poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: auto na dunskich blachach z polska przyczepka  (Przeczytany 6405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline doktorek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« dnia: 10 Paź 2010, 15:01:48 »
Witam
Posiadam auto na dunskich blachach i przyczepke na polskich. Zastanawiam sie czy moge bez problemu sie z nia poruszac czy jest ona traktowana tak samo jak auto na polskich. Prosze o jakies info.

nufama

  • Gość
Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Paź 2010, 17:35:30 »
Witam.

Ja mam podobne pytanie tylko troche w druga strone , chce kupic w danii przyczepe kempingowa czy bede mogl jak ciagac polskim autem ?

vred

  • Gość
Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Paź 2010, 18:03:08 »
nie wiem jak to jest z osobówkami ale z milion razy widziałem ciągnik siodłowy na polskich z naczepą na duńskich blachach.

[Posted on: 10 Paź 2010, 17:45:07]

Witam.

Ja mam podobne pytanie tylko troche w druga strone , chce kupic w danii przyczepe kempingowa czy bede mogl jak ciagac polskim autem ?
Jeśli mieszkasz i pracujesz w danii i nie masz pozwolenia na używanie pol. sam. to jak najbardziej możesz ciągnąć duńską przyczepkę, policja nic Ci za to nie zrobi. Udanego wypoczynku  :D

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Paź 2010, 20:26:48 »
nie wolno ci ciagnac przyczepki na polskich numerach .grozi za to zakucie w dyby i gilanie po stopach kurzym piorkiem( albo milion koron kary,zameinnie).mowi o tym wyraznie dyrektywa nr MCLXXII UE z dn.12.05.2008 r.
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline ARL

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Paź 2010, 21:29:42 »
Zgadza się też słyszałem że dla obywateli Pl mają zaostrzyć przepisy, podobno mają wprowadzić kary cielesne. Za użytkowanie przyczepki na polskich blachach bedzie wykonywana przez pracownika skat 2 godzinna chłosta w miejscu zatrzymania dodatkowo będzie konfiskata resorów przyczepki. Jeśli chodzi o kare za poruszanie sie autem na pl blachach to chłosta ma trwać 8 godzin. Także lepiej nie kuś losu z tą przyczepką :o

Offline rey2000

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Paź 2010, 22:06:06 »
Najlepiej kolego jesli nie znasz jezyka, popros kogos aby zadzwonil na policje i sie poprostu spytal.Bo za chwile ktos napisze czy moze prowadzic dunską łódż motorowa mając polske papiery na sternika i holowac rumunskiego narciarza wodnego.Pozdro!!

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Paź 2010, 22:56:00 »
mialem kiedys taka smieszna sytulacje w hiszpanii jak prowadzilem samochod na szwedzkich numerach,zarejestrowany na mnie,z dunskim prawem jazdy i polskim paszportem.chwile musialem tlumaczyc policjantowi w czym rzecz ;D
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

poloniainfo.dk

Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Paź 2010, 22:56:00 »

Offline doktorek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Paź 2010, 23:03:37 »
Najlepiej kolego jesli nie znasz jezyka, popros kogos aby zadzwonil na policje i sie poprostu spytal.Bo za chwile ktos napisze czy moze prowadzic dunską łódż motorowa mając polske papiery na sternika i holowac rumunskiego narciarza wodnego.Pozdro!!
no dzieki, jednak licze na to,ze moze ktos sie z czyms takim spotkal i bedzie wiedzial.
mialem kiedys taka smieszna sytulacje w hiszpanii jak prowadzilem samochod na szwedzkich numerach,zarejestrowany na mnie,z dunskim prawem jazdy i polskim paszportem.chwile musialem tlumaczyc policjantowi w czym rzecz ;D
nie wolno ci ciagnac przyczepki na polskich numerach .grozi za to zakucie w dyby i gilanie po stopach kurzym piorkiem( albo milion koron kary,zameinnie).mowi o tym wyraznie dyrektywa nr MCLXXII UE z dn.12.05.2008 r.
to jest forum polonii dunskiej i moje pytanie dotyczy wlasnie sytuacji w Danii, wiec informacje o hiszpanii przytoczone przez Ciebie sa mi zbedne, jak i reszta Twojego zabawanego wpisu. dziekuje.
Zgadza się też słyszałem że dla obywateli Pl mają zaostrzyć przepisy, podobno mają wprowadzić kary cielesne. Za użytkowanie przyczepki na polskich blachach bedzie wykonywana przez pracownika skat 2 godzinna chłosta w miejscu zatrzymania dodatkowo będzie konfiskata resorów przyczepki. Jeśli chodzi o kare za poruszanie sie autem na pl blachach to chłosta ma trwać 8 godzin. Także lepiej nie kuś losu z tą przyczepką :o
Tobie kolego tez uprzejmie dziekuje za poswiecona uwage.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Paź 2010, 10:46:12 »
Witam
Posiadam auto na dunskich blachach i przyczepke na polskich. Zastanawiam sie czy moge bez problemu sie z nia poruszac czy jest ona traktowana tak samo jak auto na polskich. Prosze o jakies info.
możesz, nie ma najmniejszego problemu.

poloniainfo.dk

Odp: auto na dunskich blachach z polska przyczepka
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Paź 2010, 10:46:12 »

 

Dania czy Polska, kto zbankrutuje pierwszy

Zaczęty przez dania_dDział Hydepark

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21797
Ostatnia wiadomość 21 Sie 2019, 10:51:37
wysłana przez kpio47
Polska emigracja "kulturalna" ;)

Zaczęty przez TulaDział Kultura

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 28415
Ostatnia wiadomość 27 Lis 2008, 01:24:01
wysłana przez Slawek Kopenhaga
Zwrot za dojazdy Polska-Dania

Zaczęty przez feliksambaDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6897
Ostatnia wiadomość 21 Mar 2016, 19:15:39
wysłana przez feliksamba
Mecz Polska - Dania

Zaczęty przez waruinyDział Hydepark

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 14068
Ostatnia wiadomość 15 Sie 2013, 20:53:39
wysłana przez aisak
Polska firma a podatek w Danii.

Zaczęty przez dzinxDział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6799
Ostatnia wiadomość 25 Lis 2016, 14:32:38
wysłana przez Jomir