poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: o sciaganiu filmow...  (Przeczytany 14584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PTommy

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Paź 2008, 20:57:15 »

130 dkk za 3 miesiace to chyba nie jest tak strasznie duzo ??? co do predkosci na free to rzeczywiscie po ostatnich zmianach (w lipcu lub sierpniu) pogorszyla sie... jednak biorac pod uwage mozliwosci jakie daje rapidshare to warto wydac te 130 dkk
                      Masz rację co ceny - warto to zapłacić zeby mieć normalny dostęp, ale uważam że Rapid jest dobry wtedy jeżeli szukasz czegoś innego niż filmy - natomiast portale z filmami i muzyką P2M mają wszystko co potrzeba tj film ,recencje, screeny z filmu, obsadę, okładkę na pudełko do wydrukowania itd. to wszystko w kupie i po polsku, co znacząco ułatwia sprawę. (no i prawnie dozwolone.... o moralnej stronie tego się nie wypowiadam) Za ok 115kr (50pln) masz bezterminową rangę Donatora i nieograniczony dostęp do wszystkich działów na konkretnym portalu

s_t_e_v_e

  • Gość
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Paź 2008, 19:17:11 »
                       Za ok 115kr (50pln) masz bezterminową rangę Donatora i nieograniczony dostęp do wszystkich działów na konkretnym portalu
mozesz podac na maila adresy tych stronek s_t_e_v_e@wp.pl
z gory dzieki :)

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Paź 2008, 14:20:44 »
wpisz sobie w googlownicę p2m  ;)
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

filmomanka

  • Gość
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Paź 2008, 16:44:21 »
To jak... duze jest niebezpieczenstwo sciagania filmow w danii (odense) czy nie?  ???
czy p2m bedzie bardziej bezpieczne? Mieszkam w prywatnym domku - czy zwieksza to mozliwosc namierzenia mnie? a co jesli bede sciagac w duzym zakladzie przy zbiorowym IP? czy dojda do nazwy kompa lub folderow z moim imieniem na moim laptopie..?
Niestety obecnie nie stac mnie na kupno DVD   >:(

Jasia83

  • Gość
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Paź 2008, 17:04:19 »
To jak... duze jest niebezpieczenstwo sciagania filmow w danii (odense) czy nie?  ???

Wydaje mi sie ze ryzyko jest male.

czy p2m bedzie bardziej bezpieczne? Mieszkam w prywatnym domku - czy zwieksza to mozliwosc namierzenia mnie? a co jesli bede sciagac w duzym zakladzie przy zbiorowym IP? czy dojda do nazwy kompa lub folderow z moim imieniem na moim laptopie..?

W zakladzie? Znaczy w pracy? Jak w pracy to: 1) Prawdopodobnie te strony sa zablokowane. 2) Przez to mozesz wyleciec z pracy jak Cie zlapia.
 
Niestety obecnie nie stac mnie na kupno DVD   >:(

Chodzi Ci o odtwarzacz dvd? Nie jest taki drogi...za 200 koron juz kupisz. A w komputerze nie masz? Jezeli Ci chodzi  o filmy DVD to tez sa bardzo tanie: wybrac sie tylko do Stereo Studio, Axel MUsic czy Fona (wszystko w Rosengårdcenter) i od 20 koron do 200 za film :). Oczywiscie te najnowsze filmy nie sa najtansze, ale poczekac 3 miesiace a i TILBUD sie znajdzie. A filmy mozesz tez pozyczyc w Blockbuster czy Video 4. Czy tak nie lepiej - Zamiast obawiac sie, ze ktos moze zapukac do drzwi?

s_t_e_v_e

  • Gość
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Paź 2008, 19:02:18 »
hmmm zapukac do drzwi powiedzcie ile jestescie w danii i czy ktos wam pukal do drzwi moze tak wyciagniemy wnioski...
daje przyklad w polsce ssalem filmy z netu przez okolo 4 moze 5 lat i nik nie zapukal moi koledzy tez tak samo robili i nikt im nie pukal owszem slyszalem o nalotach policyjnych ale jakos nie zdawalem sobie z tego sprawy tu tez tak samo gadam z kolegami z pracy ktorzy sa duczkami i mowia zebym sie nie przejmowal  ja mam do tego podejscie takie jk przyjda to przyjda nie to nie ale to jest tylko i wylacznie moje zdanie ! a co do tego co wczesniej pisalem o polsce to nie porownujmy jej z dania ale tylko tez dalem przykład

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Paź 2008, 19:26:02 »
Predzej zapuka DR1 i wyciagnie raczke po kase za abonament RTV jesli znajdzie w domu radio, TV, komputer lub nawet komorke niz pojawi sie POLITI i ukara za sciaganie filmow. Takie jest moje zdanie, ale nigdy nic nie wiadomo. Nie oznacza to ze sciaganie filmow jest legalne i bezkarne :)

poloniainfo.dk

Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Paź 2008, 19:26:02 »

Jasia83

  • Gość
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Paź 2008, 21:09:08 »
hmmm zapukac do drzwi powiedzcie ile jestescie w danii i czy ktos wam pukal do drzwi moze tak wyciagniemy wnioski...
daje przyklad w polsce ssalem filmy z netu przez okolo 4 moze 5 lat i nik nie zapukal moi koledzy tez tak samo robili i nikt im nie pukal owszem slyszalem o nalotach policyjnych ale jakos nie zdawalem sobie z tego sprawy tu tez tak samo gadam z kolegami z pracy ktorzy sa duczkami i mowia zebym sie nie przejmowal  ja mam do tego podejscie takie jk przyjda to przyjda nie to nie ale to jest tylko i wylacznie moje zdanie ! a co do tego co wczesniej pisalem o polsce to nie porownujmy jej z dania ale tylko tez dalem przykład

Zgadzam sie, ze ryzyko zlapania jest bardzo male - chyba za sie sciaga i SPRZEDAJE.

Pani "filmomanka" zadala pytanie jakie jest ryzyko zlapania - jezeli zadaje takie pytania to ma jakies obawy. Jezeli ma takie obawy to raczej powinna kupic LEGALNY film niz go sciagac.  Niie rozumie argumentu "nie stac mnie na dvd." Dla mnie to znaczy "nie stac mnie na dvd = dlatego musze sciagac...Filmy mozna kupic, wypozyczyc lub pozyczyc od znajomych.

Jezeli chodzi o pukanie do drzwi to pani "filmomanka" pytala czy moze sciagac filmy w duzym zakladzie.  Czy moze panie Steve nie uwazasz, ze za takie cos mozna stracic prace? - a TO moga wykryc. Sa ludzie co potracili prace, za czytanie prywatnych e-mails - wiec sciaganie filmow w zakladzie jest pestka do wykrycia. Takie jest MOJE zdanie!

Do GoTTIE:  DR - NIE "wyciagnie raczke po kase za abonament RTV jesli ZNAJDZIE w domu radio." DR moze tylko znalesc w domu TV jak sie "ich" samemu wprowadzi (albo kupi telewizor w sklepie) - inaczej moga sobie tylko wypisywac giro. 







Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Paź 2008, 23:46:04 »
Filmy mozna tez pozyczac z bibliotek. Za darmo.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Paź 2008, 08:35:05 »
ja miałem kablówke i ni kupowałem telewizora i abonament przyszedł więc nawet nie trzeba kupować odbiorników aby przyszli z DR

Offline ptakula

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Gru 2008, 09:31:15 »
witam
najbezpieczniejszym sposobowm na filmy w necie jest Ygoow albo Moorhunt. Trzeba program zainstalowac na kompie i pozniej mozna za ich pomoca pobierac filmy z roznych stron. Jest to "swoiste " omijanie prawa, bo filmy sa podzielone na czesci i zciaga sie je z roznych aresow email. Wiekszosc stron na ktorych sa filmy, ktore mozna pobierac ygoowem sa platne. Ja znalazlam jedna bezplatna i zniej korzystam :-))- www.ufs.pl. Na niej rowniez jest link aby zainstalowac ygoowa. Pozdr

poloniainfo.dk

Odp: o sciaganiu filmow...
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Gru 2008, 09:31:15 »