poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: zaswiadzcenie o zasypanych drogach  (Przeczytany 2572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marek

  • Gość
zaswiadzcenie o zasypanych drogach
« dnia: 23 Lut 2007, 09:12:11 »
czesc

potrzebuje udowodnic ze wczoraj spadlo tyle sniegu ze przejazd z kirke hvalso do kopenhagi byl niemozliwy. Probowalem i drogi do roskilde byly zamkniete, a jazda byla niebezpieczna,

zaswiadczenie potrzebne mi jest do polskiego sadu by usprawiedliwic niestawiennictwo.

z tego co wiem to dunczycy odwolali autobusowa komunikacje i byly problemy z samolotami.

moze ktos zna stronke gdzie po angielsku byly informacje na ten temat, z fotkami najepiej, albo wie do jakiej instytucji dunskiej sie zwrocic?

dzieki

mala z aarhus

  • Gość
Odp:zaswiadzcenie o zasypanych drogach
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lut 2007, 17:22:54 »
To dobre pytanie. Informacje byly dostepne wszedzie, tj: strony internetowe falck i dr.dk (tam byly fajne zdjecia), moze gazety z czwartku lub piatku ze zdjeciami moga byc wystarczajacym usprawiedliwieniem. Na Twoim miejscu poszlabym w poniedzialek do Falk lub na policje wydzial komunikacji czy tez ruchu drogowego i wyjasnila sprawe. Powinni wydac zaswiadczenie.Jesli nie, to pozostaje tylko przejsc sie na dworzec autobusowy czy kolejowy i w informacji wytlumaczyc i poprosic o zaswiadczenie...Mam nadzieje, ze sie uda, w koncu polski sad nie jest na biezaco jesli chodzi o dunska pogode.

poloniainfo.dk

Odp:zaswiadzcenie o zasypanych drogach
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lut 2007, 17:22:54 »

 

Zaswiadzcenie o zameldowaniu w Polsce

Zaczęty przez komanczoDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2377
Ostatnia wiadomość 26 Sie 2012, 11:25:06
wysłana przez SGRW
Wzmożone kontrole prędkości na drogach.

Zaczęty przez willyDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 14699
Ostatnia wiadomość 28 Paź 2015, 20:18:56
wysłana przez bikerboy