poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wizyta w Legolandzie - nocleg  (Przeczytany 4378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarekMarszalek

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Wizyta w Legolandzie - nocleg
« dnia: 04 Sie 2009, 21:20:23 »
Witam wszystkich serdecznie.

W najblizszy weekend planuję krótki wyjazd z Polski do Legolandu z żoną i dziećmi. Nie wiem czy oferta na stronie legolandu jest droga czy tania (szczególnie jesli chodzi o nocleg). Mam zatem małe pytanie. Czy nie znalibyście Państwo gdzies w okolicach Billund (lub nawet gdzies dalej tak do kilkudziesieciu kilometrow) jakies taniej kwatery (dom rekolekcyjny, motel lub inne), która by była warta polecenia. Z góry dziękuję za informację i serdecznie pozdrawiam.

Jesli umiesciłem moj watek nie tu gdzie trzeba z góry przepraszam i proszę moda o ewentualne przeniesienie.


 Marek Marszałek

nokos

  • Gość
Odp: Wizyta w Legolandzie - nocleg
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sie 2009, 22:10:43 »
Kupując bilet online, możesz trochę pieniędzy zaoszczędzić. http://www.legoland.dk/Visit/Tickets.htm?lc=en
Zaoszczędzisz także czas który musiałbyś poświęcić na zakup biletu w kasie. Kolejki są naprawdę duże. Warto przyjechać zaraz na otwarcie, z biletem zakupionym online, wchodzisz o 10.00 i bawisz się do wieczora. O 21.00 zamykają. Warto także zabrać ze sobą trochę jedzenia i coś do picia, bo w fastfoodach na terenie legolandu jest drogo.
Co do kempingu, znalazłem na przykład z domkiem za ok 300 kr w Tarm (40km na północny zachód od Billund).

uka

  • Gość
Odp: Wizyta w Legolandzie - nocleg
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sie 2009, 23:18:41 »
Ja bylam w tym roku w czerwcu w Legolandzie z dzieciakami. Korzystalam z rezerwacji on-line ze strony Legolandu. Rezerwowalam tzw. familiepake, ktora obejmowala 4 noclegi 2 dni dla 3 osob w Legolandzie i 1 dzien w GiskundZoo (mini safari). Za calosc dla 1 osoby doroslej i dwojki dzieci (8 i 10 lat) zaplacilam 3900koron ale w ofercie familiepake mozna bylo wybrac tez oferte bez biletow na mini safarii i byla wtedy tansza. Mieszkalismy w ferielejlighed w Vorbase (to w zasadzie taki caly domek na 4 osoby z aneksem kuchennym i pelnym wyposazeniem w sprzety kuchenne) osobiscie bardzo polecam: bardzo bylam zadowolona z tego wyjazdu, dzieci zreszta tez :))

poloniainfo.dk

Odp: Wizyta w Legolandzie - nocleg
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sie 2009, 23:18:41 »

 

Pytanie na szybko-wizyta w ambasadzie

Zaczęty przez anhaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 3807
Ostatnia wiadomość 02 Gru 2010, 13:51:09
wysłana przez sofft
wizyta u lekarza - jak to wygląda?

Zaczęty przez BluszczDział Pomoc!

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5394
Ostatnia wiadomość 15 Wrz 2010, 18:20:09
wysłana przez Manior
Wizyta u lekarza

Zaczęty przez wioliniaDział Hydepark

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4111
Ostatnia wiadomość 08 Lut 2008, 21:38:38
wysłana przez piatka
Ile kosztuje wizyta u lekarza?

Zaczęty przez Rycerzyk111Dział Hydepark

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8130
Ostatnia wiadomość 19 Cze 2012, 22:39:37
wysłana przez Idris
wizyta u weterynarza:) ile kosztuje?

Zaczęty przez zendkDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3916
Ostatnia wiadomość 29 Maj 2012, 23:07:23
wysłana przez Jomir