poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dagplaje  (Przeczytany 14848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EVA77

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 139
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dagplaje
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Kwi 2011, 14:05:59 »
Obilo mi sie o uszy takie powiedzenie ze kto ma wiedze na kazdy temat to nie ma zadnej wiedzy. Twoje dobre rady mozna znalezc w kazdym temacie. Rozumiem jesli to sa naprawde madre i dobre rady, ale z reguly twoje rady sa czasem takie ze czytajacemu rece opadaja. Nie mnie to oceniac ale odnosze wrazenie ze sie nudzisz i dlatego piszesz aby pisac. Niestety nie mam czasu aby polemizowac, a z Toba pewnie moglabym do jutra, bo lubisz miec ostatnie, nie zawsze madre zdanie. Slut.

Offline Jen28

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dagplaje
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Kwi 2011, 14:14:57 »
Ok,@ae@, możesz mieć swoje zdanie, ale nie koniecznie obrażać ludzi. Z twojej wypowiedzi jasno wynika, że matki nie są wykształcone, skąpe i lekceważą swoje dzieci.Zadałam pytanie na forum bo chciałam uzyskać konkretną odpowiedź -czy daplaje pomagają w treningu czystości dzieci czy nie .Twoje refleksje w żaden sposób nie są mi pomocne. Ponadto nie szukam argumentów czy wysadzać dziecko na nocnik czy nie, więc EVA77 ma rację i tyle by było tej kwestii.

Marti dobrze,że Twoja dagplaje pomaga w treningu czystości. Ja jeszcze nie widziałam aby moja opiekuna wysadziła, któreś ze starszych dzieci -2,5 rocznych. Dlatego chcę z nią porozmawiać na spokojnie i zobaczę jak do tego podejdzie.Dobry pomysł aby wykorzystać porę letnią - oczywiście wszystko zależy od dziecka, ale dorośli są od tego aby pomóc, jeśli dziecko wykazuje zainteresowanie tymi sprawami.

Offline marta999

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Dagplaje
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Lip 2011, 13:36:14 »
gdzie nalezy zlozyc w wniosek.jestem samotna matka i zalezy mi ,ile czeka sie na miejszce

poloniainfo.dk

Odp: Dagplaje
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Lip 2011, 13:36:14 »

 

pociechy a dagplaje

Zaczęty przez weronicisiuniaDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8564
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2010, 17:26:13
wysłana przez anielkaaa