poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting  (Przeczytany 8278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reniast

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
No właśnie co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting i jego pomagierzy z Polski, firma pośrednicząca
Todex. Jak się do takich dobrać? Żeby nie nabierali ludzi, a chętnych jest nie mało.
Moi drodzy, korzystam z konta mojej żony, aby zadać te pytania. I szlak mnie trafia na w/w firmy, kiedy w rozmowie przez
telefon z żoną ( obecnie pracuje w Danii ) słyszę jej żal, że została perfidnie nabrana. Przebywa już tam 2 miesiące i jeszcze
nie ma CPR tak zwanej żółtej karty. Wniosek prosty żona pracuje na dziko, czarno, nie legalnie bo JS musi sobie zarobić,
po co rejestrować frajerów z Polski. Niech tyrają, bo tak ponoć wymyśliła sobie żona bosa firmy JS,żeby było śmieszniej jest to
Polka (więcej można przeczytać na forum kafeteria.pl  magazyn dla kobiet). Tam dopabuse można poczytać o przelanej na tekst
goryczy nabranych kobiet i nie tylko.
Ale wracając do sedna sprawy swoje pytania kieruję do was Polonusów w Danii. Jesteście tam dłużej, poznaliście realia
może ktoś coś podpowie, albo wpadnie na dobry pomysł jak zaradzić sytuacji w jakiej znalazła się żona. Informuję że na
związki zawodowe tam gdzie pracuje raczej nie ma co liczyć. W podobnej sytuacji jest więcej kobiet, dotyczy to miejscowości
Odense, Broby i innych. Dział zatrudnienia obejmuje ogrodnictwo oraz szklarnie.
« Ostatnia zmiana: 19 Cze 2007, 12:43:22 wysłana przez reniast »

Kataryna

  • Gość
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Cze 2007, 12:14:31 »
Ja czekalam na swoj CPR i zolta karte 4 miesiace. Pracowalam na praywatny kontrakt w hotelu. Jesli uwazasz ze firma postepuje nieuczciwie to zglos to jak najszybciej do 3F i tam sie zajma ta sprawa. Mozesz tez udac sie na Policje, oni sprawdza czy twoja zona pracuje na czarno czy nie. To ze czeka sie tu dlugo na papiery to norma. Rekord jaki znam to 11 miesiecy, bo dokumenty gdzies zaginely w Kopenhadze. Jesli chcesz dobrac sie do tej firmy to tylko przez zwiazki zawodowe. Sa niezalezne i pomagaja w takich sprawach.

Offline allena

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Cze 2007, 18:15:13 »
ja tez mialam tam byc zatrudniona/w biurze, bo znam dunski/  i siedzialam juz na walizkach, ale rozmowa trelefoniczna z szefem firmy Todex /butny i pewien siebie, bez szacunku do przyszlego pracownika/przekonala mnie co do zmiany decyzji i teraz, jak czytam te wszystkie wypowiedzi na temat nieuczciwych form dzialalnosci firmy dziekuje opatrznosci i mojemu 7-memu zmyslowi, ze zaniechalam tej decyzji.

Tak, wydaje mi sie najbardziej sluszne skabusewac swe kroki do odpowiednich instytucji wymienionych wczesniej, a na pewno okaza sie skuteczne .
Zycze powodzenia.

tez sie mogłam nabrac

  • Gość
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lip 2007, 23:40:38 »
Witam. również ciesze się ze nie wyjechałam do pracy za posrednictwem Todex / pana Tomasza, który ma na sumieniu tylu ludzi, których perfidnie oszukał. Co innego na papierze, co innego w realiach. Polak Polakowi wrogiem najgorszym. Jedno mnie zastanawia, ze tak długo mimo tlu krzywd jakie wyrzadziła ta firma ludziom nadal funkcjonuje.Ja podpisałam kontrakt po uprzedniej rozmowie w Poznaniu dwa lata temu z włascicielem na szczescie wycofałam sie w porę. Dlaczego nabijanie ludzi w butelke trawa... do dziś. Pan Tomasz  nie mile wspomnienia -mam nadzieje ze dozyje takich czasów , ze sam zostanie wykiwany przez rodaków i to pożadnie czego mu zycze na wzglad na te oszustwa , ktorym przewodzi i czerpie korzysci finansowe.

anneli26

  • Gość
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lut 2009, 10:16:05 »
Witam!

w jaki sposob moge odzyskac wakacyjne za 2007 rok , ktorego nie chce mi
wyplacic JS Consulting.? wisza mi ok 5000 koron.
napisalam juz do Dansk Industri, co jeszcze moge zrobic w tej sprawie?
z gory dzieki za pomoc.

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lut 2009, 13:34:02 »
     

 A  mozna  wiedziec  o  ktora  z  tych  firm  chodzi   ??   Jezeli  firma  mie  wyplaca  wynagrodzen  i  pieniedzy  na  fundusz  wakacyjny  to  zawsze  mozna  ja  postawic  w  stan  upadlosci  . Zawsze  mozna  tez  poinformowac  Skat  ze  jest  podejrzenie  iz  nie  przelali  kwot  z  podatkow . Tylko trzeba  wiedziec  dokladnie  co  to za  firma .  Znalazlem  tylko  te  3 z  tego  1  juz  zamknieta  ::).

  Cvrnr Navn  Postnr/by
Vis detaljer  21740470 JS CONSULTING V/JESPER SØRENSEN (OPLØST) 2200 København N 
Vis detaljer  26711134 JS Consulting v/Jeanette Jensen 2900 Hellerup 
Vis detaljer  30984218 JS Consulting v/Jesper Sejersen 9510 Arden 

głowa

  • Gość
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lut 2009, 13:54:37 »
JSC COLSUNDING pochodzi z odense ale juz jest zmieniona nazwa tego biura przekretow

poloniainfo.dk

Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lut 2009, 13:54:37 »

Offline tomsis

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Lut 2009, 14:00:45 »
Te firmy co Jesper i jego zona prowadzi benda dzialaly na rynku pracy dopuki nikt nie bendzie chcial byc zatrudniony przez nich!!!
Jezeli maja ludzi do zatrudnien i sie nowe zglaszaja to benda oszukiwali az do samego konca, a duzo jest rodaków co nieznaja jeszcze ich, i ci co naprawde potrzebuja jakiej kolwiek pracy i to sie bendzie tak krecilo.

głowa

  • Gość
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Lut 2009, 14:30:29 »
ja przez ta firme pracowalem 3 tyg az moj obecny szef powiedzial ze to mafia i dal mi kontrakt czyli ja na nich nie narzekam ale powiem jedno jest tam bagno

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Lut 2009, 15:47:14 »
To juz  wiadomo  o  kogo  chodzi  !!!  http://forsiden.3f.dk/article/20090107/NYHEDER/973690019/2140/NYHEDER
 JESPER  SKOUV   i  szanowna  malzonka  MAGDALENA   BARBARA  SKOUV . Wyglada  na  to  ze  zaplacili  setki  tysiecy  w  formie  odszkodoawan  a firmy  powstaja  i padaja .
« Ostatnia zmiana: 08 Lut 2009, 16:09:45 wysłana przez bumi71 »

yoursoul

  • Gość
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Lut 2009, 16:07:52 »
do poczytania (po dunsku)  o tej firmie i wlascicielach rowniez tutaj :    http://www.fyens.dk/article/1080500:Business-Fyn--Konkursramt-selskab--foedt-igen

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Lut 2009, 16:11:13 »
Uprzedzam, ze zlozenie wniosku o upadlosc jest uciazliwa i droga impreza. Latwiej jest isc do zwiazkow.

Offline bumi71

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Lut 2009, 16:57:48 »
     Z  tekstu  wynika  ze  oni  juz  przegrali  kilkanascie  spraw  ze  zwiazkami  .  Osoby  poszkodowane  powinny  albo  zwrocic  sie  do  3F  i przez  nich starac  sie  o  pieniadze  z  LG  albo  wspolnie  wynajac  adwokata .    To  wyciag  z  rejestru  firm  dotyczacy  tego  pana  . Dla  niektorych nazwy firm beda  pewnie  brzmiec  znajomo . http://www.cvr.dk/Site/Forms/CompanySearch/DisplayPerson.aspx?adrnog=lfZpnlfLGw-zsHKxSqTABg2&type=0    ;D

poloniainfo.dk

Odp: Co zrobić z nieuczciwym pracodawcom jakim jest JS Consulting
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Lut 2009, 16:57:48 »

 

Czy jest to mozliwe???

Zaczęty przez agunDział Hydepark

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 16845
Ostatnia wiadomość 17 Kwi 2008, 19:49:23
wysłana przez karolcia19877
Czy miasto Vejle jest ładne?

Zaczęty przez monik93Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9764
Ostatnia wiadomość 01 Mar 2011, 09:22:27
wysłana przez vera
szukam kolegi z Odense zona tłumacz a on ma lawetę jest po wypadku

Zaczęty przez baterDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9066
Ostatnia wiadomość 30 Maj 2013, 12:20:38
wysłana przez bater
Gdzie w Khh jest najlepsza szkola nauki dunskiego?

Zaczęty przez Nauka jezyka dunskiegoDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 13841
Ostatnia wiadomość 06 Sie 2009, 11:43:44
wysłana przez jamjurand
3F JAK TO JEST?

Zaczęty przez gosiek20097Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7074
Ostatnia wiadomość 12 Kwi 2012, 08:44:16
wysłana przez M z Horsens