Ogólne > Pomoc!

zlodzieje

(1/1)

annaodense:
jobserver to banda zlodzei rozliczenia sa ujemne czlowiek pracuje i sie dowiaduje po 3 miesiacach ze pracowal za darmo to jest smiech a jak zglosisz sie do nich to ci zamkna drzwi przed nosem zastanawia mnie tylko jedno dlaczego nikt im sie nie dobierze do tylkow jasperowi sie dobrali i zaraz sie zmienil a job to co to jacys nietykalscy.niech ktos im skopie tylek

annaodense:
jeszcze jedno jesli jest ktos kto mi wytlumaczy jak mozna zarobic na minusie jak sie pracuje 37h tygodniowo.zlodzieje maja nowa metode gratisy do polski:laugh: oczywiscie odtracaja zalezy jeszcze komu od 1000k do 2900k za gratisowy wyjazd do polski niech ktos im sie zabierze za tylek blagam

Grzegorz_Odense:
.
http://forum.korba.pl/21729,2805,2798,ftemat.html

Mania:
Ale numer! widze ze ktoś sie w końcu wpienił na Ta firme. Byłam w zeszłym roku w pracy za ich pośrednictwem ale jak się zorientowałam jek ludzi kręcą to spakowałam walizki. Zerwałam kontrakt po 6tyg. Zagrozili ze nic nie wypłacą więc zadzwoniłam do duńskiego szefa a on sprawe załatwił i dostałam co do grosza. Ludzie nie dajcie sie nabierać!!! Ta firma nie wypłaca należnych dodatków a zarobki za godzine to max 60 kr. ludzie mieszkają w takich warunkach ze makabra. Ja np mieszkałam 2tyg na campingu gdzie było 200 metrów do toalety i na 10m2 mieszkało 5 osób!!!!  pozdrawiam

Grzegorz_Odense:
.
W Danii nie ma przedawnienia w takich sprawach . Wystarczy zlozyc wniosek do Huslejenævnet ( urzad nadzoru nad czynszami mieszkaniowymi ) i juz oni to wyprostuja . Na forum Hyde Park zamiescilem przyklad ze ogrodnik bral od pary osób 8.000 kr za pokój 10 m2 ( co prawda pozyczyl im tez zdezelowane rowery i mogli korzystac ze starego komputera ). Huslejenævnet zadecydoawalo ze to razem moglo ich kosztowac tylko 1.500 kr . Reszta do zwrotu . I nie ma zadnego odwolania .

Naprawde wystarczy sie do nich zwrócic podajac gdzie , jak dlugo , za ile i z kim sie mieszkalo . Oswiadczenia swiadków sa równie dobre jak dokumenty ..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej