poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Polskie menu  (Przeczytany 14477 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Miecia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: +0/-0
Polskie menu
« dnia: 16 Gru 2009, 19:22:11 »
Zastanawiam się nad kupnem netbooka, w związku z tym zadałam kilka pytań sprzedawcy w Ex pert. Zapytałam czy komputery posiadają polską wersję Windowsa i czy wogóle maja polskie menu. W odpowiedzi dowiedziałam się że produkowane na Danię modele maja tylko skandynawskie języki plus angielski. Trochę mnie to zaskoczyło bo kupując komputer w Polsce przy instalacji Windowsa do wyboru mamy ponad 30 języków. Stąd moje pytanie do Was, czy ktoś kupował tu komputer i ma na nim polskie menu?

Offline Miecia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Gru 2009, 19:55:03 »
Wielkie dzięki za odpowiedz i propozycję pomocy ale w tej sytuacji  chyba wstrzymam się z zakupem do najbliższej wizyty w Polsce. Ale swoja drogą to trochę dziwne że liczba języków do wyboru jest aż tak ograniczona.

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Gru 2009, 21:02:46 »
Jeżeli odpowiednio zabierzesz się do sprawy to nie traci się żadnej gwarancji !! i windows jest nadal legalny, żadnych cracków, obchodzenia licencji czy innych wynalazków.
Jedynym minusem może być brak wsparcia ze strony sprzedawcy ... w języku polskim ;p

[Reklama]
Oczywiście świadczę takie usługi ;)
[/Reklama]
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

jest.info

  • Gość
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Gru 2009, 00:30:05 »
Willy ja lepszy z programów szpibś,posiadam program policyjny,co służy do wychwytywania PEDOFILI NA NECIE,Z TYM PROGRAMEM TRAFIAM DO ADRESU KAZDEGO na IP (wgląd do kompa)oraz adres domowy ,tak jak na poloniainfo.dk  ludzie  mają po nicków 5 ale nr IP i adres fizyczny 1 od jednego nadawcy tak tu ludzie działają ;D ;D ;D ;DWiesz o co chodzi .PW,nie jest mi to potrzebne ,ale posiadam,dobry program daje mu 5 gwiazdek.INFO                UWAGA !!!, jeżeli będziesz pobierał któryś z POLICYJNYCH PROGRAMÓW SZPIEGOWSKICH z witryn internetowych tzw FREE DOWNLOADY lub tylko DEMA lub nawet free triale, to masz już na 100% zainstalowanego pewnego SZPIEGA Centralnego Biura Śledczego u siebie w komputerze !!! i nie tylko....... szpiega !! Dziwne, ale prawdziwe. Wielokrotnie to już sprawdzaliśmy i testowaliśmy !!              Tak to prawda ,ale i to mozna obejsc.
Wow, czy to znaczy że masz "wgląd do kompa" każdego kto słucha radia Scream.fm lub zagląda na forum z którym współpracujecie -  poloniainfo.dk? ???

a

  • Gość
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Gru 2009, 01:30:20 »
Kolego szpiegu, a co z uzytkownikami o dynamicznym IP? Niby jak ich ten superprogram namierza?
Dzieki cookies?;)
Ojejejej!
Strach sie bac;)

teta

  • Gość
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Gru 2009, 08:56:39 »
a nie przyszła panu do głowy taka myśl ze z jednego IP-adresu i róznych kont mogą kozystac,na przykład mąz z zona,albo rodzic i dorosłe dziecko,albo dwójka rodziców i dorosłe dziecko,albo współlokatorzy...

Peter

  • Gość
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Gru 2009, 11:17:23 »
Zastanawiam się nad kupnem netbooka, w związku z tym zadałam kilka pytań sprzedawcy w Ex pert. Zapytałam czy komputery posiadają polską wersję Windowsa i czy wogóle maja polskie menu. W odpowiedzi dowiedziałam się że produkowane na Danię modele maja tylko skandynawskie języki plus angielski. Trochę mnie to zaskoczyło bo kupując komputer w Polsce przy instalacji Windowsa do wyboru mamy ponad 30 języków. Stąd moje pytanie do Was, czy ktoś kupował tu komputer i ma na nim polskie menu?
Jeżeli oferowany laptop jest z vistą to poniżej masz instrukcję jak zmienić język:

Wejdź na stronę Front http://www.froggie.sk/
Znajdziesz tam w zakładce download program vistalizator i paczki z jezykami do visty.
Ściagnij program i paczkę do Twojego systemu (odpowiedni SP i 32 lub 64 bity)
Vistalizator po uruchomieniu poprosi o wskazanie sciezki z nowym językiem do wgarania, i tyle.
Potem restart i zmiana jezyka w panelu sterowania w zakładce zmiana jezyka wyświetlania.
Jeżeli miałbyś wersję ultimate jezyk można pobrać razem z aktualizacjami.

Jeżeli jest sprzedawany z win 7, to jezyk polski oraz wiele innych języków dostepne są w "windows update" jako jedno z uaktualnień.
Pozdrawiam

poloniainfo.dk

Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Gru 2009, 11:17:23 »

a

  • Gość
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Gru 2009, 13:03:08 »
Być,,,może,,,ale widac posty pisane przez 1 i te samą osobę na wielu nikach,są to wykłucanki,docinki,hamskie teksty,zero pomocy,normalnych odpowiedzi,jedynie co te osoby mają na celu to sianie zamentu na forum i rozwalanie rzeczowych dyskusji .w Danii są same wielodzietne POLSKIE rodziny, z tego tyle nicków sie narobiło może.Pozdrawiam gorąco. ;)I nie jestem pan.


Kolego szpiegu, nie odpowiedziales na moje pytanie. Ale oczywiscie nie spodziewalam sie odpowiedzi:)
A co do faktu, ze ktos pisze pod roznymi nickami, to jest administrator tego forum i on jest wladny by w takich sytuacjach interweniowac.
O ile oczywiscie jest taka koniecznosc.
Uprzedzam Twoje kolejne spekulacje: ja pisze pod jednym nickiem.
Twoje opowiesci o posiadaniu i korzystaniu z programu pozwalajacego na wglad w cudzy komputer traktuje jak fantazje, bo nikt normalny czyms takim na forum publicznym nie chwalilby sie. Poniewaz, kolego szpiegu, jest to niezgodne z prawem.

ps. zanim wyslesz post, kliknij w "sprawdz ortografie". to dobra rada, bez zlosliwosci.

jest.info

  • Gość
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Gru 2009, 13:28:52 »
Możliwe że można zidentyfikować komputer za pomocą adresu karty sieciowej (MAC address). :-\
Ale jak dotrzeć do komputer za firewall (NAT) lub za proxy server?
Poza tym, zidentyfikowanie to jedno a wejście do komputera to drugie - pomijając moralny aspekt. Tak se myślę. :-\

a

  • Gość
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Gru 2009, 16:20:15 »
Moralny aspekt?
Klingonie, nie uzywaj pojec niezrozumialych dla niektorych uzytkownikow tego forum;)
Tu w gre wchodzi przede wszystkim aspekt prawny.
Nawiasem mowiac, te przechwalki dotyczace super szpiegowskiego programu brzmia, jakby napisal je nastolatek.

O, widze, ze administrator zareagowal.
To cieszy.
A moze to jednak kolega szpieg sie zreflektowal i usunal swoje niemadre wypowiedzi? Oby.

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Gru 2009, 16:44:35 »
a moze juz dosc tych Twoich zlosliwosci ?  W kazdej wypowiedzi az kipisz zloscia, swieta ida, wyluzuj prosze.  ::)

a

  • Gość
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Gru 2009, 17:01:08 »
Zelandio, bynajmniej nie kipie zlosliwoscia.
Moze przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi i kontekst w jakich padaja.
Moze uwazasz, ze nalezalo przyklasnac opowiesciom kolegi szpiega? Nie bez powodu zniknely, nie sadzisz?

Zreszta, skoro draznia Cie moje posty, ignoruj je:)
Ja Twoje zignoruje bez zalu:)

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Gru 2009, 17:11:04 »
Sama przeczytaj swoje posty to moze wtedy zrozumiesz o czym pisze do Ciebie. Np w  watku o "szpiegu" nie piszesz tylko o nim...
Jeszcze nie ma takiej opcji "ignoruj" szkoda.
 

Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Gru 2009, 17:19:23 »
A moze by tak wrocic do samego watku? Bo ta dyskusja odbiegla od tematu.  8)

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Gru 2009, 17:32:14 »
Temat został praktycznie wyczerpany wieć zamykam.
A co do OffTopicu ... to szkoda gadać ...
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: Polskie menu
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Gru 2009, 17:32:14 »

 

polskie agencje pracy

Zaczęty przez 6palcyDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 12504
Ostatnia wiadomość 16 Lut 2012, 21:37:25
wysłana przez 6palcy
polskie szkoly

Zaczęty przez martuchnamDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 36124
Ostatnia wiadomość 26 Maj 2008, 22:40:11
wysłana przez Jomir
Nad polskie góry

Zaczęty przez SporoceDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 55655
Ostatnia wiadomość 12 Lut 2019, 10:42:46
wysłana przez murawskian
czy moge stracic polskie prawo jazdy w danii ?

Zaczęty przez jarras37Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 46148
Ostatnia wiadomość 08 Cze 2008, 16:53:24
wysłana przez vera
Polskie wypieki w Danii

Zaczęty przez anoli-a2Dział Hydepark

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 19295
Ostatnia wiadomość 17 Wrz 2013, 21:56:14
wysłana przez aisak