Ogólne > Podatki

skat

(1/1)

darekje:
Proszę o podanie stron, paragrafów związanych z ulgami podatkowymi dla polskich pracowników zatrudnionych w budownictwie na kontrakt roczny, jeśli można proszę oprzetłumaczenie na język polski. Nie mogę dogadać się z szefem co do ulg podatkowych, mówię mu że takie są a on że skat ma na to odpowiedź38%. Z szefem dogaduję się łamanym niemieckim, niestety nie znam duńskiego i nie wiem w jaki sposób mu to przekazać. Ja to wszystko wiem tylko jak to powiedzieć szefowi,żeby załatwił to w "skacie".Jeżeli Ktoś zna język duński proszę o pomoc. squier1@wp.pl

odp:
jezeli pracujesz pierwszy rok w tej firnie to mozesz liczyc na fajna ulge 8 %  powinien wystarczyc rachunek z polski  oraz kontrakt wtedy sam to zalatwisz w skacie.jezeli nie to przesle ci druk ktory przejdzie na sto % no chyba ze jestes z odense to osobiscie

darekje:
Dziękuje za szybką odpowiedź. Mam pytanie jaki rachunek z polski wystarczy, żeby uzyskać ulgę 8%.Proszę o ten druk, który załatwi sprawę. Tyle się naczytałem w internecie o tych zwolnieniach podatkowych jednak wrzeczywistości nie jest to takie proste. Jeszce raz prosze o pokazanie linków do informacji w SKAT dotyczących ulg podatkowych i przetłumaczenie ich. CZytając informacje na tym portalu wszystko jest takie proste, w rzeczywistości jest inaczej, mój pracodawca mówi,że jest 38% i koniec.
Pozdrawiam.
Darek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej