Regionalne > Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Aabenraa - sprogcenter

(1/4) > >>

eni1976:
Witam,
mam pytanie dotyczace szkoly jezykowej w Aabenraa - czy ktos uczeszczal do tej szkoly? Jaki jest poziom? W obecnej chwili chodze na kurs w Vejen ale delikatnie mowiac poziom jest .... taki sobie. Czy ktos moze wie ktora szkola w komunach przygranicznych reprezentuje dobry poziom?

Mirabelka:
:) To zależy gdzie mieszkasz, ja chodzę do szkoly w Haderslev, nauczyciele są super. Poziom no raczej wysoki.Mialam wybór Aabenraa albo Haderslev wybrałam to drugie i nie zaluje.

eni1976:
Ja wlasnie zdecydowalam sie na szkole w Tønder - mam blisko, duzo blizej niz do Aabenraa - a w chwili obecnej, jak jestem bez pracy, to dla mnie (nas:) bardzo wazne. Na razie ide na dzienny kurs a jak znajde prace przeniose sie na wieczorowe lekcje. I mam nadzieje, ze w tej szkole bedzie troszeczke lepiej (mysle o poziomie, bo ludzie byli/sa SUPER) niz w Vejen. Pozdrowienia, Mirabelko! i powodzenia

Malutka:
Czesc chcialam sie dowiedziec czy wiesz cos na temat szkoły w Aabenraa czy tam mozna uczeszczac w zajeciach do 18 godzin tygodniowo. Bo wiem ze przy tylu godzinach nie trzeba placic za szkole.Wiem ze taka szkoła jest w Sonderborgu, ale mam blizej do Aabenraa. No i nie wiem gdzie jest lepszy poziom. Mam nadzieje ze mi ktos pomoze.

eni1976:
Czesc,
nie wiem nic blizszego o Aabenraa - moge tylko podpowiedziec jedna rzecz - Aabenraa nalezy do AOF Sprogcenter - tak jak Tønder i jezeli jest taki sam poziom jak w Tønder to goraco polecam. Sprawdz, w kazdej chwili mozesz zmienic szkole. 18 godzin tygodniowo to podstawa kursu dziennego - musisz miec swoj CPR i to Twoja przepustka aby miec bezplatne lekcje. Ja zaczynalam w Vejen (nie polecam) i mialam 6 godzin tygodniowo popoludniami tez bez zadnych oplat dodatkowych. Najlepiej podejdz do szkoly tam Ci wszystko wytlumacza. Powodzenia
pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej