poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: auto na eksport  (Przeczytany 24969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

erere

  • Gość
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Wrz 2009, 20:47:24 »
ciekawe jak honoruja jak ustawa jeszcze nie weszla w zycie moze tez na lewo zreszta to nieistotne
mam przed soba oba dunskie dokumenty rejestracyjne stary i nowy i niegdzie nie moge doszukac sie informacji o przegladzie

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Wrz 2009, 07:33:40 »
ojej ale dyskusja sie rozwinela.a pytalam tylko jak tu jest z ubezpieczeniem na przejazd bo jak z blachami to wiem.poza tym przeglad honoruja ale i tak kaza robic swoje czyli polskie.tak przynajmniej jest u mnie w miescie nie wiem jak u innych.
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Wrz 2009, 09:28:46 »
ale bujda...... ;D
lewy przegląd, lewe auta, lewa ustawa hehehehehe

gość na oczy nie widział dokumentów jak Willy pisze  ;D

Offline daniaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 10
  • -Otrzymane: 29
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Wrz 2009, 12:47:12 »
ciekawe jak honoruja jak ustawa jeszcze nie weszla w zycie moze tez na lewo zreszta to nieistotne
mam przed soba oba dunskie dokumenty rejestracyjne stary i nowy i niegdzie nie moge doszukac sie informacji o przegladzie

Spokojnie erere Ty nasz "prawniku"  ;D  Vaciatio wlasnie sie skonczylo i ustawa weszla w życie.
Skoro nie ma w dunskich dowodach daty waznosci przegladu, zapewne wystarzcy pobiec po odpowiedni dokument.

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Wrz 2009, 18:46:40 »
czy ktos mi w koncu odpowie cos normalnego na moje pytanie w watku????no ludzie nie mowcie ze nie sprowadzaliscie aut stad. :) :) :) :) :)
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

rybaa

  • Gość
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Wrz 2009, 19:53:57 »
Martuchnam powiem ci krotko i tresciwie tylko...lawetka o jezdzie na kolach zapomnij innej opcji brak.Auta przeznaczone n export to sa tak zwane..trupy jak to mi powiedzial pracownik z Virklund co tam pracuje i ta wszedobylska..plesn w tych autach ble.Gdy zapytalem co z tymi autami robicie to pan wlasciciel z rozbrajajaca szczeroscia mowi afryka wszystko wchlonie.

tygrysiatko01

  • Gość
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Wrz 2009, 19:57:13 »
Co do ubezpieczenia jeśli masz polski przegląd to są ubezpieczalnie w Polsce np. PZM który wystawia pełne ubezpieczenia na samochody nie na polskich tablicach ja tak jeździłem na duńskich tablicach papabusewych przez 2 tygodnie potem jak dostałem polskie tablice to poszedłem do ubezpieczalni i mi zmienili tylko w ubezpieczeniu numery rejestracyjne i to wszystko. policja mnie zatrzymywała i była zdziwiona ze jako jedyny miałem w porządku papiery.

poloniainfo.dk

Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Wrz 2009, 19:57:13 »

Peter

  • Gość
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Wrz 2009, 21:23:06 »
ale bujda...... ;D
lewy przegląd, lewe auta, lewa ustawa hehehehehe

gość na oczy nie widział dokumentów jak Willy pisze  ;D


Sam jesteś lewy. Zazdrościsz ze ktoś bez najmniejszej znajomości duńskiego może dorobić 3000 - 4000 PLN w miesiącu sprowadzając z tąd auta do polski.
Trzeba trochę pomyśleć i pokombinować. A przegląd w Polsce za 150zł każdy warsztat Ci zrobi jak powiesz że potrzebyjesz automsprowadzić.

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Wrz 2009, 21:27:18 »
Prawowity Duńczyk już by doniósł do SKAT'u czy na policje jakby przeczytał to co piszesz.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Peter

  • Gość
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Wrz 2009, 22:15:44 »
Ależ proszę bardzo, ale tak się składa,że brat ma firmę w Polsce. Precyzując komis samochodowy, którego jestem współwłaścicielem.
Z duńskich dochodów księgowy w firmie rozlicza mnie tutaj a z polskich ksiegowa w polsce. Wszystko jest legalne, a dotego dodatkowy bonus..... fajna furka na polskich numerach, zarejestrowana oczywiście na firmę.
Wracjc do tych "uczciwych" duńczyków pru już było bo miałem dwie kontrole ze skt odnośnie auta, ale po sprawdzeniu dokumentów pojechali sobie życząc wszystkiego dobrego.
Co do Ciebie martuchnam, daj jakieś gg, email albo tel. to wytlumaczę Ci jak szybko i sprawnie sprowadzić auto do polski


Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Wrz 2009, 07:57:58 »
Peter jesteś żałosny, najpierw chwalisz sie lewymi przeglądami a zaraz potem piszesz że wszystko legalne  ;D ;D ;D

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Wrz 2009, 08:01:23 »
nie chcialam rad w stylu laweta albo lewe papiery.to akurat sama wiem.ale ja prosze o jakies konkrety.auto sprowadzam dla siebie jest to dosc stosunkowo mlody rocznik i jak na dunczykow to utrzymany w dosc dobrym stanie.jak to jest z ubezpieczeniem na przejazd bo o tablicach wiem.czy tak ciezko odpowiedziec na to pytanie???? :) :) :) :) :)
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Wrz 2009, 08:02:47 »
Sam jesteś lewy. Zazdrościsz ze ktoś bez najmniejszej znajomości duńskiego może dorobić 3000 - 4000 PLN w miesiącu sprowadzając z tąd auta do polski.
Trzeba trochę pomyśleć i pokombinować. A przegląd w Polsce za 150zł każdy warsztat Ci zrobi jak powiesz że potrzebyjesz automsprowadzić.
Co do tego kto jest lewy to sam napisałeś wcześniej co robisz a teraz się wycofujesz hhehehe
Peter jesteś żałosny, najpierw chwalisz się lewymi przeglądami a zaraz potem piszesz że wszystko legalne.  ;D ;D ;D ;D

Co do warsztatu to za dużo gość ma do stracenia aby robić lewe przeglądy i nie pisz takich bzdur że każdy warsztat to w PL zrobi. Nie zazdroszczę ci że nielegalnie dorabiasz taką śmieszną kasę. Są inne sposoby legalnej dorobienia gotówki  ;D ;D ;D.

pipipipipipipi

  • Gość
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Wrz 2009, 15:27:25 »
Co do tego kto jest lewy to sam napisałeś wcześniej co robisz a teraz się wycofujesz hhehehe
Peter jesteś żałosny, najpierw chwalisz się lewymi przeglądami a zaraz potem piszesz że wszystko legalne.  ;D ;D ;D ;D

Co do warsztatu to za dużo gość ma do stracenia aby robić lewe przeglądy i nie pisz takich bzdur że każdy warsztat to w PL zrobi. Nie zazdroszczę ci że nielegalnie dorabiasz taką śmieszną kasę. Są inne sposoby legalnej dorobienia gotówki  ;D ;D ;D.

jest żałosny, bo pisał, że szef jeździ GTR kupionym w PL.... tyle, że z oficjalnych danych Nissana w PL wynika, że nawet jeśli ktoś zapłacił całą kwotę, to GTRa nie ma... lista oczekujących jest długa, i żaden GTR do PL jeszcze nie przypłynął

ważne że się chłopak dowartościował....

Peter

  • Gość
Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Wrz 2009, 16:26:11 »
jest żałosny, bo pisał, że szef jeździ GTR kupionym w PL.... tyle, że z oficjalnych danych Nissana w PL wynika, że nawet jeśli ktoś zapłacił całą kwotę, to GTRa nie ma... lista oczekujących jest długa, i żaden GTR do PL jeszcze nie przypłynął

ważne że się chłopak dowartościował....

Przedstawiciel nissana na polskę się znalazł :))))))))))))))))))))) Nie trzeba auta kupić w polsce żeby mialo Polskie numery. Pomyśl zanim napiszesz jeszcze takie brednie. Pozatym za długo już w Danii jesteś chyba, tutaj masz linki z moto.allegro 10 sztuk czeka od reki :):):):):):)
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2009, 17:56:20 wysłana przez Peter »

poloniainfo.dk

Odp: auto na eksport
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Wrz 2009, 16:26:11 »

 

pozwolenie na auto

Zaczęty przez wiechutek78Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 11518
Ostatnia wiadomość 24 Cze 2013, 18:34:38
wysłana przez wiolinia
Pozwolenie na nowe auto 2000km

Zaczęty przez Gosia132Dział Podatki

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 14185
Ostatnia wiadomość 11 Kwi 2011, 16:41:01
wysłana przez Gosia132
Jakie auto problem co i jak?

Zaczęty przez radekm-r1Dział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13519
Ostatnia wiadomość 23 Maj 2011, 23:28:22
wysłana przez charly
Auto z Danii - kompletna porada

Zaczęty przez Dawid93Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5673
Ostatnia wiadomość 12 Gru 2017, 21:19:57
wysłana przez Dawid93
Jak w Danii DOBRZE kupić auto?

Zaczęty przez liliaDział Hydepark

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 76443
Ostatnia wiadomość 27 Kwi 2009, 10:47:03
wysłana przez jaclaw6