Regionalne > Odense

Zabawa Jesienna 2007

(1/2) > >>

GoTTie:
Z racji ze nie kazdy zaglada na strone glowna portalu (przynajmniej ja :)) Nie chce by informacja umknela uwadze.

Zwiazek Polakow zaprasza na zabawe  jesienną

Zabawa odbedzie sie w sobote 8 wrzesnia 2007 w Brændekilde Forsamlingshus, Møllegyden 6, 5250 Odense SV, w godz. 19.00 – 02.00. (dojazd autobusem 31lub 32 w kierunku Bellinge).

Cena wejscia 30 kr. dla czlonkow i 40 kr. dla pozostalych osob. W cenie biletu wliczona jest jednorazowa zastawa, dyskoteka oraz koszty wynajecia sali (prosimy o przynoszenie plyt CD). Napoje kupujemy tylko na miejscu. Zaczynamy o 19.00 szwedzkim stolem, gdzie kazdy przynosi gotowe danie na wspolny stol.

Ze wzgledu na koszty wynajecia sali warunkiem odbycia sie zabawy jest zgloszenie sie min. 30 osob. Zgloszenia beda przyjmowane przez czlonkow zarzadu do 2 wrzesnia 2007.

Katarzyna Hansen, 65 96 36 38,

Barbara Politowski, 66 14 71 75,

Lidia Rybitwa-Top, 64 76 15 32,

Informacja: nastepna zabawa - zabawa andrzejkowa, odbedzie sie 17 listopada

MICHAŁ - ODENSE:
Witam,
Obecnie żyję i pracuję w Odense. Moją pasją jest granie i prowadzenie różnego rodzaju imprez. Mam kilka lat doświadczenia w tej branży i spory zasób muzyczny.
Pomyślałem, że mógłbym pomóc...
Proszę o odpowiedź lub kontakt.
Michał
+45 35 11 32 28
dj.mihouse@wp.pl

GoTTie:
Panie Michale, prosze najlepiej kontaktowac sie z Pania Lidia pod podany wyzej numer.

MICHAŁ - ODENSE:
Już to zrobiłem, dziękuję  :)

Manior:
Był ktoś???

Jak wypadła imprezk?
Dużo ludzi przyszło?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej