Regionalne > Odense

Gdzie kupić używany rower w Odense

(1/5) > >>

_maniak_:
Niedługo wraz z kolegami wybieramy się na wymianę studencką do Odense :) W związku z tym mam kilka pytań do osób zorientowanych w temacie:
1 Gdzie można kupić tani używany rower, powiedzmy tak do 800 DKK. Na oku mam sklep "Vitesse Cykler I/S" znajdujący się na Middelfartvej 128 5200 Odense V. Ktoś tam kupował? Sklep wybrałem bo znajduje się najbliżej mojego akademika na Elmelundsvej

2 Gdzie się znajduje Lidl w Odense ? Na Duńskiej stronie Lidla znalazłem adres tylko do Kolding

3 Mam zamiar założyć konto w Danske Bank (bo najbliżej akademika, a dodatkowo jest na uczelni). Czy ten bank jest pewny, jak podchodzą do obcokrajowców, numer SWIFT dają od ręki czy trzeba specjalnie prosić ?

4 Prosił bym o adres poczty

I chyba mi na razie tyle do szczęścia wystarczy :)

_maniak_:
Bym zapomniał :)

Gdzie jest siedziba słynnej gazety zatrudniająca studentów do rozwożenia gazet w nocy ?

dar_czar:
witaj!
nieodpowiem ci na pierwsze dwa pytani(nie moja okolica),ale na trzecie postaram ci pomóc.Generalnie w bankach ludzie którzy tam pracują są bardzo pomocni,po co ci jest SWIFT z dunskiego banku?jeżeli chcesz wysyłac pieniądze do polski to musisz miec SWIFT z polskiego banku.Tu w Danii stosowany jest standard IBAN.tu znajdziesz kody SWIFT Polskich banków.http://www.zarabiaj.net/kody_swift.php

_maniak_:
Pieniądze z socratesa dostaniemy dopabuse po wyjeździe a więc będę je musiał jakoś przesłać na swoje konto w Danii. Rozumiem że aby  przesłać pieniądze do Danii należy wpisać DK5056....   i numer SWIFT  a do Polski z Danii PL475.... i numer SWIFT polskiego banku ?

Jomir:
a rower najlepiej znalezc na www.dba.dk
To taki serwis ogloszeniowy z rzobudowana wyszukiwarka, wiec mozesz ustawic jaki rower, miasto i cene...
Kosztuje bodajze 30-40 DKK na tydzien, ale mysle, ze warto.....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej