Ogólne > Podatki

dzialalnosc gospodarcza w Polsce i jednoczesnie praca w Danii

(1/1)

vaxa_rys:
Podajcie mi proszę argumnety za aby firmę w Polsce zamknąć juz teraz - przed wyjazdem do pracy w Danii (firma i tak ma byc zamknieta), zamiast robic to w grudniu, tzn, firma istniala by do grudnia a do pracy jechac juz teraz.
Wg mnie lepiej juz teraz zamknąć tą firmę, nie ma potrzeby aby istniala,skoro i tak pracowac sie bedzie w Danii, a do tego by doszedl podatek od dochodu uzyskanego w Danii placony w Polsce plus zus i podatek od firmy polskiej.
Krotko pisząc TZ sie zastanawia jak to zrobic i podrzebuje dobrych argumentow aby firme zamknął juz teraz i liczę na pomoc.
Pozdrawiam

dksa90:
odpowiem tutaj, tak będzie na początek lepiej...dla wszystkich zainteresowanych...
jeżeli ktoś nie zdaje sobie sprawy, że zostawia swoje życie w rękach osoby, która na dzień dzisiejszy przez pół dnia myśli jak jej te życie utrudnić bądź zniszczyć, bądź wpędzić w ogromne kłopoty finansowe i szantażem ściągnąć ją spowrotem chociażby dla własnych urojonych celów, szczytnie zwanych ratowaniem rodziny czy też innych bzdur, czy też z zwykłej złośliwości z której słynie, to o jakie ty argumenty pytasz? mało problemów finansowych macie? chcecie mieć 8 razy takie? naprawde macie nadzieję, że nic się nie stanie przez te pół roku? przecież to tylko jeden ruch, świetny pomysł na bani i toniecie....na amen....zamiast domu na wsi będziecie mieli 13253 rat po tysiąc złoty w instytucjach państwowych i hurtowniach...UśWIADOMCIE TO SOBIE!!!!!!! macie szanse raz na zawsze wyjść z bagna, ale chyba was skleiło i nie możecie się oderwać...jak chcecie możecie i ryzykować i tonąć...tylko nie kosztem innych...
jaśniej? zapraszam...

mi ręce opadły, potem starałem się być obojętny, teraz jestem wściekły jak mało kiedy i chodzą mi po głowie myśli których znać nie chcecie....dobrze się zastanówcie, czasu zostało mało....

Dana:
nie ma argumentow za. Firme trzeba zamknac, bo chodzi o koszty. ZUS to prawie 900 PLN miesiecznie. I wlasciwie po co to ciagnac???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej