poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: A/H1N1  (Przeczytany 17391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asd

  • Gość
Odp: A/H1N1
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Lis 2009, 22:35:41 »
Dobry obyczaj nakazuje podawanie zrodla, gdy sie cytuje - moze wiec podasz skad jest Twoja wklejka?

Co do zrodel mojej wiedzy o lekarzach pracujacych rekordowa ilosc godzin w tygodniu, prosze bardzo, np. tu:
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/344450,nfz_nie_chce_placic_za_prace_nieuczciwych_lekarzy.html

Jesli zas chodzi o przyczyne konfliktu w Krosnie, to wprowadzenie elektroniczej rejestracji czasu pracy bylo jedna z glownych przyczyn.
Dyrektor, ktory doprowadzil do oddluzenia szpitala najwyrazniej wszedl w parade interesom wiekszosci lekarzy zatrudnionych w tym szpitalu.
Co do despotycznego sposobu zarzadzania, ktory jest mu zarzucany, to czasem jest on jedynym mozliwym, jesli panuje anarchia i bezholowie.

I nie rozsmieszaj mnie piszac, ze lekarze podjeli sie pracy za darmo. To ich tani chwyt pod publiczke, bo doskonale wiedza, ze prawnie jest to niemozliwe.



tamto bylo z wyborczej, a tu z dzisiejszego onetu

http://wiadomosci.onet.pl/2087157,11,krosno_lekarze_wycofuja_wypowiedzenia_z_pracy,item.html

Ciekawy sposob znalazl na oddluzanie szpitala. Nie placic lekarzom za prace, a zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na kupno nowych samochodow sluzbowych, stworzenie nowego dodatkowego stanowiska zastepcy itp. itd. Teraz czekac, az taka sama sytuacja bedzie w Rzeszowie gdzie ow dyrektor sie udaje.

Od jutra mam zakaz pisania wiec EOT.

rokas

  • Gość
Odp: A/H1N1
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Lis 2009, 22:46:30 »
Nie masz zakazu pisania, tylko masz wymog rejestracji, nie rob z siebie ofiary.

a

  • Gość
Odp: A/H1N1
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Gru 2009, 19:22:46 »

Ciekawy sposob znalazl na oddluzanie szpitala. Nie placic lekarzom za prace, a zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na kupno nowych samochodow sluzbowych, stworzenie nowego dodatkowego stanowiska zastepcy itp. itd. Teraz czekac, az taka sama sytuacja bedzie w Rzeszowie gdzie ow dyrektor sie udaje.

Od jutra mam zakaz pisania wiec EOT.

Powtarzasz "argumenty" zbuntowanych lekarzy.
Fakty sa inne, szpital wyszedl z dlugow, a nawet po raz pierwszy pojawil sie spory zysk. Problem jest w tym, ze zarzad normalnie prosperujacego szpitala nie moze tolerowac pracownikow odwalajacych prywate na szpitalnym sprzecie, nie moze tolerowac pracownikow wypracowujacych ulamek godzin wynikajacych z umowy o prace itd itd.
A tymczasem pracownicy zwolnili dyrektora. Coz, Lenin bylby zachwycony;)

poloniainfo.dk

Odp: A/H1N1
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Gru 2009, 19:22:46 »

 

Sczepionka przeciw wirusowi grypy H1N1

Zaczęty przez Mia25Dział Rodzina ...

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4239
Ostatnia wiadomość 05 Lis 2009, 10:17:03
wysłana przez willy