poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim  (Przeczytany 10344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rokas

  • Gość
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Wrz 2009, 20:01:33 »
Droga Naomi vel kinket vel co tam jeszcze (twoj styl-jest-nie do podrobienia-wiec daj spokoj-z wieloma nickami-pisz pod jednym): co to marketing to wiem, bo wlasnie w nim pracuje. Nie obchodzi mnie, o co pytaja ludzie na roznych forach, bo to tylko o nich swiadczy, ze nie potrafia sie dopytac u pracodawcy badz w roznych instytucjach, ktore sa od tego, by udzielac informacji, a szukaja odpowiedzi wsrod "przemadrzalych, co to sa tu dwa trzy lata a mysla, ze wszystkie rozumy pozjadali". Ja sie tylko odnosilem do tego co sama napisalas, a napisalas, ze gdyby nie ten swietny kurs, bylabys sto lat za murzynami, jesli chodzi o swiadomosc wlasnych praw, wiec raczej nie wiedzialas za duzo wczesniej. Nie kieruje mna ani zjadliwosc, ani chec zaistnienia na portalu, bo szkoda mojego czasu na was, bywam tu z nudow, jak zona idzie na joge z kolezankami  :D Mam nadzieje, ze ci wystarczajaco wyjasnilem motywy mojego pisania.

A przy okazji, dwa lata w Danii i nie mowisz po dunsku (wnioskuje po tej radosci, ze na kursie byl tlumacz)? To co ty kobieto robisz, poza naganianiem klientow 3F?

Offline Emma

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Wrz 2009, 20:11:37 »
NAOMI a morze byc nam  cos po krotko opowiedziala co tak naprawde sie nam nalerzy,i do czego tu mamy prawo jezeli tylko chcesz--- niemusisz ,bo jak sama stwierdzilas jestes tu juz troche niepowiem ze dlugo ale co prawda  o duzo rzeczach niewiedzialas to moze oswiecisz nas troszeczke lub sama mnie to niebedziemy popelniac bledow w przyszlosci i bedziemy bardziej doswiadczeni w sprawach zwiazanych z dk,dziekuje z gory

naomi1_1901

  • Gość
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Wrz 2009, 22:18:44 »
no i dlatego ja skonczylam ten temat ktory sama rozpoczelam - bo nie jestem jedyna ktora dunskiego nie umie - i wcale sie tego nie wstydze - tylko poszlam do szkoly-i nie interesuje mnie czy ktos nalezy do zwiazkow zawodowych czy nie - moze nawet zapisac sie na lot na marsa- jezeli tak mu to odpowiada-w w/w tekscie nie pisze ,,zapisz sie do zwiazkow,,- ( czytaj ze zrozumieniem),wiec jezeli prowadze jakas kampanie reklamowa, to po prostu jestem w szoku ,ze mozna bylo to tak odebrac - opisalam tylko ludziom gdzie bylam i na jakie tematy oprocz bhp rozmawialismy- to wszystko- ale fajnie,- ze ruszylo to goscia na tym forum - poniewaz tak szczerze to do niedawna nie wiedzialam gdzie jest lolland- a mojego nicka nigdy nie zmieniam- bo mi sie podoba i nie podszywam sie pod nikogo- ciesze sie ze takie zainteresowanie wzbudzilam jedny m malutkim tekstem-- emma-- z calym szacunkiem nie pisalam tego aby opisywac co nam sie nalezy   - widzisz jedna informacja i czlowiek jest zaszczuty przez czlowieka ktory twierdzi ze wie wszystko - i ze uprawiam reklame,marketing i cos tam jeszcze - to jest bezsens- nie chce nalezec do grona takich ludzi- bo naprawde zyjac w danii uczymy sie codziennie czegos nowego i tyle - tu nie chodzi o wymadrzanie sie - wiec ustepuje pola madrzejszym ode mnie- pozdrawiam   ;D

Olik

  • Gość
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Wrz 2009, 22:51:58 »
No cóż, trudno nie zauważyć, że ten wątek to niezbyt subtelna promocja centrum polsko duńskiego.  ;)  Nie zdziwię się, jeżeli posty są pisane z jednego IP.  ;D
Z drugiej strony trudno zaprzeczyć, że taki kurs przydałby się wielu Polakom przyjeżdżającym do Danii. :P

Offline felis

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Wrz 2009, 10:48:32 »
NAOMI a morze byc nam  cos po krotko opowiedziala co tak naprawde sie nam nalerzy,i do czego tu mamy prawo jezeli tylko chcesz--- niemusisz ,bo jak sama stwierdzilas jestes tu juz troche niepowiem ze dlugo ale co prawda  o duzo rzeczach niewiedzialas to moze oswiecisz nas troszeczke lub sama mnie to niebedziemy popelniac bledow w przyszlosci i bedziemy bardziej doswiadczeni w sprawach zwiazanych z dk,dziekuje z gory

Emma ma rację, może napisz wszystkim jakie mamy prawa i obowiązki. Myślę, że było by to dobre dla nas wszystkich. W końcu masz informacje z pierwszej ręki. Sam jestem ciekaw tych informacji. Zawsze lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć.

Offline adam1410

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Wrz 2009, 12:12:05 »
Powiem tak posty nie sa pisane z jednegi IP i koniec jezeli chodzi o kurs bhp to stwierdzam ze byl i jest bardzo potrzebny . Opisalismy jak bylo i co bylo i zadnej reklamy nie prowadzimy . Widze ze duzo tu ludzi ktorzy wiedza wiecej niz pan bog, a jak co do czego przychodzi to pomocy wolaja bo polak potrafi byc tylko mondry po szkodzie ale niech i tak bedzie niechcesz nie musisz nigdzie chodzic, jezdzic, szkolic sie itd twoja wola I przestancie pisac bzdury, bo az w d..... szczypie jak sie to czyta wypowiedzi madrych polaczkow na migracji wiedzacych wszystko a w rezultacie nie wiedza nic .KONIEC

[Posted on: 07 Wrzesień  2009, 12:03:34]

do FELIS juz ci krotko mowie co i jak nie byles to nie wiesz ja bylem i wiem a reklama bez odpowiedniej zgody jest zabroniona , marketingu nie prowadze bo mnie to nie interesuje i w tym dziale nie pracuje musisz poszukac odpowiedniej firmy ktora prowadzi marketing i wszystko  ;D

[Posted on: 07 Wrzesień  2009, 12:08:01]

przepraszam to odpowiedz do olik i rokas a nie do felisa PRZEPRASZAM

Offline felis

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrz 2009, 13:13:26 »
Drogi adam1410 - co do reklamy to nie moja sprawa. Ja zwróciłem uwagę na jedną rzecz. Jeśli był to kurs BHP to dlaczego naomi_1901 pisze o zwolnieniach, wypłaty, czy urlopach?
Jak dla mnie to po przeczytaniu postów uważam, że ten kurs powinien nazywać się "spotkanie informacyjne" i tyle.

Inną rzeczą jest to, że moglibyście napisać jakie prawa nam przysługują, a nie tylko jak to fajnie było na tym kursie.
Jednakże to jest moje prywatne zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.



poloniainfo.dk

Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrz 2009, 13:13:26 »

Offline wieszaf1

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Wrz 2009, 18:51:28 »
Mam prozbe do uczestnikow tego  kursu , czy ktos moze powiedziec jakie prawa i obowiaski mam ja jako pracownik i jakie ma  prawa i obowiazki pracodawca. Prosze  dlatego ze chcialem uczestniczyc  w tym ze kursie  ale  nienaleze  do 3F tylko do  Dansk Metal-u i niemoglem uczestniczyc  wnim  mimo ze Dansk Metal jest czlonkiem ugrupowania  LO tak samo jak 3F z gory dziekuje 

Offline naomi_1901

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Wrz 2009, 08:45:18 »
wszystkim polecam  www.work info -dk  informacje na temat dunskiego rynku pracy- tu juz mi nikt nie zarzuci marketingu, reklamy itp- nawet w 4 jezykach - stworzona dla tych ktorzy przyjezdzaja i dla tych ktorzy juz mieszkaja i pracuja w danii- pozdrawiam ;D

poloniainfo.dk

Odp: kurs na lolland-errindlew ,w centrum polsko- dunskim
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Wrz 2009, 08:45:18 »

 

pomoc z językiem duńskim-odpis delegacyjny

Zaczęty przez piotrsDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3932
Ostatnia wiadomość 03 Maj 2007, 22:21:57
wysłana przez GoTTie
Pilnie poszukuję osoby władającej duńskim i polskim

Zaczęty przez dariusz.kDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5377
Ostatnia wiadomość 22 Wrz 2012, 01:01:41
wysłana przez dariusz.k
rozliczenie z dunskim urzedem skarbowym

Zaczęty przez twardyDział Podatki

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 13475
Ostatnia wiadomość 27 Kwi 2009, 01:19:00
wysłana przez BaggeM
Pilnie poszukuję osoby władającej duńskim i polskim

Zaczęty przez dariusz.kDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2620
Ostatnia wiadomość 24 Sie 2012, 19:28:13
wysłana przez dariusz.k
Wycieczka dunskim autem do polski

Zaczęty przez nodanDział Hydepark

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6296
Ostatnia wiadomość 13 Lis 2009, 20:44:24
wysłana przez :-\