Ogólne > Informacje

Nowy regulamin forum

<< < (6/6)

willy:

--- Cytat: davidos86 w 13 Sie 2014, 20:47:41 ---Ostro administrator   zachęca  do korzystania   z jego  portalu :(

--- Koniec cytatu ---

Co masz na mysłi ??

Publiczne pomówienia mnie i osób które mi pomagają ?

Baumi:
Oj tam, oj tam willy... zdanie jak najbardziej pozytywne (poza bużką, ale może to spelling mistake :P) - przecież gość stwierdza, że zachęcasz :D, więc nie ma co się czepiać, a co dopabuse doszukiwać się jakichkolwiek pomówień...

Piotrek24061989:

--- Cytat: roga w 16 Mar 2010, 19:56:48 ---Przychylam sie do opinii poprzednika dot. § 20.

Komentarz dot. § 5 i § 6: W paragrafie 5:"zabrania sie.......obrazajace czyjes uczucia". Kto decyduje o tym, ze wypowiedz jest obrazajaca???.

Paragraf 6: nie przestrzeganie § 5 (np. wypowiedzi obrazajace czyjes uczucia) spowoduje powiadomienie organow scigania !!!

To moderator bedzie mial pelne rece roboty - przynajmniej kilka razy dziennie !!!

--- Koniec cytatu ---
Też do końca nie mam pojęcia jak to będzie działać, proszę o wytłumaczenie

Jamajka:

--- Cytat: willy w 16 Mar 2010, 21:16:43 ---Dziękuję za komentarze.
Postaram się po krótce odpowiedzieć na pytania.

§20 - Punkt ten jest nieco na przyszłość, i w chwili obecnej nie planuję wykorzystania tej możliwości. Brakuje oczywiście tam zapisu o możliwości zrezygnowania z newslettera. Poprawię to gdy tylko zredaguję to na nowo. Puki co treść o newsach i reklamach zostaje usunięta do czasu przeredagowania i przygotowania pozostałej infrastruktury.

Redagując ten punk na pewno nie miałem na myśli rozsyłanie spamu.

§5 i §6 - Decyduje o tym osoba obrażona/pomówiona itd i po zgłoszeniu do administratora podejmowane są dalsze kroki adekwatne do zaistniałej sytuacji. (kilka tego typu interwencji już się zdarzyło, łącznie z przekazaniem danych odpowiednim organom)


Był też  błąd w numeracji, §19 był 2 razy. teraz §20 ma numer §21

Niestety osoba która wspierała portal finansowo wycofała się z przyczyn niezależnych i portal musi się sam zacząć finansować :(
Niebawem czeka nas też przeprowadzka (kolejna) na nowy, tym razem już niezależny serwer...

Mam nadzieję że uspokoi to was i waszą prywatność. :)



--- Koniec cytatu ---

willy:
Dodano informacje jakie dane są przechowywane. (email i nick)
Dodano informacje o usunieciu danych.
Doprecyzowano punkt dotyczący Facebook'a.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej