Regionalne > Kopenhaga

Danhostel Kopenhaga

(1/2) > >>

anulka:
Witam
Bardzo prosze o informacje na temat danhostelu w Kopenhadze (centrum). Czy jest tam mozliwosc sporzadzania samodzielnie posilkow, czy sa naczynia i w ogole jakas kuchnia dla gosci? Moj maz jedzie do Danii na miesieczny kontrakt i jego firma tam zalatwila mu zakwaterowania -troche sie niepokoje ze jest to bardziej hotel niz schronisko. Prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje za pomoc  :)

Pozdrawiam
Anka

Tula:
W tym akurat hostelu nie bylam, za to bylam w jego siostrzanym w Roskilde, i tak, jest kuchnia i naczynia (choc nie jest ich za duzo i warto miec ze soba kubek, talerzyk czy noz). Jak w kazdym hostelu zreszta.

anulka:
Dziekuje bardzo za odpowiedz  :)

Pozdrawiam

Tomala:
Siemanko!
Miałem tę przyjemność przespać się w Danhostel ze 27 na 28 czerwca. Załapałem się na jedyne dostępne miejsce. Zapłaciłem 195 DKK + 35 DKK za niemanie jakiejś "karty hostelowej". Nie wiem co to za ustrojstwo ale pewnie coś w stylu Eurokarty lub jakieś tutejsza karta rabatowa dla osób często korzystających z usług tego typu miejsc. Za 25 DKK można podłączyć się do WLan'u.
Pozdrawiam

Tula:

--- Cytat: Tomala w 30 Cze 2007, 21:28:27 --- 35 DKK za niemanie jakiejś "karty hostelowej". Nie wiem co to za ustrojstwo ale pewnie coś w stylu Eurokarty lub jakieś tutejsza karta rabatowa
--- Koniec cytatu ---
Jest to wazna na rok karta International Hosteling Association upowazniajaca do znizek w hostelach na calym swiecie. W Polsce kupic ja mozna m.in. w biurach ORBISU.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej