Ogólne > Informacje

Nowy regulamin forum

<< < (2/6) > >>

JAGODA46:
J rowniez nie zycze sobie by cokolwiek bylo przysylane na mojego emaila.ja go nie udostepniam dla ogolu ,a jezeli admin ma z niego korzystac i mi go zasmiecac to jest naduzywanie swojego stanowiska ,tak samo jak robi ze wywala ogloszenia lub dodaje swoje komentarze .akurat stalo sie to w moim przypadku jak dalam ogloszenie o wynajmie pokoju za 3.500 koron napisal mi ,,czy to apartament,,ja mam papiery ze place 7000 dkk za 2 pokoje ,a czt kogos stac na to czy nie to juz nie powinno byc do tego komentarzy ,to jest cos w rodzaju mobingu ,masz wladze rzadzisz ......... wiecej rozwagi .mi prosze nic nie przysylac

willy:
A ja proszę najpierw przeczytać ze zrozumieniem regulamin forum. Jeżeli ktoś coś dopisał do ogłoszenia proszę to zgłosić do mnie.

willy:
Uściślono brzmienie §19.6

było:



--- Cytuj (zaznaczone) ---Możliwość poprawiania i kasowania ogłoszeń została wyłączona, są one automatycznie kasowane co najmniej raz w miesiącu.
--- Koniec cytatu ---

jest:


--- Cytuj (zaznaczone) ---Możliwość poprawiania i kasowania ogłoszeń została wyłączona, są one automatycznie kasowane po 14 dniach.

--- Koniec cytatu ---

newbie12:
Dla mnie ten punkt jest bez sensu. Dlaczego nie mogę poprawić swojego własnego ogłoszenia jeśli zrobię błąd lub chcę coś zmienić? Muszę wtedy pisać drugie. Tak samo z usuwaniem. Jeśli jest nieakltualne to po co ma tam być.Po co zawracać komuś głowę, ludzie czytają, odpowiadają, dzwonią a to już narażanie na niepotrzebne koszty. Uważam,że brak możliwości edycji ogłoszeń powoduje, że robi się śmietnik.

piotr1:
taaaakkk....w sumie to jeden z niewielu portali gdzie nie mozna zrobic czegos z ogloszeniem swoim wlasnym osobistym  :)
co do wykorzystywania maila przez admina lub poloniainfo to...hmm...nie podoba mi sie to takze,ze jest taki punkt w regulaminie- ale wydaje mi sie ze to taki  standart- nie ma chyba regulaminu ktory nie mialby tego punktu...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej