Regionalne > Århus, Aalborg ...

szkoła j.dunskiego

(1/3) > >>

kondi:
Witam , poszukujemy ze znajomymi szkoły w Aalborgu lub okolicy  , chodzi o nauke j.dunskiego .
Interesuja nas kursu prowadzone tylko w j.dunskim a najlepiej przez polskiego nauczyciela ,
Jest szansa na powstanie kursu w Aalborg prowadzonym przez nauczyciela polskiego
-  ;Dmusimy zebrac grupke ok 10 osób ,kto jest chetny?

GoTTie:
Polecam zerknac tutaj:

http://www.csok.dk/html/undervisning/tilbud/Nauka%20dunskiego%20po%20polsku.htm

wlaznie zauwazylem ze to KPH, ale moze i tak sie komus przyda.

marta_malgorzata:

--- Cytat: GoTTie w 15 Cze 2007, 22:28:17 ---Polecam zerknac tutaj:

http://www.csok.dk/html/undervisning/tilbud/Nauka%20dunskiego%20po%20polsku.htm

wlaznie zauwazylem ze to KPH, ale moze i tak sie komus przyda.

--- Koniec cytatu ---


Szkoly jezykowe dla  Polakow, prowadzone lub organizowane przez CSOK rozprzestrzeniaja sie po Danii, poniewaz jest duze zapotrzebowanie wsrod Polakow na szkoly w naszym ojczystym jezyku. Osobiscie polecam kontaktowanie sie z p. Aldona z CSOK i informowanie, ze w  waszym miescie jest zapotrzebowanie na otwarcie takiej szkoly. Byc moze bedzie to mozliwe. Polecam strone internetowa tej szkoly oraz sama szkole. Ja uczeszczam na zajecia z polskim nauczycielem.  ;D Dla osob pracujacych, uczeszczajacych na zajecia wieczorowe, jest to duze ulatwienie, poniewaz po calym dniu pracy, ciezko jest sie skupic i zrozumiec jezyk dunski, a w tej szkole uzywasz swojego ojczystego jezyka. 8)

lili78:
Witam

Ja także chciałabym nauczyć się języka duńskiego,najlepiej w szkole wymienionej wyzej.Mieszkam w okolicach Viborga i niestety nie mam chyba zbyt dużej szansy na naukę z polskimi nauczycielami :-\
Nie znam też nikogo z PL w tej okolicy.Poza tym pisałam email do pani Aldony ale bez oddzewu niestety.Pozdrawiam serdecznie.lili

Juta:
Nie zamierzam dyskredytowac CSOK ani polskich nauczycieli, ale uwazam, ze najlepiej uczyc sie jez. dunskiego od Dunczyka. Oczywiscie, to jest duzy wysilek, szczegolnie po normalnym dniu pracy, ale warto, naprawde warto. Nauczyciel Dunczyk ma jednak lepsza wymowe, latwiej wylapie dzwieki, ktore brzmia nieczysto po dunsku, wyjasni subtelnosci jezykowe (tylko polski nauczyciel urodzony w Danii lub taki, ktory przeniosl sie tutaj bedac dzieckiem, moze mu dorownac).  Poza tym, jednak przez cale zajecia trzeba myslec i mowic tylko po dunsku, to boli, ale przynosi efekty  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej