poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Polak-Dunka???  (Przeczytany 54472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

betinkaa63

  • Gość
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Lut 2010, 18:00:35 »
CzaryMary, czy jest to opina kobiet dunek? Jesli tak, to odbieram to zapewna  zlosliwosc.
Dunczycy wiaza sie z polkami, poniewaz sa atrakcyjne, cieple,pracowite i inteligentne w przeciwienstwie do dunek, ktore przepraszam, iz musze to powiedziec sa leniwymi brudaskami.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Lut 2010, 18:19:30 »
ble, ble, ble, stereotypy , uprzedzenia i zadnych logicznych argumentow


Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Lut 2010, 18:35:46 »
Kurcze, jedna z leniwych brudasek zostala minstrem obrony narodowej, a druga ministrem spraw zagranicznych w sumie w rzadzie jest 10 kobiet...Co wy na to?

kamila

  • Gość
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Lut 2010, 18:50:47 »
Kurcze, jedna z leniwych brudasek zostala minstrem obrony narodowej, a druga ministrem spraw zagranicznych w sumie w rzadzie jest 10 kobiet...Co wy na to?

Oj, no naiwne pytania zadajesz. Jakby spedzaly caly czas przy garach i z miotla, to by je mezczyzni umieli docenic i nie musialyby isc w ministry.

A, no i powinny bardziej dbac o siebie, zeby ich osobiste pasibrzuchy nie wstydzili sie z nimi ludziom pokazac.
;)

Offline jedrzej

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Lut 2010, 18:55:45 »
;)
Oj, no naiwne pytania zadajesz. Jakby spedzaly caly czas przy garach i z miotla, to by je mezczyzni umieli docenic i nie musialyby isc w ministry.

A, no i powinny bardziej dbac o siebie, zeby ich osobiste pasibrzuchy nie wstydzili sie z nimi ludziom pokazac.
;)

Dobre ;)

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Lut 2010, 20:36:40 »
Przyznam, że do rozpoczęcia tego wątku sprowokowała mnie dyskusja w pracy. Okazało się, że Duńczycy mają na małżeństwa polsko-duńskie spojrzenie litościwe, może w najlepszym przypadku pobłażliwe. Podsumowując stwierdzili, że oczywiście są wyjątki, ale faceci szukający żon w Polsce to nieudacznicy, którzy z różnych przyczyn nie mogą sobie znaleźć żony w Danii, ciężko znoszący charakter wyemancypowanych Dunek lub jacyś "przechodzeni" faceci po przejściach. Oni przywożą sobie służące, które przywiązują do siebie z racji nieznajomości języka i realiów, a babki po prostu chcą zapewnić sobie łatwe życie. Taki kontrakt i tyle. Dlatego związki w Polak-Dunka praktycznie nie istnieją. Podobno czasami wątek żon z Polski, Ukrain, Rosji o tym zabarwieniu jest pokazywany czasem w telewizji. 


G... prawda. Znam jednego dunczyka co mu nic nie brakuje jest nim Moj maz. Nie uwazam go za sabusete zyciowa, wrecz przeciwnie. Inny przypadek kolega Mojego meza "przywiozl"  zone z Ameryki lacinskiej-  On normalnie jak z obrazka, jak model, inteligentny i wszystko ma poukladane a Ona tez. Takze nie pisz bzdur.
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2010, 21:14:40 wysłana przez madzialenasz »
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

Offline jedrzej

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Lut 2010, 20:59:43 »
Dlatego związki w Polak-Dunka praktycznie nie istnieją.

Istnieją, istnieją. Znam takowe i maja sie całkiem dobrze.

poloniainfo.dk

Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Lut 2010, 20:59:43 »

Offline CzaryMary

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 8
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #52 dnia: 23 Lut 2010, 21:05:23 »
CzaryMary, czy jest to opina kobiet dunek? Jesli tak, to odbieram to zapewna  zlosliwosc.
Dunczycy wiaza sie z polkami, poniewaz sa atrakcyjne, cieple,pracowite i inteligentne w przeciwienstwie do dunek, ktore przepraszam, iz musze to powiedziec sa leniwymi brudaskami.

Ale sobie strzeliłaś gola do własnej bramki w świetle wcześniejszych wpisów odnośnie Janosika. Ale i tak stawiam plusa za to, że piszesz to, co myślisz. 

G... prawda. Znama jednego dunczyka co mu nic nie brakuje jest nim Moj maz. Nie uwazam go za sabusete zyciowa, wrecz przeciwnie. Inny przypadek kolega Mojego meza "przywiozl"  zone z Ameryki lacinskiej-  On normalnie jak zobrazka, jak model, inteligentny i wszystko ma poukladane a Ona tez. Takze nie pisz bzdur.

Twój wpis może służyć za przykład funkcjonalnego analfabetyzmu.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #53 dnia: 23 Lut 2010, 21:12:33 »
Jest mi wstyd za Polki ktore pisza publicznie na forum,ze nie zameinilby araba,turka etc na Polaka.
Ja sie pytam gdzie byli  Wasi Rodzice jak was wychowywali ???
Czy Wasze dzieci w zwiazkach z muslimami tez bedziecie wychowaywac zeby nie nawiazywali kontaktow z Polakami cz y tez zeby nie mowili po Polsku???Niewstyd wam? :-[

Jamjurandzie powiadam Ci nie wszytsko zloto co sie swieci a ten sie smieje kto sie smieje ostatni :D
O co Ci chodzila z Ta gruszka?
Nie tylko w zawiazkach z musliami. Jezeli moje dzieci mialyby nawiazywac kontakty z niektorymi forumowiczami (sadzac po ich postach), to tez mialbym watpliwosci czy robia slusznie.

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #54 dnia: 23 Lut 2010, 21:19:58 »
Ale sobie strzeliłaś gola do własnej bramki w świetle wcześniejszych wpisów odnośnie Janosika. Ale i tak stawiam plusa za to, że piszesz to, co myślisz. 
Twój wpis może służyć za przykład funkcjonalnego analfabetyzmu.



Do analfabetyzmu mi daleko, za to Tobie do prymitywnosci blisko
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #55 dnia: 23 Lut 2010, 21:21:04 »
Janosik ale bzdury napisales, widac ze jestes jednym ztych co dunka by nie wybrala  ;D, ani polka ;D.

Tak na marginesie  jestem ladna wyksztalcona i Moj maz (dunczyk tez),pieniadze mialam i w PL i mam i tu.
Zanam tez inne dziewczyny, ktore sa podobne do mnie.
Znam tez znowu inne dziewczyny-polki co maja mezow turkow( to bylo w Niemczech), i sa szczesliwe ladne, wyksztalcone. Mezowie sciagneli by dla Nich gwiazdke z nieba, maja dzieci, dobrze zyja ztesciami- w sumie mozna powiedziec ze to nowoczesni turcy.
Znam tez jedna polke co ma meza turka, ktory kazal jej sie modlic do Koranu, i chodzic w Higab i..... Ona tez jest szczesliwa, wyksztalcona ladna, tylko ze jej to niepotrzebne bo Ona nie musi pracowac(moze nie moze). Tak wybraly i sa szczesliwe. I jesli dzis je zapytasz, odpowiedza bez namyslu z enie zamienilyby mezow na polakow.

Nie osadzam polakow, ale to bez roznicy, kto zkim jest, i nie uwazam z epolacy sa najlepszym materialem na meza, ani dunczycy, czy turkowie, ale nie nalezy gloryfikowac i porownywac tak jak zrobil to Janosik
Jestem ladna, wyksztalcona, mam pieniadze, znam inna polke jest ladna, wyksztalcona, znam tez jedna co ma meza turka; jest ladna i wyksztalcona - cos niesamowitego. Jestem brzydki, nie mam pieniedzy i wyksztalcenia, znam jednego co tez jest brzydki nie ma wyksztalcenia, a jeden niemiec ktorego znam tez jest brzydki, biedny i nie ma wyksztalcenia, a jego ojciec tez byl brzydki.

Offline madzialenasz

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 479
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #56 dnia: 23 Lut 2010, 21:30:42 »
Jestem ladna, wyksztalcona, mam pieniadze, znam inna polke jest ladna, wyksztalcona, znam tez jedna co ma meza turka; jest ladna i wyksztalcona - cos niesamowitego. Jestem brzydki, nie mam pieniedzy i wyksztalcenia, znam jednego co tez jest brzydki nie ma wyksztalcenia, a jeden niemiec ktorego znam tez jest brzydki, biedny i nie ma wyksztalcenia, a jego ojciec tez byl brzydki.

;D

[Posted on: 23 Lut 2010, 21:27:38]

CzaryMary, czy jest to opina kobiet dunek? Jesli tak, to odbieram to zapewna  zlosliwosc.
Dunczycy wiaza sie z polkami, poniewaz sa atrakcyjne, cieple,pracowite i inteligentne w przeciwienstwie do dunek, ktore przepraszam, iz musze to powiedziec sa leniwymi brudaskami.



 ;D ;D ;D. Przepraszam "roga" ale ten post(betinkaa63) jest smieszniejszy od Mojego. Zreszta wszystkie sa smieszne, bo znowu ktos zamieszal(janosik), i wszystkim nerwy puscily
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #57 dnia: 23 Lut 2010, 21:32:41 »
Powiem jedno. Rozwazania w tym watku, pokazuja idealnie nasza polska zasciankowosc.
Tu w Danii, czy tez generalnie na "zachodzie" wiaze sie czarny/czarna z bialym, zolty z czerwona, gruby z chuda, ruda z lysym, Chinczyk z Amerykanka itp. Nikogo to nie obchodzi i nikt sie nad tym nie zastanawia...
A dla Polakow problem... Juz nie powiem, ze chodzi o to, ze sie Polka z czarnym puscila (bo to juz skandal bez dyskusji! ) ,ale jak nawet z bialym Dunem, to na pewno tylko dla kasy, dlatego, ze byl niedolezny, gluchy, slepy czy garbaty...

Kiedyz w koncu opuscimy Ciemnogrod????
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline CzaryMary

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 8
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Lut 2010, 21:48:45 »

Do analfabetyzmu mi daleko, za to Tobie do prymitywnosci blisko

Czytasz bez zrozumienia. W moim poście napisałam tylko, jaką opinię wyrazili Duńczycy w mojej pracy. Być może właśnie Twój sąsiad mieszkający trzy domy dalej tak o Tobie myśli.
P.S. Madziu, popraw sobie błąd gramatyczny w opisie, bo tak się ciągnie za Tobą z każdym Twoim postem...


[Posted on: 23 Lut 2010, 21:34:56]

Jomir, Na pewno w Danii jest większa tolerancja, natomiast tak Ci się tylko wydaje, że tu wszyscy tacy postępowi. Ostatnio rozmawiałam z facetem, który wraz z żoną adpotował małego chłopczyka z Wietnamu. I cieszy się, że ma mieszkanie w dużym mieście w Niemczech, nie chce go sprzedawać, bo ma nadzieję, że mały w przyszłości wyjedzie tam na studia. Stwierdził, że jest tam większa tolerancja dla innych ras, podobno spotykają go tu często bardzo przykre sytuacje w związku z pochodzeniem chłopca. Jak widzisz Ciemnogród jest krainą rozciągająca się na cały świat. Nie zauważasz tego na co dzień, bo jest tu wielka poprawność polityczna. Myślę, że Polki też na co dzień nie słyszą takich opinii, jaką ja miałam okazję usłyszeć podczas tej dyskusji w pracy. 

Offline neletop

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 681
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Lut 2010, 21:59:07 »
Myślę, że Polki też na co dzień nie słyszą takich opinii, jaką ja miałam okazję usłyszeć podczas tej dyskusji w pracy. 

Tez slyszalam. Dawno, dawno temu, ale slyszalam. Bolalo.
Ale trudno sie dziwic, bo telewizja, radio... rozdmuchuje takie przyklady

poloniainfo.dk

Odp: Polak-Dunka???
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Lut 2010, 21:59:07 »

 

Polak potrafi!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4093
Ostatnia wiadomość 25 Lis 2009, 14:55:49
wysłana przez jamjurand
Polak zamordowany przez eks-dziewczyne

Zaczęty przez sopociankaDział Hydepark

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5933
Ostatnia wiadomość 08 Gru 2013, 18:33:27
wysłana przez myszka0807
Polak Polakowi...

Zaczęty przez dam_praceDział Hydepark

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 8662
Ostatnia wiadomość 19 Wrz 2014, 07:32:16
wysłana przez szczurek
zginął Polak

Zaczęty przez maggie23Dział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3411
Ostatnia wiadomość 20 Sie 2008, 09:06:30
wysłana przez vera
Polak ostoja narodow

Zaczęty przez JomirDział Hydepark

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 14365
Ostatnia wiadomość 13 Wrz 2014, 20:31:07
wysłana przez s-pasko