poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: polskie blachy prosze o info vajen  (Przeczytany 53234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

syrenka105

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #150 dnia: 13 Lis 2009, 16:45:05 »


Przstan ludziom wciskac kit o Twoim patriotyzmie.Gdyby w Danii auta byly tansze trzy razy niz w Polsce to smigal bys na dunskich numerach.Jestes koles zwykla gnida ktora dba tylko o swoj portwel!!!Nie ojczyzna jest Twoim priorytetem a jest nim szmal.Zygac mi sie chce jak czytam wypowiedzi takich pseudo-patriotów.
Tak,prawda, śmieszy mnie to że tutaj w dk. sezonowi pracownicy z pl.kupuja w najtanszych sklepach łajzy ,ale jak jadą do pl. to muszą sąsiadowi pokazac że najnowszą audice albo be m ke se kupili,żal...

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #151 dnia: 13 Lis 2009, 16:58:11 »
Powinien byc dzial polskie blachy -sezonowcy
                         polskie blachy-pobyt min 2-5 lat
                         polskie blachy od 5 do .....
wtedy nie byloby tyle SRANIA ,bo punkt widzenia w sprawie blach zalezy wlasnie od tego!!!!!!!!!!!!

Madzias_speedvay

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #152 dnia: 13 Lis 2009, 19:18:46 »
 ;DCo tu sie rozpisywac,maglujemy na okraglo to samo,jezdza na polskich blachach,nie chca sie dostosowac niech SKAT wali kary po 50 000dkk,to ich zmobilizuje do wymogow dunskich. :D


Emilka_Wu

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #154 dnia: 14 Lis 2009, 01:20:57 »
;DCo tu sie rozpisywac,maglujemy na okraglo to samo,jezdza na polskich blachach,nie chca sie dostosowac niech SKAT wali kary po 50 000dkk,to ich zmobilizuje do wymogow dunskich. :D

Buahaha, masz 2 tyg. na wywoz samochodu, bez zadnej kary. Nie moja wina, ze kupilas i jezdzisz na dunskich blachach :D

Nonia

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #155 dnia: 14 Lis 2009, 01:51:25 »
Emilka cos ci sie pokręciło w Dk dunskie blachy są ok

W

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #156 dnia: 14 Lis 2009, 10:51:16 »
Buahaha, masz 2 tyg. na wywoz samochodu, bez zadnej kary. Nie moja wina, ze kupilas i jezdzisz na dunskich blachach :D

Ja jade na dk blachach bezstresowo a ty Emilka ciągle sie na boki ogladasz gdzie skat stoi,a jak jedziesz do pracy to Twoje polskie auto parkujesz gdzies na polu 2 kilometry za firmą ;DAle wszystko do czasu,a puzniej placz.

poloniainfo.dk

Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #156 dnia: 14 Lis 2009, 10:51:16 »

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #157 dnia: 14 Lis 2009, 11:53:40 »
Tak,prawda, śmieszy mnie to że tutaj w dk. sezonowi pracownicy z pl.kupuja w najtanszych sklepach łajzy ,ale jak jadą do pl. to muszą sąsiadowi pokazac że najnowszą audice albo be m ke se kupili,żal...
Mysle ze obrazasz ludzi,w najtanszych sklepach spotkasz wlasnie dunczykow,netto,fakta czy aldi .To wynika z tego ze ty popisujesz sie tutaj i pokazujesz sie w najdrozszych sklepach???? kupujesz serek za 45 kr???smieszne,mysle ze wiekszosc sezonowcow nie kupuje NAJNOWSZą audice albo bm ke aby sie pokazac jak piszesz,fakt zdarzają sie ludzie pieprznięci.
Mam nadzieje ze jak zobaczysz polskiego sasiada ktory kupil sobie audice czy bmke nie zaczynasz go nienawidzic :) :)
Wiesz jest taki polski prawdziwy kawal(wersja skrocona )bo nie pasuje do dzialu.Tak dla poprawienia humoru

Sasiad zlowil rybke,wiadomo 3 zyczenia z zastrzezeniem rybki ze sasiad bedzie mial x2
a wiec 1- chce miec duzy dom z basenen,sasad ma dwa :'( :'(
          2-chce miec najnowsza audice,sasiad ma dwie :'( :'( :'(
i mamy polska zawisc z poswięceniem.......
          3- niech mi uschnie jedno jajo,....

Pozdro!!!!!!




Emilka_Wu

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #158 dnia: 14 Lis 2009, 13:41:03 »
Do W
a niby czym mam sie stresowac? Jedze normalnie, Politi mialam obok siebie wiele razy i zero stresu. Jak mnie zlapia to wywioze auto bez zadnych kar, co za problem? Po co mam sprzedawac fajne auto i kupowac gorsze na dunskich?

medyk

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #159 dnia: 14 Lis 2009, 15:35:19 »
 >:( >:(sluchajcie moi drodzy czy wy myslicie ze kazdy kto tutaj przyjezdza zarobic kase ,bo ma kogo utrzymywac w polsce <rodzina > ma zaraz kupowac auto na dunskich blachach  za niewiadomo  ile!!! ,jezeli pracuje tutaj bo pracuje ,nie wiadomo jak dlugo?znam takich ktorzy sa  tutaj  na dluzej <<<<<<bo w polsce sobie sabusety nie radza i czesto sie wymadrzaja <<< ala duni>>>>a co do polskich blach to  jest obejscie z tymi przepisami:) kazdy sobie musi radzic pozdro

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #160 dnia: 15 Lis 2009, 20:29:18 »
>:( >:(sluchajcie moi drodzy czy wy myslicie ze kazdy kto tutaj przyjezdza zarobic kase ,bo ma kogo utrzymywac w polsce
 <rodzina > kazdy sobie musi radzic pozdro
WŁASNIE kazdy niech sobie sam....dziekujemy wszystkim doradcom,mądrusiom,chwalipiętom(dotyczy wszystkich co mają blachy i ich nie mają)
Forum jest po to aby tylko dobrze doradzic,co mozna w danym przypadku, nakabusewac a niee zygac na siebie!
POZDR! 8)

zaZuz

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #161 dnia: 15 Lis 2009, 21:06:48 »
Emilka, z tą kara to zalezy od urzednika, jA tez w to nie wierzyłam, bo nigdy mnie nien złapali ani nic , i sie smiałam tak jak Ty, a jednak moja przyjaciółka została zatrzymana, zabrali blachy i dowód i dostanie z powrotem jak zapłaci ok.10 000 kr kary  i wtedy bedzie go mogła wywiesc...
w zasadzie te 10 000 to nic w stosunku do ceny dunskiej tego auta

q

  • Gość
Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #162 dnia: 15 Lis 2009, 21:25:50 »
Emilka, z tą kara to zalezy od urzednika, jA tez w to nie wierzyłam, bo nigdy mnie nien złapali ani nic , i sie smiałam tak jak Ty, a jednak moja przyjaciółka została zatrzymana, zabrali blachy i dowód i dostanie z powrotem jak zapłaci ok.10 000 kr kary  i wtedy bedzie go mogła wywiesc...
w zasadzie te 10 000 to nic w stosunku do ceny dunskiej tego auta

a jakis autem sie bujala

poloniainfo.dk

Odp: polskie blachy prosze o info vajen
« Odpowiedź #162 dnia: 15 Lis 2009, 21:25:50 »

 

bardzo proszę o przetlumaczenie

Zaczęty przez dar_czarDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9206
Ostatnia wiadomość 24 Lip 2007, 12:41:29
wysłana przez dar_czar
proszę o przetłumaczenie

Zaczęty przez robi2007Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6543
Ostatnia wiadomość 23 Lut 2010, 20:20:24
wysłana przez Manior
C.V po angielsku prosze o pomoc

Zaczęty przez nutka1984Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9410
Ostatnia wiadomość 07 Wrz 2012, 13:17:19
wysłana przez galernik
prosze o przetłumaczenie

Zaczęty przez jonasDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10125
Ostatnia wiadomość 05 Maj 2008, 21:16:51
wysłana przez willy
Prosze o przetlumaczenie

Zaczęty przez Tomek1Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9271
Ostatnia wiadomość 02 Kwi 2009, 17:18:06
wysłana przez Tomek1