poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu  (Przeczytany 190168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tula

  • Gość
Taka wladza to zadna wladza...
Poza tym nie chodzi o to, zeby moderator nie widzial, co robi inny moderator, ale zeby jeden moderator nie wyciagal czegos, co drugi moderator wyrzucil  ::).

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Willy obiecal, ze niedlugo zmodyfikuje smietnik i bedzie widoczne przez kogo dany wpis zostal usuniety.

Piatko moze nastepnym raze dyskusje zapoczatkujesz w dziale tylko dla moderatow.
W koncu ta sprawa dotyczyla w najwiekszym zakresie wlasnie moderatorow.
 
« Ostatnia zmiana: 28 Lis 2007, 22:12:18 wysłana przez mala_z_Aarhus »

Offline Mirabelka

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: +13/-3
  • Płeć: Kobieta
Willy obiecal, ze niedlugo zmodyfikuje smietnik i bedzie widoczne prze kogo dany wpis zostal usuniety.

Piatko moze nastepnym raze dyskusje zapoczatkujesz w dziale tylko dla moderatow.
W koncu ta sprawa dotyczyla w najwiekszym zakresie wlasnie moderatorow.
 

Tak , popieram mala z a. Powinno się pierw to przedyskutować miedzy moderatorami, a ostateczna decyzje powinien podjac administrator.

voyager

  • Gość
Mam serdecznie dosc tego forum i atmosfery tu panujacej, zal mi bo niektore osoby sa bardzo fajne:)
Pozdrawiam !
Bede oczywiscie zagladal jako gosc gdy bede czegos szukal :))

Tula

  • Gość
Mam serdecznie dosc tego forum i atmosfery tu panujacej, zal mi bo niektore osoby sa bardzo fajne:)
Czy to propozycja zalozenia "pozegnalni"? Bo nie bardzo widze sens takiego wpisu w tym dziale.

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Bede oczywiscie zagladal jako gosc gdy bede czegos szukal :))

Czyli jednak.
Ale osobiście nie będę za tobą tęsknił.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

K3

  • Gość
a mnie denerwuja te dwie ramki na stronie glownej forum.... zajmuja tylko miejsce na ekranie

poloniainfo.dk


Offline Jacek27

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
Witam
Przy zawiązkach 3f w Aalborgu powstaje zrzeszenie polaków pracujących w danii czy jest mozliwość uruchomienia na stronie osobnego działu z tego co sie tam dzieje i czym sie bedzie ta organizacja zajmować. Z najnowszych ogłoszeń, na poczatku marca bedzie spotkanie z przedstawicielami skatu w zwiazkach 3f w aalborgu jesli ktoś ma pytania prosze przesłać na adres papaj27@o2.pl zbieramy pytania aby skat mógł się przygotować
pozdrawiam
Jacek

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Jeśli będą chętni do korzystania z tego z chęcią udostępnimy miejsce na serwerze.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

K3

  • Gość
Pomysł odnoście ogłoszeń
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Lut 2008, 22:49:05 »
aby dla każdego działu stworzyć formularz, z odpowiednimi polami do wypelnienia

przykład dla działu sprzedam:
pole: przedmiot
kolejne: cena
kolejne: opis
kolejne: lokalizacja
i kolejne: numer telefonu lub dodatkowe pole na email

dla działu transport:
skąd:
dokąd:
data:
analogicznie pola na numer telefonu i email

Offline Manior

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: +16/-6
  • Płeć: Mężczyzna
Czasami już się miałem zabierać do tłumaczenia jakiegoś postu z prośbą, ale łapałem się na tym, że przecież w tym samym momencie
(o czym nie wiem) może już ktoś inny tłumaczyć ten sam tekst. I w tym samym momencie wrzucać go na forum.
Nie ma problemu, jeżeli jest to tylko parę słów. Jeżeli jednka mam na takie tłumaczenia zużywac więcej czasu i może sprawdzać jakieś
pojęcia w słowniku to fajnie by było mieć pewność, że nie robi się tego na darmo, bo inna osoba też nad tym pracuje - w tym samym
momencie i wyśle to kilka sekund przed moim wysłaniem.

Czy jest możliwość, programowo, zablokować wejście na "odpowiedz", jeżeli już ktoś ma otworzone okienko "odpowiedz" danego postu ????
Uniknięto by w ten sposób podwójnej pracy, lub w innych postach podwójnych odpowiedzi.

Co Wy na to?
Pozdrawiam

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
pomysł k3 jest niezly i zobacze co sie z tym da zrobić.
niestety Manior nie mam zbyt dobrych wiadomości dla Ciebie ... ale pomyśle może akurat coś się da zrobić w tym kierunku.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Klingon

  • Gość
Co Wy na to?
Pozdrawiam
Zdarzyło mi się to, następnym razem byłem szybki. ;D

Serdecznie pozdrawiam.

Offline Jacek27

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
Witam
Mam  pytanie i prośbę do administratora strony, czy jest mozliwe zamieszczenia ogłoszenia na stronie głównej, ogłoszenie dotyczy spotkania organizowanego przez związki zawodowe
 w Aalborgu z przedstawicielami Skatu, spotkanie będzie dotyczyło rozliczeń w danii oraz innych pytań dotyczących problemów  polaków z duńskim urzedem podatkowym. Związki organizuja polską grupę  w Aalborgu i chcąc ułatwić poruszanie sie polakom po przepisach i zyciu w danii więc podjęły inicjatywe zorganizowania poskiej grupy z polskimi przedstawicielami powołały wiec zarząd z  polskimi przedstawicielami. Spotkanie odbędzie się 6 marca o w godzinach 17-20 przy Sondergade 62 ( budynek związków 3F, zaproszeni są wszyscy zarówno członkowie związków jak również osoby nie należące do związków,) więc już niedługo a zależy nam na dotarciu do jak najszerszej grupy polaków, jesli potrzebna byłaby weryfikacja mojej prośby moge przesłac maila do polskiego przedstawiciela związków 3F w Aalborgu. Proszę o szybka odpowiedż na maila papaj27@o2.pl
pozdrawiam
Jacek

K3

  • Gość
Parę propozycji zmian:

1. Większy, lepiej wyróżniony button "Nowa wiadomość" w obecnej chwili ginie wśród innych mu podobnych, na dodatek jest w środku - ludzie go chyba nie widzą, co widać po dziale tłumaczeń, gdzie większość tłumaczeń jest po doklejana do innych tworząc bałagan

2. Pisanie dla zarejestrowanych + widoczne IP: nie koniecznie całe, wystarczą dwa ostatnie oktety.....

poloniainfo.dk


 

Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)

Zaczęty przez aisakDział Hydepark

Odpowiedzi: 840
Wyświetleń: 227895
Ostatnia wiadomość 13 Cze 2022, 19:34:07
wysłana przez Milenova
czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14054
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17393
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6598
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4322
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka