poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Euro- zadymy  (Przeczytany 5257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SGRW

  • Gość
Euro- zadymy
« dnia: 12 Cze 2012, 22:00:09 »

piotr1

  • Gość
Odp: Euro- zadymy
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Cze 2012, 22:10:55 »
to samo jest tez na polskich portalach-nie ma co komentowac, trzeba sie wstydzic za polskich tzw kibicow

Offline Domnik

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 10
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: +2/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro- zadymy
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Cze 2012, 22:45:40 »
@Piotr1 - ja tam jestem dumny że jest ktoś kto może pokazać rosjanom gdzie ich miejsce.
Wsioki latają po Polsce z flagami sierpa i młota - TFU ! To była by hańba gdyby Polacy nic nie zrobili w tej sprawie.
Pierwszy raz w życiu jestem DUMNY z tego że mamy w Polsce pseudo kibiców, bo jak normalnie ich nie lubię i jestem całkowitym ich przeciwnikiem ze względu na bójki itp, to teraz mam nadzieje że wywołają taką burdę, że rosjanie będą bali się wyjść na ulicę !

BIJ BOLSZEWIKA !
Cytat od kogoś mądrego, stąd..
'Iraq, Afghanistan, to już było... Teraz odpoczynek...
Dlaczego? -Bo niewłaściwi ludzie dowodzą...
Kapitanie wrócisz?... -Wrócę jak oni odejdą...'

piotr1

  • Gość
Odp: Euro- zadymy
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Cze 2012, 22:50:54 »
a ,oze nie tobie o tym decydowac czy pseudokibicom tylko policji?moze to policja powinna reagowac a nie oni?pozatym moze tez odpowiesz mi czemu potem, jak juz bolszewikow nie bylo atakowali policje?-oni tez mieli flagi sierpa i mlota?

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Euro- zadymy
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Cze 2012, 20:42:25 »
Kto przyklepał ustawkę?
 Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Wał wydała zgodę na przemarsz Rosjan.
 Efekt chlew na ulicach więc niech teraz nie udaje świętej krowy tylko weźmie odpowiedzialność za swoje decyzje...... proste jak czarny koń Smudy......

tylda

  • Gość
Odp: Euro- zadymy
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Cze 2012, 23:31:09 »
Kto przyklepał ustawkę?
 Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Wał wydała zgodę na przemarsz Rosjan.
 Efekt chlew na ulicach więc niech teraz nie udaje świętej krowy tylko weźmie odpowiedzialność za swoje decyzje...... proste jak czarny koń Smudy......

Przemarsz kibicow nie wymagal zgody wladz miasta.
Jakos musieli przeciez do stadionu dojsc. A dzieki temu, ze szli zwarta grupa udalo sie, w wiekszosci przypadkow, powstrzymac atakujace pochod bandy sfrustrowanych dresiarzy po prosty izolujac ich od Rosjan.
Jesli zas chodzi o ewentualny zakaz demonstrowania (a w tym przypadku nie ma mowy o demonstracji), polskie prawo o zgromadzeniach przewiduje jedynie zgloszenie planowanej demonstracji, a wladze samorzadowe zgody odmowic nie moga, jesli spelnione sa odpowiednie warunki (bardzo nieliczne).
Lepiej nie wypowiadac sie na temat, o ktorym nie ma sie bladego pojecia.

Natomiast odpowiedzialnosc za podjudzanie kiboli to inna kwestia. PiS oraz media okolopisowskie (sakiewiczowe brukowce np.) oraz tabloidy zywiace sie wszelka padlina, wprost nawolywaly do dania odporu "moskalom". Dzis np radny warszawski (!) z ramienia PiS stwierdzil, ze kibole bronili polskiego honoru.


p.s. przekrecanie nazwisk to jeden z bardziej prymitywnych chwytow "retorycznych, stosowany przewaznie z braku merytorycznych argumentow.

tylda

  • Gość
Odp: Euro- zadymy
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Cze 2012, 23:35:06 »
@Piotr1 - ja tam jestem dumny że jest ktoś kto może pokazać rosjanom gdzie ich miejsce.
Wsioki latają po Polsce z flagami sierpa i młota - TFU ! To była by hańba gdyby Polacy nic nie zrobili w tej sprawie.
Pierwszy raz w życiu jestem DUMNY z tego że mamy w Polsce pseudo kibiców, bo jak normalnie ich nie lubię i jestem całkowitym ich przeciwnikiem ze względu na bójki itp, to teraz mam nadzieje że wywołają taką burdę, że rosjanie będą bali się wyjść na ulicę !

BIJ BOLSZEWIKA !

A ja mam nadzieje, ze nie glosujesz w polskich wyborach.

poloniainfo.dk

Odp: Euro- zadymy
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Cze 2012, 23:35:06 »

 

Danske Bank euro

Zaczęty przez robi2007Dział Hydepark

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4943
Ostatnia wiadomość 15 Lip 2009, 22:38:02
wysłana przez Kliingon
Euro 2012

Zaczęty przez andrejosDział Hydepark

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10004
Ostatnia wiadomość 06 Gru 2011, 15:19:54
wysłana przez Juta
Referendum 51 % jesta za strefą euro

Zaczęty przez DunhillDział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 18106
Ostatnia wiadomość 25 Mar 2010, 19:48:55
wysłana przez keny79
EURO 2008 - gdzie można obejrzeć mecze

Zaczęty przez giuseppe_RandersDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3742
Ostatnia wiadomość 11 Cze 2008, 13:12:34
wysłana przez giuseppe_Randers
Transfer euro

Zaczęty przez hydrogen2Dział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1853
Ostatnia wiadomość 08 Paź 2012, 19:02:48
wysłana przez hydrogen2