Ogólne > Informacje

Nowy regulamin forum

<< < (5/6) > >>

Ania8520:
Dowiedzialam się od osob trzecich że mają dostęp.

A skąd wiem? Bo nagle zmieniła mi się wiadomość a raczej jeden fragment od kogoś od kogo dostałam tą wiadomość. Jeśli ja tego nie zmieniłam bo nie idzie to jak to inaczej wytlumaczyc? :) nic innego mi nie przychodzi do glowy jak to że ktoś ze strony technicznej ma do tego dostep? Chyba ze potrafisz mi to jakos wytlumaczyc? To bede wdzieczna

Jomir:
Od jakich osob trzecich, to wiem i wiem tez dlaczego tak mowi. 
Nie zamierzam tego dyskutowac.

Wiem natomiast na 1000 %, ze moderatorzy dostepu do wiadomosci nie maja.

Ania8520:
Dobrze skoro nie osoby z grona technicznego to jak to mozliwe? Chce sprawe wyjasnic zeby wiedziec co i jak :)

willy:
Jedyną osobą która może mieć ewentualnie dostep do prywatnych wiadomości jestem ja. NIKT INNY poza adresatem oraz nadawcą nie ma dostępu.

Jeżeli uważasz że nastąpiła ingerencja w twoją wiadomość prywatną proszę dokładne informacje od kogo, do kogo dokładna data nadania, i kiedy nastąpiła zmiana. Bazy danych są archiwizowane co 24 godziny, więc jest możliwość sprawdzenia tego.

Ze względu na rozmiar bazy danych, (ponad 4 miliony rekordów) nie mam zamiaru robić tego dla zabawy, i tracić czasu. I jeżeli twoje oskarżenia okażą się bezpodstawne - wystawię Ci FAKTURĘ za mój zmarnowany czas - 500DKK+moms za godzinę. Wyszukiwanie danych w bazie oceniam na jakieś 2 godziny pracy. Więc się lepiej zastanów co piszesz.

Za takie oskarżenia róznie dobrze mogę podac Ciebie do sądu.

Możesz też oczywiście zgłosić na policję naruszenie tajności korespondencji. W przypadku bezpodstawnego oskarżenia - patrz powyżej, z tym że w takim przypadku, nie odpuszczę zadośuczynienia.

Nastepnym razem zanim postawisz takie zarzuty, zastanów się dobrze.
A najlepiej zapytaj się nadawcy wiadomości co napisał, zanim kogoś oskarżysz o dość poważne przestępstwo.


Dodam jeszcze że jeżeli nie pasuje Ci coś na tym forum, nie ma przymusu uczestniczenia w nim. Masz zawsze przywilej decydowania o swoim koncie i je usunąć.

davidos86:
Ostro administrator   zachęca  do korzystania   z jego  portalu :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej