poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Prawo jazdy C  (Przeczytany 5279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline M z Horsens

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 187
  • Reputacja: +3/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Prawo jazdy C
« dnia: 23 Sie 2010, 10:40:49 »
Witam,czy ktoś z forumowiczów robił tu w DK prawko na kat.C i orientuje się czy na Jutlandii jest gdzieś instruktor znający jezyk polski? Ewentualnie może ktoś ma materialy przetłumaczone na język polski.
pozdrawiam

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sie 2010, 10:21:54 »
Pogadam z gościem u którego będę robił kat E do B i dam znać może on ma lub zna kogoś kto ma.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sie 2010, 11:02:35 »
Pogadam z gościem u którego będę robił kat E do B i dam znać może on ma lub zna kogoś kto ma.


Nie mogę w to uwierzyć , dojdzie nam następny użytkownik drogi  taszczący za samochodem 4 pokojowe mieszkanie z łazienką , witajcie korki , witaj widoku gdzie pojazd wyprzedający jedzie szybciej od pojazdu wyprzedzanego o 0,979878989 km/h. ;D

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sie 2010, 15:58:02 »

Nie mogę w to uwierzyć , dojdzie nam następny użytkownik drogi  taszczący za samochodem 4 pokojowe mieszkanie z łazienką , witajcie korki , witaj widoku gdzie pojazd wyprzedający jedzie szybciej od pojazdu wyprzedzanego o 0,979878989 km/h. ;D
Nie mam zamiaru się przeprowadzać ani nikogo innego, potrzebne to jest do innych celów. Inteligencja i kultura u ciebie leży z tak debilnymi uwagami. Zajmij się lepiej montażem haka abyś miał możliwość przewiezienia swojego mieszkania z 1000 gratów.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Sie 2010, 18:29:36 »
Nigdzie nie jest napisane przeze mnie o tym ażebyś siebie ani kogokolwiek przeprowadzał.

        Na początku myślałem że nie załapałeś dowcipu , jednak prawda jest taka że ten dowcip załapałeś i to bardzo dobrze, obstawiałem przyczynę twojej agresywnej  wobec mnie postawy w pewnym niedowartościowaniu  bycia  kabusewca , bo prawda jest taka że Polacy najlepsi są w prowadzeniu samochodu , może to jest twoja pięta Achillesowa. Może uderzyłem w czułą strunę może nie , może po prostu wydaje się tobie że twój obecny status osoby udzielającej się na tym forum można porównać do świętej krowy , może wyobrażasz sobie że po każdym twoim poście powinienem bić pokłony przechowywać wspomnienie ciepłe w sercu i wyciągając ręce do góry krzyczeć „Chwalmy Pana”. Nie wiem czym  motywujesz chęć wykreowania siebie jako osoby nietykalnej  i w pewnym stopniu osoby wszystkowiedzącej , czy to jest w pewnym stopniu efekt braku samorealizacji i samospełnienia w Polsce (tutaj naprawdę ciebie nie znam i nie wiem jakie pobudki skłoniły ciebie do emigracji, czy to była emigracja 81 roku czy 68, czy może inny czas czy powód , oczywiście ta kwestia jest dla mnie obojętna i nie oczekuję odpowiedzi w związku z nią więc proszę nie czuj się zobowiązany) może to niespełnienie byłego nauczyciela każące podświadomie nieść z dumą kaganek oświaty , czy po prostu wstyd za pokolenie emigracji zarobkowej po wstąpieniu do UE , po prostu nie jestem w stanie ciebie rozgryźć i co przyszło  mi teraz do głowy to pytanie PO CO mam ciebie rozgryzać , dzień jest piękny pokazały się prawdziwki 
i nie ma najmniejszego powodu przejmować się frustratem.
 


        Na koniec napisałeś że inteligencja i kultura leży u mnie z tak debilnymi uwagami , nie mam zamiaru polemizować z tobą na ten tema bo naprawdę nie ma potrzeby tylko jest  mały szczegół napisałeś dalej że „Zajmij się lepiej montażem haka abyś miał możliwość przewiezienia swojego mieszkania z 1000 gratów. „ i to zakończenie twojego postu wywarło na mnie największe wrażenie , z jednej strony odnosisz się do mojej inteligencji i kultury a chwilę potem sam wystawiasz sobie cenzurkę.

Nie mam zamiaru z tobą polemizować dlaczego, bo....

„Nigdy nie polemizuj z idiotą , najpierw sprowadzi cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem”

Offline hejli

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Sie 2010, 20:22:13 »
Vera nie podoba mi sie atak z twojej strony na temat haka o jaki facet wczesniej pytal.Takie docinki sa niskich lotow.

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sie 2010, 08:31:57 »
Nigdzie nie jest napisane przeze mnie o tym ażebyś siebie ani kogokolwiek przeprowadzał.

        Na początku myślałem że nie załapałeś dowcipu , jednak prawda jest taka że ten dowcip załapałeś i to bardzo dobrze, obstawiałem przyczynę twojej agresywnej  wobec mnie postawy w pewnym niedowartościowaniu  bycia  kabusewca , bo prawda jest taka że Polacy najlepsi są w prowadzeniu samochodu , może to jest twoja pięta Achillesowa. Może uderzyłem w czułą strunę może nie , może po prostu wydaje się tobie że twój obecny status osoby udzielającej się na tym forum można porównać do świętej krowy , może wyobrażasz sobie że po każdym twoim poście powinienem bić pokłony przechowywać wspomnienie ciepłe w sercu i wyciągając ręce do góry krzyczeć „Chwalmy Pana”. Nie wiem czym  motywujesz chęć wykreowania siebie jako osoby nietykalnej  i w pewnym stopniu osoby wszystkowiedzącej , czy to jest w pewnym stopniu efekt braku samorealizacji i samospełnienia w Polsce (tutaj naprawdę ciebie nie znam i nie wiem jakie pobudki skłoniły ciebie do emigracji, czy to była emigracja 81 roku czy 68, czy może inny czas czy powód , oczywiście ta kwestia jest dla mnie obojętna i nie oczekuję odpowiedzi w związku z nią więc proszę nie czuj się zobowiązany) może to niespełnienie byłego nauczyciela każące podświadomie nieść z dumą kaganek oświaty , czy po prostu wstyd za pokolenie emigracji zarobkowej po wstąpieniu do UE , po prostu nie jestem w stanie ciebie rozgryźć i co przyszło  mi teraz do głowy to pytanie PO CO mam ciebie rozgryzać , dzień jest piękny pokazały się prawdziwki 
i nie ma najmniejszego powodu przejmować się frustratem.
 


        Na koniec napisałeś że inteligencja i kultura leży u mnie z tak debilnymi uwagami , nie mam zamiaru polemizować z tobą na ten tema bo naprawdę nie ma potrzeby tylko jest  mały szczegół napisałeś dalej że „Zajmij się lepiej montażem haka abyś miał możliwość przewiezienia swojego mieszkania z 1000 gratów. „ i to zakończenie twojego postu wywarło na mnie największe wrażenie , z jednej strony odnosisz się do mojej inteligencji i kultury a chwilę potem sam wystawiasz sobie cenzurkę.

Nie mam zamiaru z tobą polemizować dlaczego, bo....

„Nigdy nie polemizuj z idiotą , najpierw sprowadzi cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem”

Kolejny co sie urwał z piaskownicy. Na początek to uważaj co cytujesz i jak się wypowiadasz. Zastanów się dwa razy co napiszesz i w jakim sensie nie mam zamiaru nazywać cię idiota bo cię nie znam ale z myśleniem wyraźnie masz poważny problem. Co do dowcipu to faktycznie nie załapałem bo daleko to było od jakiego kolwiek rodzaju humoru. Cytowałeś mnie więc uderzyłeś do mnie. teraz tłumaczysz się jak dziecko ze to dowcip. To że wszystkich dookoła nazywasz idiotą tylko świadczy o Tobie samym. na dalsze docinki nie mam zamiaru odpowiadać, przemyśl sobie to przy roznoszeniu gazet.


[Posted on: 26 Sie 2010, 08:31:11]

Vera nie podoba mi sie atak z twojej strony na temat haka o jaki facet wczesniej pytal.Takie docinki sa niskich lotow.
Nie podoba ci się bo nie rozumiesz kto tu zaczął. Docinki zostaw dla siebie albo tak jak kolega dwa razy się zastanów.

poloniainfo.dk

Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sie 2010, 08:31:57 »

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sie 2010, 09:46:26 »

   Piszesz że wszystkich wkoło nazywam idiotą , to jest dosyć ciekawe bo nie jestem przypomnieć sobie  takiego zdarzenia ale oczywiście ty  wiesz lepiej .
   
   Miałem z tobą nie polemizować ale cytat „na dalsze docinki nie mam zamiaru odpowiadać, przemyśl sobie to przy roznoszeniu gazet.” skłonił mnie do złamania obietnicy .  Czy czuje się tym      zniesmaczony  nie, bo po pierwsze nie  jesteś w stanie mnie urazić nie ma w słowniku obelg które by mogłyby mnie urazić po pierwsze dla tego  że są kabusewane od ciebie  a po drugie przejmowanie się twoimi obelgami to mszczenie się na moim zdrowiu za twoją głupotę. A z drugiej strony próbujesz w swoim przekonaniu wywołać we mnie poczucie winy z powodu wykonywanej prze zemnie  pracy napisałeś tutaj o gazet , mogłeś oczywiście wybrać pracę w nocy przy rozkładaniu towaru w markecie lup sprzątanie kibli dworcowych., wybrałeś gazety bo według ciebie ta praca będzie największym inwektywem  który będzie charakteryzował obraz mój jako emigranta zarobkowego po wstąpieniu do UE , nie obraziłeś mnie bo napisałeś ci że nie jesteś w stanie mnie obrazić a czy obraziłeś kilka osób z tego forum którzy przyjmijmy czysto teoretycznie prosili cię o pomoc a przyjechali tutaj z myślą o poprawie swojego statusu finansowo i roznoszą gazety czy o osobach które z powodu kryzysu  największym szczęściem było by znalezienie chociaż takiej pracy. 

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sie 2010, 10:20:28 »
A nie moglibyscie pisac do siebie na priv?

 Zamiast zasmiecac tutaj  forum ?

...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline vera

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2006
  • Reputacja: +1/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sie 2010, 10:22:19 »
A nie moglibyscie pisac do siebie na priv?

 Zamiast zasmiecac tutaj  forum ?




napisz więc do nich na priv

vred

  • Gość
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sie 2010, 14:52:30 »
Prawde mówiąc ja też nie załapałem dowcipu.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sie 2010, 15:47:31 »
Fantastyczna debata, kutura wymiany zdan, umiejetnosc komunikowania. Nic w tym nowego. Jarmark przekupek, gdzie kazda mysli, ze jak krzyczy  wiecej i glosniej to ma racje. 

poloniainfo.dk

Odp: Prawo jazdy C
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sie 2010, 15:47:31 »

 

Klip w polskim/EU prawie jazdy

Zaczęty przez dorissa79Dział Dania i o Danii

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7813
Ostatnia wiadomość 21 Lut 2014, 14:06:25
wysłana przez nadin
Wymiana prawa jazdy w DANII

Zaczęty przez MAXFITDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6372
Ostatnia wiadomość 27 Gru 2016, 22:08:13
wysłana przez MAXFIT
rozkŁad jaZdy

Zaczęty przez incognito08Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4895
Ostatnia wiadomość 05 Sty 2010, 21:32:47
wysłana przez incognito08
Rozkład jazdy autobusów i trasy w Odense

Zaczęty przez _maniak_Dział Odense

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 74328
Ostatnia wiadomość 06 Mar 2010, 20:59:12
wysłana przez Manior
Skuterem bez prawa jazdy jaki mandat?

Zaczęty przez ArianV8Dział Hydepark

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6450
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2017, 10:37:09
wysłana przez basia25