poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Pytanie do moderatora!  (Przeczytany 11275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Paź 2012, 21:54:23 »
To źle myślisz !
Ja korzystam i szczerze mówiąc w ogóle nie zwracam uwagi na to jakie bannery reklamowe są wyświetlane... gdyby nie my - użytkownicy to nikt by złamanego ore nie zapłacił za możliwość reklamowania się na tym forum. Swoim sposobem myślenia potwierdzasz tylko moje przypuszczenia, że nie masz pojęcia o mechanizmach socjotechnicznych, a tym bardziej o demokratycznych i marketingowych :D
Forum to obszar gdzie najważniejsza jest dyskusja, a nie krzyki, gwizdy i transparenty, które pojawiają się w tle. Jeśli na forum zejdzie się grupa osób, które do życia potrzebują reklam, piwa i gołych cycków lub białych kozaków to porażka. Dopóki jednak toczą się zwyczajne i ludzkie rozmowy, których nie zakłóci reklama pończoch to super.
Załóż sobie w takim razie domenę, płać za nią, próbuj przyciągnąć reklamodawców. Jeżeli się okaże, że liczba użytkowników twojej domeny (w połączeniu z jakimś tam twoim wymyslonym forum) sięga liczby 30 osób to potencjalni reklamodawcy cię wyśmieją i za przeproszeniem gówno zarobisz. Będziesz zależna od użytkowników, będziesz starała się ich przyciągnąć jak najwięcej. Jednak do ciebie to nie dociera i myślisz, ze forum to jakiś biznes, którego właściciel ma w dupie użytkowników .. i tu grubo się mylisz.

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Paź 2012, 01:07:15 »
obserwujac dyskusje chcialo by sie powiedziec *co na to mama Madzi? *
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

Baumi

  • Gość
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Paź 2012, 08:16:48 »
Przykro mi @ae@, ale thecabb ma rację.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Paź 2012, 16:26:54 »
Czyli jesli od czsu do czasu poogladam sobie towary w Føtexie to ja mam prawo decydowac co Føtex ma kupowac, jak ma zapelnic pólki, kogo ma zatrudnic, a jak mi sie nie podoba kolor niebieski i czerwony to maja zmienic wszystkie reklamy na rózowy i turkusowy - no bo ja przeciez mam prawo!

Tu sie róznimy - ja uwazam ze wlasciciel moze uzytkowników/tych co tylko towary ogladaja posluchac ale nie musi, przyjda inni klienci, inni uzytkownicy którym bedzie odpowiadal Føtex niebiesko-czerwony, uzytkownicy którzy uwazaja ze administratorowi wolno ustalac takie reguly które on uwaza sa najlepsze dla jego firmy.

Wlasciciel moze zmienic kolory Føtexu ale to jego decyzja bo jego wlasnosc.

Ta dyskusja o tym kto ma decydowac o forum, na forum i zeby administrator podporzadkowal sie to tym, to innym pogladom/zachciankom bylo juz tilka, moze kilkanascie w jego historii.
Zawsze wedlug tego samego scenariusza - jeden uzytkownik event. z kilkoma klakierami sa urazeni postepowaniem moderatora i rozpoczyna sie dyskusja. I dobrze  - goraca dyskusja - wiecej odwiedzjacych poloniainfo.dk  ;D

Administrator wytrzymal ;D, poloniainfo.dk sie trzyma i jak widze rozwija, no to tylko Tak trzymac.
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Paź 2012, 16:49:06 »
dziewczyno nie brnij !!!
ignorancja !
jak można forum porównywać ze sklepem ? przychodzisz na forum, żeby coś kupić ?
Żeby przyjść do koleżanki poplotkować to musisz zapłacić jej za kawę, włączenie telewizora i skorzystanie z toalety ?
Widzę, że nie da ci się wytłumaczyć... ale nie szkodzi... kiedyś na pewno zrozumiesz swoje błędne pojmowanie...

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Paź 2012, 18:27:26 »
Czyli jesli od czsu do czasu poogladam sobie towary w Føtexie to ja mam prawo decydowac co Føtex ma kupowac, jak ma zapelnic pólki, kogo ma zatrudnic, a jak mi sie nie podoba kolor niebieski i czerwony to maja zmienic wszystkie reklamy na rózowy i turkusowy - no bo ja przeciez mam prawo!

Tu sie róznimy - ja uwazam ze wlasciciel moze uzytkowników/tych co tylko towary ogladaja posluchac ale nie musi, przyjda inni klienci, inni uzytkownicy którym bedzie odpowiadal Føtex niebiesko-czerwony, uzytkownicy którzy uwazaja ze administratorowi wolno ustalac takie reguly które on uwaza sa najlepsze dla jego firmy.

Wlasciciel moze zmienic kolory Føtexu ale to jego decyzja bo jego wlasnosc.

Ta dyskusja o tym kto ma decydowac o forum, na forum i zeby administrator podporzadkowal sie to tym, to innym pogladom/zachciankom bylo juz tilka, moze kilkanascie w jego historii.
Zawsze wedlug tego samego scenariusza - jeden uzytkownik event. z kilkoma klakierami sa urazeni postepowaniem moderatora i rozpoczyna sie dyskusja. I dobrze  - goraca dyskusja - wiecej odwiedzjacych poloniainfo.dk  ;D

Administrator wytrzymal ;D, poloniainfo.dk sie trzyma i jak widze rozwija, no to tylko Tak trzymac.
troche zle pojmujesz prawo rynku ,towar i kolory sa pod ludzi wkladane na połki ,jak nie bedzie włascicielowi sklepu schodził dany towar to wiadome jest ze go juz nie zamowi,bedzie zamawiał to co mu schodzi .pomysl sobie masz bar i serwujesz tylko pizze ale przychodza klienci i pytaja sie czy masz szaszłyki,wiec je wprowadzisz bo to ci bedzie schodziło,a prawdopodobnie zmniejszych produkcje pizzy ,na ktora nie miałas popytu.takze twoj przedmowca ma racje.a jesli chodzi o własciciela forum to jak nie bedzie miał klijenteli to sie sam zanudzi na tym swoim forum ,czy nie tak?

Offline ignacy

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 14
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Rozmowa o gównie
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Paź 2012, 18:32:22 »
Ponadto nazbierało się trochę targowic i temat popularny, a jeżeli przychodzi prawdziwy problem to najczęściej odpowiadają trzy osoby i wiecznie te same. To co to jest forum rozmowy o zamarzniętym gównie czy forum Duńczyków bardziej duńskich niż rodowici???

poloniainfo.dk

Rozmowa o gównie
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Paź 2012, 18:32:22 »

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Paź 2012, 19:54:12 »
IGNAS nie denerwuj się.tu co niektórzy SA jucz jak Duńczyki ,jeden ,dwa moduły i jest , ;D

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Paź 2012, 20:32:32 »
Czyli jesli od czsu do czasu poogladam sobie towary w Føtexie to ja mam prawo decydowac co Føtex ma kupowac, jak ma zapelnic pólki, kogo ma zatrudnic, a jak mi sie nie podoba kolor niebieski i czerwony to maja zmienic wszystkie reklamy na rózowy i turkusowy - no bo ja przeciez mam prawo!

Tu sie róznimy - ja uwazam ze wlasciciel moze uzytkowników/tych co tylko towary ogladaja posluchac ale nie musi, przyjda inni klienci, inni uzytkownicy którym bedzie odpowiadal Føtex niebiesko-czerwony, uzytkownicy którzy uwazaja ze administratorowi wolno ustalac takie reguly które on uwaza sa najlepsze dla jego firmy.

Wlasciciel moze zmienic kolory Føtexu ale to jego decyzja bo jego wlasnosc.

Ta dyskusja o tym kto ma decydowac o forum, na forum i zeby administrator podporzadkowal sie to tym, to innym pogladom/zachciankom bylo juz tilka, moze kilkanascie w jego historii.
Zawsze wedlug tego samego scenariusza - jeden uzytkownik event. z kilkoma klakierami sa urazeni postepowaniem moderatora i rozpoczyna sie dyskusja. I dobrze  - goraca dyskusja - wiecej odwiedzjacych poloniainfo.dk  ;D

Administrator wytrzymal ;D, poloniainfo.dk sie trzyma i jak widze rozwija, no to tylko Tak trzymac.
no ,no WAZELINKA POSZŁA ,az miło 8)

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Paź 2012, 22:44:44 »
thecabb  :) dziękuję ci za dużą dawkę humoru  :D :D :D :D Śmiałam się w głos !  :D :D :D :D
Nikt nie potrafił w tym wątku tak jasno, precyzyjnie i dobitnie wyjaśnić istoty sprawy .
Absolutnie nieeesamowite !!!

Nie irytuj się bo ... dla niektórych bajka o Koziołku Matołku jest za trudna do zrozumienia  ;)  .

p.s. Na 21 wpisów 13 plusów to chyba niezły wynik ?! Ludzie na forum cenią cię za trafność wypowiedzi .



 
« Ostatnia zmiana: 16 Paź 2012, 22:58:53 wysłana przez MalaCzarna »

poloniainfo.dk

Odp: Pytanie do moderatora!
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Paź 2012, 22:44:44 »

 

pytanie

Zaczęty przez didooDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5309
Ostatnia wiadomość 08 Sie 2011, 18:38:33
wysłana przez didoo
Krotkie pytanie dot. ulg za dojazdy i wyzywienie

Zaczęty przez soul1985Dział Podatki

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13634
Ostatnia wiadomość 18 Lut 2010, 10:48:28
wysłana przez soul1985
Pytanie ( odrobinę ) prawne.

Zaczęty przez AK211Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6077
Ostatnia wiadomość 11 Wrz 2013, 10:14:56
wysłana przez aisak
pytanie

Zaczęty przez didooDział Hydepark

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9409
Ostatnia wiadomość 06 Gru 2010, 23:15:41
wysłana przez roga
pytanie o podatek

Zaczęty przez Michal79Dział Podatki

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6259
Ostatnia wiadomość 28 Cze 2008, 17:57:35
wysłana przez Klingon