Ogólne > Kącik Kulinarny

Polskie produkty w dunskich sklepach

(1/15) > >>

Mrozik:
Do zalozenia tego tematu zainspirowal mnie temat o serku waniliowym :)

Czy macie jeszcze jakies "cynki" na polskie produkty w dunskich marketach???

Czekam na info i dyskusje :)

Ja79:
Tak :) Np. szynka konserwowa firmy DEFCO jest szyneczką polską, nie tylko w smaku (bo jest smaczna jak typowe polskie tego typu wyroby) ale jest naprawdę pochodzenia z naszego ojczystego kraju :)

pavulon:
Witam,
w Bilce, a czasami w Føteksie mozna zakupic polska kielbase, ktora przypomina nasza zwyczajna czy grillowa. Sa rowniez polskie parowki, zjadliwe:) Na etykiecie wszystko jest po dunsku i drobnym druczkien jest napisane, ze wyprodukowane "i Polen".
Poza tym w sklepach arabskich (zazwyczaj sa to warzywniaki) czasami mozna dostac polskie ogorki konserowe, kapuste kiszona w sloikach z polskimi etykietkami.
Udanych lowow:)

Mrozik:

--- Cytat: Ja79 w 12 Sie 2010, 17:43:38 ---Tak :) Np. szynka konserwowa firmy DEFCO jest szyneczką polską, nie tylko w smaku (bo jest smaczna jak typowe polskie tego typu wyroby) ale jest naprawdę pochodzenia z naszego ojczystego kraju :)

--- Koniec cytatu ---


W jakim markecie ta szyneczka???

Z ta bilka to jestem zaskoczony,czesto tam bywam ale nigdy nie zwracalem uwagi na etykiety od parowek i kielbas :))

W Kvickly i bilce mozna dostac rowniez polskie pieczarki.

willy:
Polskie pieczarki można kupić wszędzie. Raz kupiłem pieczarki na których było napisane coś w rodzaju pieczarki niemieckie wyprodukowane w Polsce ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej