poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Najgłupsze pytania, jaki usłyszeliście od Duńczyków...dla rozrywki ;)  (Przeczytany 37188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jens

  • Gość
Troszeczkę tu niektórzy bajki opowiadacie...Jak można nie wiedzieć gdzie leży europa, hmm?Przecież to niedorzeczne...
Albo czy w Polsce jest prąd i bieżąca woda:/
masz racje rzuc temat a fantazja polakow jest bez granic.robia z dunczykow debili ,wariatow,idiotow na całej lini.a najfajniejsze ze nasi nie wiedza chyba ze na dunczyka nie mowi sie ,,DUNOL,,to jest dopabuse inteligencja . ::) ::) ::)

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
pewnie moze i tepe głupki ,ale madrze pisza o nas polakach w gazetach co widac nam polakom sie nie podoba.nasze polonijne fora zapełniaja sie dyskusjami na temat,,dunskie gazety o Polakach,,czyli jak dunczyki nas tak postrzegaja to nie sa tepi ???
Chyba nie zrozumiales ironii w mojej wypowiedzi... COz, nie wystarczy czytac...

No i jezeli juz Panie polonisto! nie "dunczyki", a Dunczycy...
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Troszeczkę tu niektórzy bajki opowiadacie...Jak można nie wiedzieć gdzie leży europa, hmm?Przecież to niedorzeczne...
Albo czy w Polsce jest prąd i bieżąca woda:/

Taaa... tudziez z tym ksiezycem...
Ja tak sobie mysle, ze podlozem "glupoty" Dunczykow jest po prostu ten "komunikatywny" angielski naszych rodakow. Po prostu nie rozumieja pytan  ;D
Nie raz ratowalam zdesperowanych policjantow w opresjii, ktorzy po 2-3 godzinach "komunikatywnej" konwersacji po angielsku, dzwonili w koncu po tlumacza...
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

MalaCzarna

  • Gość
Troszeczkę tu niektórzy bajki opowiadacie...Jak można nie wiedzieć gdzie leży europa, hmm?Przecież to niedorzeczne...
Albo czy w Polsce jest prąd i bieżąca woda:/

Hahaha no tak moja koleżanka w 8 kl.szkoły podstawowej poproszona do odpowiedzi ,
szukała na mapie Niemiec UWAGA ! w Afryce !  :D :D :D :D

A mój duński szef zapytał czy my mamy w PL/czy ja znam  wiertarkę. Zaznaczę wykształcony człowiek.
Uzasadnił to iż myślał że jak PL to biedny kraj to nas po prostu nie stać na zakup najnowszej technologii m.in.wiertarki.
Myślał, że wszystko robimy np.przy pomocy najprostszych narzędzi typu brzeszczot,młotek,pręt metalowy i własna siła.
Więc ,mnie już nic nie zdziwi !  8) ;D 

Offline mbj

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: +0/-0
Mnie pewien Duńczyk zapytał czy w Polsce jeżdżą samochody, aczkolwiek to pytanie było zadane bardziej złośliwie, bowiem pytający nie pałał sympatią do obcokrajowców ani do mnie. Ba, on nawet nie pałał sympatią do rodaków. Usmiałam się wtedy bardzo i mu powiedziałam, że jeździmy na wielbłądach  ;)
Natomiast pytania w stylu czy mamy Boże Narodzenie, czy mamy króla, jakim językiem mówi sie w Pl mnie nie irytują ani nie świadczą o głupocie pytającego. Nikt nie musi wiedzieć jaki, np. ustrój polityczny jest w Pl.

jens

  • Gość
Zgadzam sie z Newbe... I daleko nie szukajac, ot taka Rosja, co to blisko Polsi lezy, jezyk podobny, kultura, co tu mowic tez... Swiat Bozego Narodzenia nie obchodzi... Wiec pytanie czy my obchodzimy, calkiem na miejscu jest... Ale szkoda mi jezyka strzepic, w koncu Dunole to tepe glupki sa...
nie pouczaj nikogo jak sama piszesz z bykami kto lub co to jest ,,POLSI,,?.I TAKIE ZARTY NIE NA MIEJSCU .pozdrawiam .fajna pogoda  ;D

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Nie widzisz roznicy pomiedzy literowka:
a
1. pisaniem nazwy wlasnej mala litera
2. blednej odmianie wyrazu

No popatrz, a dopabuse pisales, ze ciekawostki polonistyczne to Twoje hobby.
Aczkolwiek fakt, deklinacja czy zasady ortograficzne, ktore poznaje sie w zerowce, do ciekawostek nie naleza.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk


jens

  • Gość
Nie widzisz roznicy pomiedzy literowka:
a
1. pisaniem nazwy wlasnej mala litera
2. blednej odmianie wyrazu

No popatrz, a dopabuse pisales, ze ciekawostki polonistyczne to Twoje hobby.
Aczkolwiek fakt, deklinacja czy zasady ortograficzne, ktore poznaje sie w zerowce, do ciekawostek nie naleza.
a ty jaka litera napisalas nazwe własna ej uporzadkuj sie ,bo sie nie ogarniesz .no popatrz ,upały szkodza na głowke .pobawie sie jeszcze z toba w lekarza /zalecam czapeczke z daszkem na upalne dni ,zwoje moga sie potopic,a efekty uboczne to juz widac ,doskakujesz jak indor do czerwonego koloru,o jakiej zerowce ty mowisz .program nauczania w zerowce po reformie jest na takim poziomie jak i ty .zapoznaj sie z programem zerowkowym a potem wal na forum.jestes w błedzie i to wielkim.tu cos dla ciebie .http://www.przedszkolak.pl/kacik/programy.php?pkey=1061498009
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2012, 20:31:49 wysłana przez jens »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Wiesz Jens, ta dyskusje to by trzeba chyba zaczac od spytania Ciebie, czy wiesz co to jest rzeczownik, przymiotnik, nazwa wlasna...
Szkoda mi czasu na nia. Wiesz, przeczytalam ostatnio swietna mysl, bardzo pasuje do sytuacji:
"klotnia z idiota jest jak gra w szachy z golebiem: nie wazne jak dobrze grasz, golab i tak przewroci wszystkie figury, nasra na szachownice i bedzie dumny z wygranej"...

Baw sie dobrze  ;D

Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

jens

  • Gość
Wiesz Jens, ta dyskusje to by trzeba chyba zaczac od spytania Ciebie, czy wiesz co to jest rzeczownik, przymiotnik, nazwa wlasna...
Szkoda mi czasu na nia. Wiesz, przeczytalam ostatnio swietna mysl, bardzo pasuje do sytuacji:
"klotnia z idiota jest jak gra w szachy z golebiem: nie wazne jak dobrze grasz, golab i tak przewroci wszystkie figury, nasra na szachownice i bedzie dumny z wygranej"...

Baw sie dobrze  ;D
oj widzisz walnij w stoł a nozyce sie odezwia ,ty lubisz wytykac komus jego potkniecia ,ale ani sie waz ruszyc ciebie .myslisz ,ze BŁYSZCZYSZ JAK CEKINKA NA SYLWESTRA.chyba nie jest cos takiego jak kompromis ale to zjawisko to dla ciebie obce .a z ta gra to uwazaj bo jak gołabek ma bole brzucha to moze przy okazji nasrac na głowe ,takze i tu czapeczka sie przyda. z daszkiem najlepsza bo jak masz zły zgryz to jeszcze wpadnie tam gdzie nie powinno  ::) ::) ::)

inna

  • Gość
Dajcie sobie na luzik. Lato sie zrobilo i tak fajnie i milo tylko .......
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Ja tylko chcialam napisac ze wkurza mnie w Dk to ze kobiety maja tak zaniedbane stopy ze szok. Trudno to nie zauwazyc bo wygladaja jak u krow /koni te ich piety obrzydliwe.

Dla mnie to jest bardzo wazne aby stopa wygladala czysto i schludnie.  ;)

jens

  • Gość
Dajcie sobie na luzik. Lato sie zrobilo i tak fajnie i milo tylko .......
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Ja tylko chcialam napisac ze wkurza mnie w Dk to ze kobiety maja tak zaniedbane stopy ze szok. Trudno to nie zauwazyc bo wygladaja jak u krow /koni te ich piety obrzydliwe.

Dla mnie to jest bardzo wazne aby stopa wygladala czysto i schludnie.  ;)
tez pisałam ładna pogoda .nie mowie ze jestem idealna ,wiele tematow w ktorych jormir brala udział mi pomogło ,ale dzisiaj ma chyba zły dzien .oj JOMIR I TAK CIE LUBIE .Opalilem sie dzis bo ładnie słoneczko przypiekało a ja miałem wolny dzien .a te piety ,to faktycznie jakby nie patrzec to nie raz jest odraza ,ale nic na to nie poradzisz.u polek tego nie widac ,sa naprawde zadbane ,schludnie ubrane itp. ;D
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2012, 22:05:00 wysłana przez jens »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Moze dlatego, ze w Danii w rzadko ktorym mieszkaniu wanna jest.
Z doswiadczenia wiem, ze w Polsce czlowiek zalegl w wannie i niejako mimochodem "sprawe zalatwil". Bez wanny juz sie tak "mimochodem" nie da... Podejrzewam, ze nie kazdej sie chce...

Nie usprawiedliwiam, bron boze, tak sobie jeno gdybam....
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

varszafiak

  • Gość
tez pisałam ładna pogoda .nie mowie ze jestem idealna ,wiele tematow w ktorych jormir brala udział mi pomogło ,ale dzisiaj ma chyba zły dzien .oj JORMIR I TAK CIE LUBIE .Opalilem sie dzis bo ładnie słoneczko przypiekało a ja miałem wolny dzien .a te piety ,to faktycznie jakby nie patrzec to nie raz jest odraza ,ale nic na to nie poradzisz.u polek tego nie widac ,sa naprawde zadbane ,schludnie ubrane itp. ;D
Po Twoim poście widać ze zbyt często toczysz walkę sama ze soba(z nim).

jens

  • Gość
Po Twoim poście widać ze zbyt często toczysz walkę sama ze soba(z nim).
a moze sam ze soba czy we wszystkich widzisz kobiety a rozumie dajesz odwet za te 4 pary drzwi czyli w/g ciebie mialo byc ich 4 sztuki a tu masz emaila do profesora do ktorego napisałem odnosnie twojego uporu/Maciej mlkinsow@interia.pl ,Z wyrazem drzwi trzeba użyć liczebnika zbiorowego dwoje, troje, czworo. Tak więc chłopak powinien był napisać: na piętrze jest czworo drzwi.i czas pozegnac ten spor  ::)







































.

poloniainfo.dk


 

Formularz na a prawo pobytu dla dziecka

Zaczęty przez kahmaDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 15392
Ostatnia wiadomość 14 Lut 2008, 22:47:55
wysłana przez kahma
FORUM DLA NASTOLATKOW

Zaczęty przez JomirDział Hydepark

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 19774
Ostatnia wiadomość 07 Wrz 2009, 18:21:36
wysłana przez Jomir
UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 16172
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 21088
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior
Obowiązkowa cyfrowa skrzynka pocztowa dla prowadzących działalność

Zaczęty przez waruinyDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6483
Ostatnia wiadomość 06 Wrz 2013, 14:01:37
wysłana przez waruiny