poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: UWAGA NA DANSK KVALITET SERVICE - OSZUSCI I ZLODZI  (Przeczytany 8390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oszukany

  • Gość
UWAGA NA DANSK KVALITET SERVICE - OSZUSCI I ZLODZI
« dnia: 11 Kwi 2007, 15:04:30 »
Chcialbym ostrzec wszystkich przed jakakolwiek wspolpracą czy pracą w firmie DANSK KVALITET SERVICE w Nyborgu - sa to oszusci ktorzy daja prace , a jak dochodzi do wyplaty wszystko robią zeby tylko nie zaplacic i nie wywiazac sie z umowy. Po przepracowanym miesiacu 10-12 h dziennie proponuja jedynie 100 koron dziennie za kazdy przepracowany dzien i to jak mowia wyplaca tzw\" black money \". Wszystko co robia jest nielegalne , wykorzystuja maksymalnie jak sie da i nie ponosza zadnych tego konsekwencji. Pomimo tego ze poswiadczyli pisemnie ze praca zostala wykonana - nie placa i tak za to , wciskajac ze jednak zle wszystko zostalo wykonane i nie moga zaplacic. Zwykli oszusci i zlodzieje. Jesli ktokolwiek wie jak moglbym odzyskac nalezne mi pieniadze bylbym wdzieczny. Gdzie moge na nich doniesc ?- jakis urzad , albo prawnicy znajacy przepisy dunskie? Za wszelkie porady bede bardzo wdzieczny. Pragne jednak wszystkich przestrzec - uwazajcie na ta firme i nie wpakujcie sie w takie wydatki jak ja , musialem wydac na paliwo , na zycie, hotel itp. obecnie przez to wszystko zostalem praktycznie bez srodkow do zycia. Za miesiac bardzo ciezkiej pracy dostalem 3tys. koron.... DANSK KVALITET SERVICE z Nyborga- cheat and thief !!!

jjj !

  • Gość
O:UWAGA NA DANSK KVALITET SERVICE - OSZUSCI I ZLOD
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj 2007, 22:19:59 »
Witam, bardzo mi przykro z tego powodu i znam ten ból oszukaństwa. Proszę również uważać na JS Consulting i Job Supply A/S w Danii. Otóż może się pan zwrócić z prośbą o pomoc do duńskich związków zawodowych 3F albo też bezpośrednio na policje, ambasada, konsulat. To z czym pan miał do czynienia to już rozbój w biały dzień pobijają innych swoim oszukaństwem.

ferda19_kurz

  • Gość
Odp: UWAGA NA DANSK KVALITET SERVICE - OSZUSCI I ZLODZI
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lip 2007, 10:59:07 »
Hi Oszukany,

please, could contact me by mail ferda19@yahoo.com

May be we can help you to get the money back as well as for us.

Please!

ferda

Offline posocznica

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Oszuści w Odense
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lip 2007, 20:46:31 »
Witam
Ostrzegam wszystkich uczciwych polaków przed podjęciem pracy w firmie JPM z Odense, której współwłaścicielem jest pan Peter Sorensen.
Otóż ten pan jest mi winien za moją prace 40 000 kr. Moją sprawę skabusewałem do duńskich związków zawodowych, z którymi jestem w kontakcie.
Związki zawodowe skabusewały moją sprawę do sądu. Trwa to już 3 miesiące. Wszystkim zainteresowanym w ramach pomocy mogę podac nr.
telefonu do związków zawodowych oraz do pani tłumacz współpracującą ze związkami.

poloniainfo.dk

Oszuści w Odense
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lip 2007, 20:46:31 »

 

UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 15139
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
UWAGA na pasazerow

Zaczęty przez mikmi03Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5465
Ostatnia wiadomość 06 Cze 2015, 05:19:58
wysłana przez happybeti
uwaga na oszustow samochodowych na dba.dk

Zaczęty przez vaxa_rysDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10445
Ostatnia wiadomość 10 Sty 2012, 22:05:47
wysłana przez vaxa_rys
Uwaga kabusewcy!!!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4445
Ostatnia wiadomość 02 Sty 2012, 17:13:12
wysłana przez vordingborg
UWAGA -- ogloszenie!

Zaczęty przez TulaDział Hydepark

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 10603
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2008, 20:20:20
wysłana przez Manior