poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: z tym zapoznajcie sie a szczegolnie to : nowy 12-miesieczny-okres zaczyna sie  (Przeczytany 6229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robertcph

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
http://home25.inet.tele.dk/pl/Skat/TastSelv/Felt449.html

wlasnie macie po polsku

to ma duze znaczenie dla was jesli choc w ciagu danego roku wykonywaliscie prace w dwoch innych miejscach i to nie ma znaczenia ze pracujecie dla teo samego pracodawcy czy nie, to w takim przypadku ponownie przysluguje wam dieta nastepnego roku, choc o tym urzad podatkowy milczy ale takie jest prawo i najczesciej jak podacie im do informacji ze wiecie o tym to wpierw zaprzecza a jesli zazadacie pokrycia prawnego i rozmowe z doraca w urzedzie podatkowym to calkowicie zmieni to sprawe ale pod warunkiem ze spelniacie dane kryteria

powodzenia

lilianka

  • Gość
ja korzystałam w tamtym roku z ulgi i to własnie na tej zasadzie . w skacie dostałam informacje o tej uldze ;0

Offline robertcph

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
ja tylko napisalem - jesli byly by jakies nieporozumienia z dana intepretacja - ale najczesciej jest tak jak powinno byc, jednak ja sam spotkalem sie z takim przypadkiem ze urzednicy nie wiedzieli jak maja intepretowac wlasnie ten przepis i doradca ktory zajmuje sie tymi zagadnieniami zjawil sie i ich poinformowal ze myla sie, chodzi o to, ze te osoby co przyjmuja dane podatkowe nie sa badz tylko posrednio sa wtajemniczone w przepisy podatkowe, ich zadaniem jest zbieranie danych i przygotowywanie ich dalej a nie informowanie spoleczenstwa o przepisach podatkowych i mozliwosci unikniecia podatku badz zdobyscia kozysci podatkowych, jest wiele innych mozliwosci unikniecia podatku ale nie mam zamiaru w to was wtajemniczach

[Posted on: 06 Maj  2009, 19:19:09]

za duzo jest roznych mozliwosci unikniecia podatku badz czesciowo ale nie mam czasu ani ochoty o wszystkim pisac, niestety nie bede danej osoby doradzca finansowym bo nie mam na to czasu i to co zarabiam wystarcza mi , wiec nie oczekuje innych dochodow

reszte pozostawiam dla Was

poloniainfo.dk


 

jak odnosza sie pracodawcy w danii do sluzby wojskowej

Zaczęty przez tygrys3000Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 13907
Ostatnia wiadomość 09 Cze 2007, 15:21:41
wysłana przez GoTTie
Gdzie najlepiej mieszka sie w Århus?

Zaczęty przez SarahDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 21123
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 19:29:18
wysłana przez air2006
muah Thai - gdzie mozna sie zapisac?

Zaczęty przez Muay Thai- gdzie znajde?Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 30099
Ostatnia wiadomość 14 Sty 2014, 13:41:34
wysłana przez czesio
Problem z logowaniem sie do banku

Zaczęty przez patrykos93Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 11301
Ostatnia wiadomość 15 Wrz 2016, 20:03:06
wysłana przez daniaa
Jak się rozliczyć ze skat w 2008

Zaczęty przez kaska114Dział Podatki

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 20621
Ostatnia wiadomość 07 Gru 2008, 16:41:13
wysłana przez K3