poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Od dnia 1 Grudnia 2009 pisanie na forum będzie dostępne tylko dla ZAREJESTROWANY  (Przeczytany 47766 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

rororo

  • Gość
ludzie to jakąś komuną,cenzurą pachnie!przecież "polonia"miała być dla wszystkich.będziemy pierwszym na świecie(nie mówię o krajach arabskich)portalem OCENZUROWANYM bo jakże innaczej nazwać to,co chcecie robić.wiem,że większość duńczyków popiera socjalizm ale chociażmy,Polacy nie róbmy tego,przed czym ,co niektórzy,uciekali z kraju.żenujące,naprawdę.i co,namieżycie mnie,ukaracie?zero wolności słowa.naprawdę,czuję się jak w kraju za wielkim murem,lub w Polsce 30 lat temu.

a

  • Gość
Problem w tym, ze niektorym wolnosc slowa myli sie z chamstwem.
I nie przesadzaj, wiekszosc tematycznych forow dostepna jest dla zarejestrowanych uzytkownikow. Wlasnie po to, zeby jakis przypadkowy troll nie rozwalal rzeczowej dyskusji.

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
a dobrze prawi. Jest roznica miedzy wolnoscia slowa a chamstwem. Popieram w 100% krok willego.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Czekam, az jakis ciekawy czlowiek napisze, ze pewnie mamy uklad ze skatem i policja, no i teraz bedziemy za gruba kase donosic na rodakow  :D Willy, zaraz podam ci na priva numer swojego konta  8)

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
tak, I raz w tygodniu wysyłam maila do skatu z adresami ip polakow którzy jeżdżą nieprzerejestrowanymi samochodami.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

SAILS

  • Gość
tak, I raz w tygodniu wysyłam maila do skatu z adresami ip polakow którzy jeżdżą nieprzerejestrowanymi samochodami.
willy ip to adres komputera,skąd wiesz kto na jakich blachach jezdzi? ;D ;D ;D

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
My wiemy wszystko. Po ip jestesmy w stanie rozszyfrowac wiek, plec, upodobania seksualne, zarobki, kolor samochodu itp.

poloniainfo.dk


asd

  • Gość
No w końcu willy zrobiłeś to na co czekałem od pół roku. W końcu myślę, że nie będzie tu wpadała śmietanka tylko aby zapytać. Dobre forum polonijne i nie potrzeba go zaśmiecać. Teraz może każdy zanim zada pytanie, poczyta. Jestem bardzo zadowolony z decyzji. Zresztą, ostatnio zrobiło się tak, ze jak ktoś zadaje pytanie na forum, nie czytając wcześniej, nikt nie odpowiada poza tymi co też tylko wpadli na forum - dobre. Willy i jeszcze jedno aby nikt nie zalogowany nie mógł czytać forum, to jest ważne, też.



greg1969 a ja do Twojego pomyslu przegladania forum tylko dla zarejestrowanych dorzucilbym jeszcze wprowadzenie skladki czlonkowskiej. Przeciez tu na forum udzielane sa wszelkie porady. Trzeba kroic poki sie da  ;D


My wiemy wszystko. Po ip jestesmy w stanie rozszyfrowac wiek, plec, upodobania seksualne, zarobki, kolor samochodu itp.

no to ja juz nic nie bede pisal

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Cytuj (zaznaczone)
tak, I raz w tygodniu wysyłam maila do skatu z adresami ip polakow którzy jeżdżą nieprzerejestrowanymi samochodami.

no teraz to juz walnales z grubej rury.i mam nadzieje ze to zart.poza tym popieram cie jesli chodzi o forum.sporo osob wyraza sie tu w chamski sposob i najlepeij to blokowac ip.
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

rokas

  • Gość
no teraz to juz walnales z grubej rury.i mam nadzieje ze to zart.
Jezu Chryste, kobieto... Jak nie ma emotikonki, to juz nie wiesz, o co chodzi? Magiczne slowo "ironia" sie klania.
Ja sie rejestrowac nie bede, ale interesuje mnie, czy mozna bedzie zamieszczac ogloszenia bez rejestracji?

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
niestety dzis jestem nieprzytomna i nawet do d....y sie nie nadaje :) :) :)
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
A co to za problem dla kogos zalozyc konto?

Przeciez to nie chodzi o to, czy ktos wypowiada sie jako osoba zarejestrowana, czy nie.

Dobry przyklad - vera. Nick zarejestrowany a poziom wypowiedzi ujemny.

Powinny byc kary, np. za przeklenstwo, obrazanie - ban. Przeciez IP jest znane i niewazne, czy konto zarejestrowane, czy nie.
Sam jesteś ujemny anonimie, właśnie tacy jak ty anonimowi sieją obrazę i szum na forum.
Dobrze ze od grudnia ciebie nie będzie Esterantee!!!

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
No i się stało ;)
Uprawnienia zostały gruntownie przerobione, mogłem coś przeoczyć lub zepsuć więc proszę o informację gdyby ktoś zauważył jakieś błędy lub dziwne zachowanie forum.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Zwykłyktoś

  • Gość
My wiemy wszystko. Po ip jestesmy w stanie rozszyfrowac wiek, plec, upodobania seksualne, zarobki, kolor samochodu itp.
Włamania na ip komputera osoby trzeciej Art. 267 kk § 1 Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2 Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.
§ 3 Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.
§ 4 Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.
§ 5 Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Mam nadzieje że Pan lub Pani  weźmie to sobie do serca.włamanie na ip oraz dsl są karane W Danii lepiej jak w Polsce,chyba że to mądrze robisz(...) i masz dynamika albo z nie swojego ip sie włamujesz,oj nieładnie,nieładnie.Nawet na forum nie powinienes*aś tego napisac.

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Włamania na ip komputera osoby trzeciej Art. 267 kk § 1 Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego .Nawet na forum nie powinienes*aś tego napisac.

ktos chyba nie zatrybił hahaha


Cyt; z filmu PSY..,,mam sie smiac..

poloniainfo.dk


 

Formularz na a prawo pobytu dla dziecka

Zaczęty przez kahmaDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14947
Ostatnia wiadomość 14 Lut 2008, 22:47:55
wysłana przez kahma
Pokłosie nie dla duńczyków

Zaczęty przez dania_dDział Hydepark

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 49783
Ostatnia wiadomość 07 Lip 2013, 01:30:31
wysłana przez aisak
UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 15605
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 19826
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Obowiązkowa cyfrowa skrzynka pocztowa dla prowadzących działalność

Zaczęty przez waruinyDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6201
Ostatnia wiadomość 06 Wrz 2013, 14:01:37
wysłana przez waruiny