Regionalne > Kopenhaga

Kulturalnie polecam

<< < (2/12) > >>

Juta:
Na Christianshavn? Czy masz na mysli Christianie, czy co innego? Zazwyczaj prowadzenie dzialalnosci handlowej wymaga zezwolenia i placenia podatkow, ale nie kazdy sie tym przejmuje.
Nie slyszalam nic nowego o Ungdomshuset. Wg mnie jedynym sensownym rozwiazaniem jest wziecie sie do roboty, zebranie funduszy, kupienie domu i tyle :) To wcale nie jest niemozliwe.

teen spirit:
chodzi mi o Christianie i handel obwoźny na tym terenie, słyszałem że rządzi się ona swoimi prawami, a co do ungdomshuset 1 marca należy do moich najciekawszych wspomnień  ;)

Juta:
Wlasnie, Christiania rzadzi sie, do pewnego stopnia, swoimi wlasnymi prawami i ja ich nie znam. Najlepiej tam pojsc i pogadac z tubylcami :)

artystka:

--- Cytat: Juta w 08 Lip 2007, 17:26:01 ---Coz za niemily post i jakze protekcjonalny ton :(
To tak, jakby osobie, ktora bedzie chciala obejrzec w muzeum wystawe dziel van Gogha powiedziec : "Co ty, kwiatow w wazonie nie widzialas?"

To, co nas zachwyca, co szokuje, a co porusza jest bardzo subiektywne. Akurat zdjecia antyaborcyjne mnie nie szokuja, podobnie jak zdjecia z miejsc zbrodni, ale widzialam na kilku wystawach takie fotografie, ktore mna wstrzasnely.
 
A zyje w takim swiecie, ktory w duzym stopniu sama wykreowalam, i nie ma w nim miejsca na  prostytutki, mordy i morze krwi.

Hej

wcale nie był nie miły post, przestań...źle mnie jakoś odebrałaś

wiem coś na ten temat, przeszłam dość długa edukacje artystyczna...i mam trochę inne podejście do tych spraw

owszem ja też widziałam fotosy z tak zwanych "wstrząsających"

 "A zyje w takim swiecie, ktory w duzym stopniu sama wykreowalam, i nie ma w nim miejsca na  prostytutki, mordy i morze krwi. "

szkoda że ludzie sie aż tak bardzo ograniczają do własnego światka przeżyć...i im bardziej tworzymy sobie ten mały hermetyczny światek tym bardziej jesteśmy subiektywni

zastanawia mnie fakt wykluczania czegokolwiek z "własnego" świata skoro nasz świat to ten na zewnątrz wspólny istnieje...na szczęście jeden WIELKI śWIAT  a reszta to tylko nasze wizje, kreacje nie mające racji bycia w rzeczywistym pojmowaniu zjawiska świata...uff

więcej dystansu do siebie i więcej obiektywizmu

pozdrawiam

Peace


--- Koniec cytatu ---

Juta:
Peace  :)

Znow o wystawie fotograficznej, tym razem nieszokujacej i niekontrowersyjnej  ;) W ramach spaceru przechodzilismy dzis przez Kongens Nytorv, na ktorym obejrzelismy zdjecia z wyprawy zeglarskiej dookola swiata“The Ultimate Solo Challenge” . Zdjecia ladne, wystawa za darmo, pogoda piekna, wiec polecam goraco  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej