poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu  (Przeczytany 190199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Kazdy powinien miec mozliwosc dokladniejszego okreslenia swojej narodowosci:np: ja jestem "europejczykiem", a od parudziesieciu lat mam dunskie obywatelstwo, co jest dla mnie, w gruncie rzeczy, malo istotna sprawa.

Vordingborg: znam bardzo wiele rodzimych ofiar wyportkowanych przez polskie "zlote raczki" czy posrednikow, badz realny i nie szukaj taniej popularnosci :)

Offline kubeczek07

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
Właśnie zwróciłem uwagę na flagę i duńskie obywatelstwo w procentach ;) , może powinien być wybór lub żeby nie było informacji? Bo robi się taki podział, a ważniejsze, żeby być jak jedna rodzina. A ktoś jak będzie ciekawy to i tak może zapytać :)

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
 Bo to nie chodzi o duńskie obywatelstwo a o EREKCJE ;D

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Właśnie zwróciłem uwagę na flagę i duńskie obywatelstwo w procentach ;) , może powinien być wybór lub żeby nie było informacji? Bo robi się taki podział, a ważniejsze, żeby być jak jedna rodzina. A ktoś jak będzie ciekawy to i tak może zapytać :)
Tak, tu na forum to tak wlasnie rodzinnie jest :)
Na zasadzie: " z rodzina to sie na zdjeciu wychodzi"  ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline frisms

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 59
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: +2/-2
  • Płeć: Kobieta
Ja bym zmienila cala szate graficzna - bo ta jest nudna i bez wyrazu.Nie ma na czym oka tutaj zawiesic.Ta grafika jest od zawsze - nie mozna by cos zmienic - kolory,jakis uklad napisow,wprowadzic jakies ciekawe elementy,zdjecia...


Strona caly czas wyglada jak by byla " w budowie".


Szkoda ze usunales te procenty dunskosci,to bylo cos nowego i takie "z przymruzeniem oka".Fajny pomysl ale juz zostal "zabity".
« Ostatnia zmiana: 11 Cze 2014, 07:32:26 wysłana przez frisms »

Offline bukson85dk

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
chciałbym uprzejmie pionformować drogich ''Adminów'' iż w dziale transport nie ma możliwości dodania nowego wątku oczyiwście zalogowałem sie ... w innych działach jest przycisk nowy wątek wiec pewnie skrypt sie sypnąl mam opere najnowszą próbowałem tez na innych przeglądarkach.

Offline szczurek

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 73
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
chciałbym uprzejmie pionformować drogich ''Adminów'' iż w dziale transport nie ma możliwości dodania nowego wątku oczyiwście zalogowałem sie ... w innych działach jest przycisk nowy wątek wiec pewnie skrypt sie sypnąl mam opere najnowszą próbowałem tez na innych przeglądarkach.
ja sprawdzalem we wszystkich czterech poszukuje dam itp i jest mozliwosc (to jest zaraz nad ta gruba linia)

poloniainfo.dk


Baumi

  • Gość
Ogromna prosba willy. Dodaj do styli (obojętnie gdzie, może byc /forum/Themes/PoloniaInfo/css/index.css):

.attachments img {
   max-width: 100%;
}

Widzisz co się dzieje po kliknięciu na zdjęcie dodane jako załącznik do postu (najczęściej w ogłoszeniach) i nie grzmisz... ;)))

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Podaj mi proszę link do miejsca gdzie to źle działa. Wg mnie wszystko jest ok i nie ma potrzeby nic modyfikować.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Baumi

  • Gość
(...) gdzie to źle działa (...)

Hehe... Nie ma miejsca gdzie działa to dobrze ;) Zerknij choćby tutaj:

Wygląd strony z miniaturką:



Po kliknięciu w miniaturkę:



Zdjęcie jest prezentowane w oryginale. Div w ktorym sie ono znajduje ma stałą szerokość wiec od razu wyskakuja scroll'e poziomy i pionowy. Po dodaniu ww. stylu otrzymasz:



Sprawdzone pod Chromem v40. Identyczny efekt w FF v35, IE11. Dla lepszego przykładu załączam tu fotkę. Spróbuj kliknąć w miniaturkę poniżej ;)

Dobrej nocy!

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Fajna miniaturka ;) Grasz online?

Wracając do tematu.
Wg mnie działa to PRAWIDŁOWO!! To jest Załącznik i jego podgląd. Po kliknięciu otwiera się w PEŁNEJ rozdzielczosci.
To nie jest GALERIA fotek.

Czy przeszkadza to jeszcze komus?? Bo jak tak to w sumie mogę zmienić... albo cos innego fajnego wymyslić ;)
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Baumi

  • Gość
Fajna miniaturka ;) Grasz online?

Tak, ale w 3 tylko.

Wg mnie działa to PRAWIDŁOWO!! To jest Załącznik i jego podgląd. Po kliknięciu otwiera się w PEŁNEJ rozdzielczosci.
To nie jest GALERIA fotek.

Hmmm... jeżeli uważasz, że takie zachowanie jest prawidłowe to ok, może taki zamysł miał autor ;) Po prostu czasem ciężko zobaczyć co jest na zdjęciu bo trzeba je całe scrollować. Proponuję inne rozwiązanie:

W pliku: /forum/Themes/default/scripts/topic.js na końcu funkcji expandThumb (przed returnem ;) ) dodaj:

// remove break line
link.parentNode.getElementsByTagName('br')[1].remove();
// add link to scale pic
link.parentNode.innerHTML += '  \
<a href="javascript:void(0)" \
onclick="document.getElementById(\'thumb_' + thumbID + '\').style.maxWidth = \'100%\';this.remove();"> \
(skaluj do strony) \
</a>';

Po powiększeniu obrazka poprzez kliknięcie na miniaturkę zostanie (obok informacji o załączniku) dodany odnośnik pozwalający przeskalować zdjęcie do szerokości strony. Efekt wizualny:



Kto chce może bawić się scrollem - zmierzenie autora pozostaje, kto chce jednak zobaczyć cały obrazek bez potrzeby przewijania tez będzie miał taką możliwość.

Wilk syty i owca cała ;)

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Sama "grzeszyłam" dodając zdjęcia , które trzeba było "scrollować", by obejrzec w całości.
To raczej nie wina Willego, tylko uzytkowników   :-[
Jeśli ktos dodaje ogłoszenie "Sprzedam", to chyba danej osobie powinno zależeć, by wstawić zdjęcie w odpowiednim rozmiarze, nie ?  ;) 8)
" Polak gorszego sortu"

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Hehe ja też tylko w 3 gram. Chwilowo czekam na kartę graf bo nowa padła po kilku gadzinach ... a na starej 1024x768 w min detalach tylko idzie pograć.

A o obrazkach,

A jak już to bardziej bym dodał jakiegoś shadowboxa do obrazkow.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Jak zamieszczacie cytat , dlaczego mi, po wybraniu niewielkiego fragmentu z większej wypowiedzi i po zastosowaniu kliknięcia na cytuj ,cytuje dokładnie cala wypowiedz?

poloniainfo.dk


 

Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)

Zaczęty przez aisakDział Hydepark

Odpowiedzi: 840
Wyświetleń: 227940
Ostatnia wiadomość 13 Cze 2022, 19:34:07
wysłana przez Milenova
czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14058
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17407
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6603
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4324
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka