poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Gaz do samochodu  (Przeczytany 3348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gaz do samochodu

  • Gość
Gaz do samochodu
« dnia: 03 Paź 2009, 18:59:20 »
Mam pytanie czy w okolicach Kopenhagi sa stacje gdzie mozna zatankowac  gaz do samochodu

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Paź 2009, 19:22:51 »
a po co ci gaz????benzyna jest dosc tania.poza tym gaz w aucie to glupota. :) :) :) :) :)
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Gaz do samochodu

  • Gość
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Paź 2009, 19:44:29 »
Nie wiesz ze na gazie jest taniej ,nie chce oceny a pomocy

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Paź 2009, 19:46:03 »
Człowiek oczekiwał normalnej odpowiedzi , w zamian dostał mądrości specjalisty- , podatkowego , ekonomicznego, mechanicznego , a na końcu psychologa-psychiatry.

Ps . Temat był chyba wałkowany , poszukaj.
PS. Jeśli już jest to w tej samej cenie co paliwo , więc się nie opłaca.

Gaz do samochodu

  • Gość
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Paź 2009, 19:52:54 »
Dziekuje

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Paź 2009, 21:29:10 »
nie uwazam sie za specjaliste ale w tej kwestii zgodzi sie ze mna kazdy mechanik. :) :) :) :) :) :)




p.s nie powiedzialam wczesniej tego zlosliwie
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Paź 2009, 21:44:28 »
nie uwazam sie za specjaliste ale w tej kwestii zgodzi sie ze mna kazdy mechanik. :) :) :) :) :) :)




p.s nie powiedzialam wczesniej tego zlosliwie
zbyt daleko posunięty optymizm... ;)

poloniainfo.dk

Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Paź 2009, 21:44:28 »

rybaa

  • Gość
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Paź 2009, 22:00:27 »
martuchnam  dam ci odpowiedz czemu w polskim domu nie ogrzewasz  go  pradem ?przeciez olejowe ogrzewanie lub gazowe to glupota wiec znasz odpowiedz.

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Paź 2009, 06:34:20 »
a skad wiesz ze nie ogrzewam pradem??ale powaznie mowiac fakt jazda na gazie jest tansza ale co z tego jak silnik sie szybciej niszczy. :) :) :)
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Paź 2009, 10:49:45 »
a skad wiesz ze nie ogrzewam pradem??ale powaznie mowiac fakt jazda na gazie jest tansza ale co z tego jak silnik sie szybciej niszczy. :) :) :)
no proszę cię, nie powielaj błędnych informacji tylko dlatego że nie masz LPG. Dobrze dobrana i założona instalacja do odpowiedniego silnika jest nawet lepszym paliwem dla silnika. Jeżeli masz porządnie zainstalowaną instalację LPG to ja przynajmniej żadnej szkodliwości nie widzę. Jedyne wady to fakt, że jedynym nie oryginalnym elementem w aucie będzie sama instalacja :-) (nie jest tak niezawodna jak samo auto). Moc jest niższa i odczuwalna tylko przy pojemnościach poniżej 1.8. Przy większych silnikach różnica jest nieodczuwalna (chodzi o max  moment jaki silnik może osiągnąć). LPG jest tylko groźne w silnikach gdzie tłoki są pokryte teflonem - ale to każdy powinien rozpatrzyć czy dane auto może lub nie używać LPG. Nie sądzę aby wiele osób posiadało taki silnik z owymi tłokami - jednak i nawet na tę opcję są sposoby stosując jak przy kolektorach plastikowych bdb sterownik instalacji.
Zdecydowana większość silników śmiga zacnie na LPG.
Co do samej ekologii to błędem jest myślenie że LPG jest paliwem czystszym, czasami bywa że emisja CO2 jest większa niż przy zasilaniu PB.
Ja tam śmigam na LPG od 8 lat i jakoś nie stwierdziłem żadnego negatywnego wpływu - przebieg prawie 400 tyś km  ;) w tej chwili.
Były nawet prowadzone badania, że wręcz LPG przedłużą żywotność silnika (czystszy olej, mniej nagarów), ale według mnie wszystko zależy od samej instalacji no i dbałości o nią.

Pozdrawiam wszystkich tych co mają LPG a za dużo tutaj nie mają okazji pośmigać  ;)

poloniainfo.dk

Odp: Gaz do samochodu
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Paź 2009, 10:49:45 »

 

Ubezpieczenia Samochodu - Niewlasciwa firma podana przy rejestracji auta

Zaczęty przez beenpl20Dział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 10035
Ostatnia wiadomość 12 Lip 2016, 23:59:25
wysłana przez maryo1977
uzytkowanie samochodu zarejestrowanego w polsce

Zaczęty przez andykac65Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8923
Ostatnia wiadomość 03 Lip 2008, 13:35:33
wysłana przez vera
ubezpieczenie samochodu wazne

Zaczęty przez magdalena25Dział Hydepark

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 19330
Ostatnia wiadomość 17 Mar 2010, 18:55:30
wysłana przez willy
ubezpieczenie samochodu

Zaczęty przez tetaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5330
Ostatnia wiadomość 25 Lip 2009, 20:15:50
wysłana przez teta
rejestracja samochodu-pomocy

Zaczęty przez asiorekkDział Pomoc!

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9939
Ostatnia wiadomość 19 Sty 2013, 17:20:02
wysłana przez vordingborg