekend zamiast sie uczyc. Przecierz dzien bez nauki to istny powod do narzekan :D

A tak powaznie to GZ :)
Nie ten morduje naród, kto go zabija, lecz ten, kto go demoralizuje - Arystoteles

Offline Witala

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #171 dnia: 27 Mar 2009, 18:46:38 »
a ja uczę się dopabuse od 3 tygodni
jestem zflustrowana, jest taki niski poziom na zajęciach, w tym tempie to nauka potrwa 10 lat:(

[Posted on: 27 Marzec  2009, 18:44:53]

Moje gratulacje K3!

poloniainfo.dk

Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #171 dnia: 27 Mar 2009, 18:46:38 »

Tula

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #172 dnia: 27 Mar 2009, 19:49:06 »
a ja uczę się dopabuse od 3 tygodni
jestem zfrustrowana, jest taki niski poziom na zajęciach, w tym tempie to nauka potrwa 10 lat:(
Zdaj modul i zmien szkole :)

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #173 dnia: 07 Kwi 2009, 13:16:00 »
Nigdy tu nie pisałem ale zawsze musi być ten pierwszy raz.

Zgubiłem tablice i nawet nie pamiętam kiedy, zgłosiłem co by mandatu nie dostać jako extra dodatek. Tam mi jednak nie pomogli telefonicznie. Muszę iść do urzędu osobiście odstać swoje zostawić 600 koron. Zastanawiam się czy czasem nie zadzwonić na policje i poinformować ich ze taki a taki delikwent śmiga bez blachy bo jak mnie dupną mandacik jak się patrzy. A najlepsze to to ze sprawy urzędowe z tablicami będę miał czas załatwić po świętach.

polscy przełożeni w pracy

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #174 dnia: 19 Kwi 2009, 22:23:07 »
PRZYJECHAŁA TAKA "PANIUSIA" Z POLSKI DO DANII,ZŁAPAŁA DUŃCZYKA ZA MĘŻA I TERAZ UWAŻA SIE ZA WIELKĄ DUNKĘ I POMIATA POLAKAMI JAK TYLKO MOŻNA...MÓWI O NAS  CI POLACY ..WY POLACY....NIE TOLERUJE OSÓB,KTÓRĘ SĄ MĄDRZEJSZE OD NIEJ I POZBYWA SIĘ ICH Z PRACY OT TAK...
JEST WŁAŚNIE W KOPENHADZE TAKI HOTEL W KTÓRYM TA PANIUSIA KRÓLUJE I NIE MA ŻADNEGO SPOSOBU NA POZBYCIE SIĘ JEJ...CI,KTÓRZY PRÓBOWALI JUZ NIE PRACUJĄ.   NIKT NIE WIE JAKIE SA POWIĄZANIA JEJ Z WŁAŚCICIELAMI.
ZASTRASZA LUDZI NA RÓŻNE SPOSOBY I WYZYWA OD NAJGORSZYSZ....
A PRAWIE WSZYSCY TO TOLERUJĄ,BO ZAROBKI SĄ DOBRE I OGÓLNIE NIE MA NA CO NARZEKAĆ...TYLKO TA PANIUSIA CIĄGLE SNUJE INTRYGI....
MA KTOŚ MOŻE POMYSŁ CO W TAKIM WYPADKU MOŻNA ZROBIĆ??????

Offline marta_malgorzata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 373
  • Reputacja: +9/-4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #175 dnia: 19 Kwi 2009, 22:39:08 »
Ja propnuje zmienic prace ;)

mysza

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #176 dnia: 20 Kwi 2009, 10:34:28 »
czy ta kobieta to nie przypadkiem Alicja? sprobowac wyniuchac jak bedzie taka mozliwosc, i cichaczem pod nia dolki kopac, a moze sie uda, pozdrawiam

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #177 dnia: 03 Cze 2009, 11:56:11 »
Jestem po paskudnym tlumaczeniu.

Nastroj na dzisiaj odpowiada tej piosence:

Nie rozumiem niektorych ludzi.

yoursoul

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #178 dnia: 03 Cze 2009, 12:38:45 »
Mala - czy to o Twoich oczach  ? ;)
choc piosenka ladna , to extra dolujaca . Niesluchac , szczegolnie w takim stanie .

inka25

  • Gość
Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #179 dnia: 03 Cze 2009, 13:01:44 »
Zlamalam noge, masakra, pzrez wydawac by sie moglo glupia rzecz. Wystajaca plytka chodnikowa, tak niefortunnie upadlam, z glowy conajmniej 6 tyg, tak mi lekarz powiedzial, a tu lato, i jak tu nie narzekac:-(

poloniainfo.dk

Odp: Narzekalnia
« Odpowiedź #179 dnia: 03 Cze 2009, 13:01:44 »

 

Antonim watku " Narzekalnia"

Zaczęty przez madzialenaszDział Hydepark

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9700
Ostatnia wiadomość 26 Wrz 2009, 22:48:27
wysłana przez Klingon2