Regionalne > Kopenhaga

Frederiksberg - opinie ??

(1/4) > >>

selson:
Witam,
Co powiecie o tej dzielnicy?? Od 1-go października zaczynam pracę w Danii, mieszkał będe właśnie w dzielnicy Frederiksberg. Jak wyglądają sprawy bezpieczeństwa? MOże ktoś tam mieszka z forumowiczów i mógłby się podzielić spostrzeżeniami. ???
Pzdr
Selson

Smiglo7o7:
bylem dzisiaj nie daleko (zalatwialem pozwolenie) i jezeli to ta sama dzielnica to nie ciekawie ....za duzo graffiti


Piotr M.

Jomir:
Nie wiem co masz na mysli bezpieczenstwo, ale tak czy owak, w Danii jest o wiele bezpieczniej niz w Polsce pod kazdym wzgledem.

Tu malo kto montuje drzwi antywlamaniowe, ze o roletach nie wspomne...
Czy chocby setki rowerow stojacych na ulicy....

Fredriksberg nalezy do spokojnych dzielnic miasta... tak naprawde "dziwnych osobistosci" jest najwiecej w centrum, na Nørrebro i oczywiscie w Christianii.

Graffiti znajdziesz wszedzie... dziwi mnie, ze jako mlody czlowiek tak malo wiesz o autorach tego typu sztuki.
Owszem, ze jest to przejaw wandalizmu, ale akurat graficiarze to w wiekszosci (w wiekszosci, bo jak wszedzie znajda sie wyjatki) mlodziez zainteresowana malowaniem po scianach a nie rozbojami.

willy:
Ja pracuję we Frederiksberg'u i polecam tą dzielnicę.
Napisz na jakiej ulicy będziesz mieszkał  jeszcze.
Osobiście to ja tam nigdzie graffiti nie widziałem ;) a może nie zauważyłem bo uznałem że tak ma być ??

wczasowicz:
Frederiksberg zrobił na mnie spoko wrażenie, nie to co Nørrebro ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej