Ogólne > Podatki

Jak można otrzymać w Polsce duński zasiłek dla bezrobotnych

<< < (3/4) > >>

matall:
Witam ... nurtuje mnie pytanie , mam rozumiec ze jadac do PL szukac pracy bede dostawac mniej wiecej 12000dkk  przez 3 miesiace  tak ? oczywiscie z A-kassy ktora mam juz wyrobioną.

PaolkaG:
Mam pytanie dotyczące otrzymywania zasiłku dla bezrobotnych. Czy żeby dostać zasiłek w Danii tym razem trzeba zostać zwolnionych czy można sie samemu zwolnić. Ja pracuję jako kelnerka i mam problem z nogą i dlatego nie dostaję żadnych godzin a moj manager trzyma mnie jako rezerwowego pracownika :/ dlatego mam zamiarsie zwolnić ale czy w takim wypadku przysługuje mi zasiłek dla bezrobotnej osoby??
pozdrawiam!

Jomir:
Jak sie sama zwolnisz, to bedziesz miala okres karencji, nie pamietam jak dlugi. Po tym okresie zaczna wyplacac.

dania_d:
Po co kombinowac, idziesz do lekarza i leczyc sie na chora noge. Jak sie wyleczysz to wrocisz do pracy a jak nie to twoj opiekun znajdzie ci prace tak abys mogla pracowac i nie forsowac nogi

Pyndzel1:
Witam
A ktoś się orientuje czy będąc na zasiłku kontanhjelp  działa tak samo jak z akasse.  Chodzi o transfer zasiłku z Danii do Polski ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej