poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Tragedia w Smoleńsku !  (Przeczytany 68009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xxpp

  • Gość
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #120 dnia: 21 Kwi 2010, 08:20:25 »
Może niezbyt jasno się wyraziłam, chodziło mi jedynie o to, że jeżeli ktoś ani sercem nie potrafił się wczuć w żałobę ani rozumem nie potrafił objąć powodów, z których została ogłoszona, to już niech taka "dziunia" kliknie w pudelka lub równie inny głupi portal i tam poszuka rozrywki zamiast jęczeć, że na vivie nawet smęty leciały. Alternatywne zajęcia jakie mogłabym zaproponować jeszcze takiej osobie, to przedłużanie paznokci, poszukiwanie nowych białych kozaczków lub wycieczka na solarium. 

nie kazdy jest takim PATRIOTOM przez duże PPPP jak TY !!!!!!!!!!!!!!

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #121 dnia: 21 Kwi 2010, 12:42:12 »
jejku tu nawet wlasnego zdania wyrazic nie mozna bo cie zlinczuja:D
dobrze ze to tylko w necie bo w realu takie patrioty to by pewnie i ukrzyzowali kogos kto ma inne zdanie.
wezcie zamknijcie watek bo dojdzie w koncu do............................ ze strony niektorych tu  wypowiadajacych sie:D
ja nie jestem patriotka i sie potrafie do tego glosno przyznac a nie cichaczem za plecami gadac zle a dla wiadomosci publicznej dobrze.Wypad z *pseudopatriotami*:D
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

xxpp

  • Gość
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #122 dnia: 21 Kwi 2010, 13:52:25 »
popieram Martuchnam , każdy ma swoje zdanie na ten temat i dobrze, ale po co najezdzac na kogos kto mysli inaczej ?

Offline BarneyG

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 36
  • -Otrzymane: 39
  • Wiadomości: 115
  • Reputacja: +8/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #123 dnia: 21 Kwi 2010, 14:10:29 »
Z forum Garsoniery:

"Że czekiści zabili 22 tys. Polaków w Katyniu - to już nawet Miedwiediew z Putinem się przyznali.
Że można nad rosyjskim terytorium doprowadzić do katastrofy radzieckiego samolotu z polskimi władzami - to też się uznaje za wykonalne.
Pozostaje zagadką, w jaki sposób rosyjskie służby wysadziły islandzki wulkan tylko po to, żeby Polakom schrzanić pogrzeb".

 ;D  :D I am speachless, I am out of speaches :)



[Posted on: 21 Kwi 2010, 14:05:20]

Wścieka mnie kwestia władania Wawelem. Jak widać - władzę w Polsce pełni kościół. Nawet nad zabytkami narodowymi, które do tej pory wydawały mi się wyłącznie własnością państwa i Polaków.

Przeciez Polska to tylko kolonia dla okupanta watykanskiego. Co ich obchodza lokalne wartosci i tradycje...

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #124 dnia: 21 Kwi 2010, 15:23:48 »
popieram Martuchnam , każdy ma swoje zdanie na ten temat i dobrze, ale po co najezdzac na kogos kto mysli inaczej ?
nie no dzieki XXPP ale zaraz i tobie sie dostanie za wyglaszanie zdania przeciw rzadzonej przez kosciol i radio maryja polsce.
ja to na to nie powiem co klade bo zawsze mialam inne wyobrazenie o kraju swoim<dlatego mnie tam nie ma>.Polacy w wiekszosci sa zazdrosni zawistni msciwi nie potrafia uszanowac czyjegos zdania tylko jada po nim jak po dzikiej swini.Wstyd sie przyznac skad sie pochodzi czasami.Polska sama w sobie jako kraj jest sper.jest piekna ale traci to wszystko przez ludzi ktorzy tam mieszkaja i tam rzadza.

[Posted on: 21 Kwi 2010, 15:22:03]

Cytuj (zaznaczone)
Przeciez Polska to tylko kolonia dla okupanta watykanskiego. Co ich obchodza lokalne wartosci i tradycje...
Cytuj (zaznaczone)




tu tez sie z toba zgodze.NIESTETY
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

xxpp

  • Gość
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #125 dnia: 21 Kwi 2010, 15:28:48 »
A niech sobie najeżdają, jak tacy patrioci to nie wiem dlaczego w tym cudownym kraju z tymi cudownymi rządzącymi nie siedzą ??
ja tez otwarcie sie przyznaje ze patriotką nie jestem.
smierc nalezy uszanowac, ale to co zrobiły media to lekka pzresada.
gdyby rozbił sie samolot z normalnymi obywatelami nie było by całej tej sprawy .NIESTETY.

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #126 dnia: 21 Kwi 2010, 15:36:58 »
A niech sobie najeżdają, jak tacy patrioci to nie wiem dlaczego w tym cudownym kraju z tymi cudownymi rządzącymi nie siedzą ??
ja tez otwarcie sie przyznaje ze patriotką nie jestem.
smierc nalezy uszanowac, ale to co zrobiły media to lekka pzresada.
gdyby rozbił sie samolot z normalnymi obywatelami nie było by całej tej sprawy .NIESTETY.
no jasne ze by tylko wspomnieli ze iles tam osob zginelo.a tu wielkie halo zrobily media.a teraz Kaczynski nastepny w ddrodze na fotel prezydenta.k---------------a ale zjechany kraj bedzie juz wogle.
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

poloniainfo.dk

Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #126 dnia: 21 Kwi 2010, 15:36:58 »

xxpp

  • Gość
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #127 dnia: 21 Kwi 2010, 15:38:32 »
następny musi sie "nachapać"

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #128 dnia: 21 Kwi 2010, 15:50:48 »
hahahahaha.dobre.ale raczej innego komentarza nie powinno byc:D
a dlaczego wy wszyscy pseudopatrioci nie zwracacie uwagi na tragedie tych rodzin ktore potracily wszystko w zwiazku z wypadkiem.dlaczego oplakujecie prezydenta a nie tych zwyklych ludzi-mam na mysli zaloge samolotu.dlaczego o nich byly tylko niewielkie wzmianki.to tak samo ludzie jak i prezydent.tylko z ta roznica ze prezydenta zawsze mozna zastapic a zony matki meza czy ojca nie zawsze.dajcie se spokoj ze stawianiem sp Kaczynskiego na piedestale.ten czlowiek nic nie dokonal tylko pogorszyl sytuacje w polsce.
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #129 dnia: 21 Kwi 2010, 17:02:15 »
Nie ulega watpliwosci, ze Polacy maja politykow jakich wybrali i dlatego na nich zasluguja. Niestety, nagminny brak samodzielnego i krytycznego spojrzenia powoduje, ze byli cynkciarze, komuchy, kler czyli w wiekszosci cwaniacy maja ogromny poligon polityczny i robia co chca.

Mam jeszcze pytanko  :)  : z dzialalnosci ktorego z polskich politykow po Pilsudzkim jestescie zadowoleni/dumni?
Gierek bedzie pewnie wymieniony :)

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #130 dnia: 21 Kwi 2010, 18:14:52 »
Wcale mnie to nie zdziwiło jak kolejna dyskusja zmieniła się w pyskówkę.

[Posted on: 21 Kwi 2010, 18:13:39]

W związku z powyższym jestem zmuszony zamknąć wątek. (To już conajmniej drugi raz jak ten wątek podniósł ciśnienie użytkownikom)
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Offline mawi

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 532
  • Reputacja: +7/-9
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #131 dnia: 21 Kwi 2010, 20:25:35 »
tak wygląda temat który nie był moderowany do końca . Dałam sobie spokój z porządkowaniem i  teraz widać jak to wygląda. co do niektórych wypowiedzi szkoda komentarza , co niektórym polecam  książkę do historii albo filmy  tego   typu "nocna zmiana " "bezpieka" czy "sowiecka historia"  polecam stronę http://www.youtube.com/user/brutalnaprawda#p/u
lub film  http://www.megavideo.com/?v=BNS1NBRK
"nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

poloniainfo.dk

Odp: Tragedia w Smoleńsku !
« Odpowiedź #131 dnia: 21 Kwi 2010, 20:25:35 »

 

Następna tragedia z udziałem polskiego studenta

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4203
Ostatnia wiadomość 19 Wrz 2007, 16:39:47
wysłana przez Klingon
usuniętY komentarz do tematu "tragedia w Smoleńsku"

Zaczęty przez behemotDział Hydepark

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8126
Ostatnia wiadomość 21 Kwi 2010, 19:12:03
wysłana przez willy