poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?  (Przeczytany 40048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vito1111

  • Gość
flexwork raz jeszcze
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Maj 2008, 12:03:42 »
Delikatnie ostrzegam przed tą firmą,nasze rodaczki są OK ale RUDY DUŃCZYK to niezły gagatek chciał mnie wydymać ale się nie dałem,wprawdzie straciłem na tym 1200zł(koszt dojazdu i zjazdu własnym samochodem) ale wróciłem na tarczy nikt mnie nie będzie kroił z kasy szukali chłoptasia do wszystkich prac a zapomnieli że rozmawiają z fachowcem i to dobrym,WYPIOŁEM SIE NA RUDEGO i jego 114,20 na godzinę brutto z tego miałem zapłacić mieszkanie ok 1500(puste)+prąd+dojazd do pracy w jedną stronę 55km (swoim samochodem) minus podatek+wyzywienie Przy 144 godzinach po potraceniach zostaje WIELKA DUP.
Wolę garowac w kraju
Może RUDY TO PRZECZYTA i zacznie traktować nas po ludzku a nie jak podgatunek

Offline pawelduc

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Maj 2008, 17:12:36 »
WIESIEK 2008 ALE GLUPOTY PISZESZ LEPIEJ NIC NIE PISZ JAK MASZ RODAKÓW W BŁĄD WPROWADZAĆ.POZDRAWIAM :)

lilianka

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Maj 2008, 19:21:56 »
hgehee dobre, ale masz racje
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2008, 20:06:28 wysłana przez lilianka »

vito1111

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Maj 2008, 09:19:27 »
Witaj lilianka
jaką miałaś stawkę i w jakim zawodzie byłaś zatrudniona przez "flexworkers"
pozdrowionka

vito1111

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maj 2008, 09:26:54 »
Co do pierwszego członu nazwy :flex
oznacza on :naginać,naciągać e.t.c

lilianka

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Maj 2008, 11:53:15 »
ja pracowałam przy sprzataniu,  miałam stawke 102 kr, a potem dostałam podwyzke na 116 kr.ale mało godzin tygodniowo, a mieszkanie w opłakanym stanie, nie wspomne, że np. spiac o 6 rano , potrafili wpasc ( sami sobie otworzyli ) jacys obcy ludzie i stukali w kaloryfer... zagladali do kazdego pokoju. firma FATALNA !!!!

Klingon

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Maj 2008, 12:02:45 »
.. spiac o 6 rano , potrafili wpasc ( sami sobie otworzyli ) jacys obcy ludzie i stukali w kaloryfer... zagladali do kazdego pokoju. firma FATALNA !!!!
;D Tak się nie robi.
W spółdzielniach jest zawsze wywieszona informacja, np. o odczycie liczników na kaloryferach. Dozorca domu (varmemester) ma klucz do każdego mieszkania i pytają czy mogą wejść do mieszkania pod nieobecność. Jeżeli jesteś w domu to zawsze dzwonią - nigdy nie otwierają drzwi sami.

poloniainfo.dk

Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Maj 2008, 12:02:45 »

lilianka

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Maj 2008, 12:08:00 »
to nie bylo mieszkanie spółdzielcze tylko od posredniaka, nikt nas sie nie pytał o zdanie, po prostu wpadli do chaty , głupio mi było w tej pizamie jak nie wiem, ani przepraszam , ani nic , masakra  jakas

Offline pawelduc

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Maj 2008, 12:59:24 »
flex jest bandą złodziejów.kroją nas z kasy jak tylko mogą nawet podstawowych papierów nie umieją załatwic. są dwie polki w tym biurze robią wszystko tak opieszale jestem ciekaw ile one mają za zatajenie róznych spraw związane z namii. ogólnie nie polecam tego posrednika .pozdrowionka
 :)

Offline alteregomaro

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Cze 2008, 22:00:30 »
         Pracowałem trzy miesiące dla tej firmy Fleksworkers wszystko załatwiają nawet ładne duże mieszkania pozornie wszystko ok można nawet zaraz dostać zaliczkę tylko za jedną można oddać np.dwie ,pobierali nie wiem czy teraz koszty operacyjne np.1000 koron za opłacenie mieszkania .Słowem przez trzy miesiące kiepska kasa czyli frycowe ,wyjaśnienia są tak okrętne że nic nie idzie wyjaśnić ,wydruki tak skonstruowane oczywiście zgodne z prawem i nie idzie ich ugryść a nawet rozszyfrować a prawie pół kasy nie ma nie jedna głowa nad tym myślała.Być może nie jest to masowo a w innych biurach nie za różowo ,można spróbować ale nie liczyłbym w razie problemów na wyjaśnienia konstruktywne.

lilianka

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Cze 2008, 22:12:35 »
dokładnie, ciezko od nich cos sie dowiedziec, jakis czeski film...

Offline ROZCZAROWANY

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Lip 2008, 20:32:32 »
Tylko kilka osób trafnie oceniło w/w firmę.Ja pracowałem tylko tydzień i od miesiąca nie otrzymałem swoich zarobionych pieniędzy
i dokumentów rozwiazania umowy.Termin wypłaty jest przekładany z tygodnia na tydzień.Może ktoś mi podpowie w jaki sposób
można to przyśpieszyć.Nikomu nie polecam tej firmy.

Offline antyflex

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
flexworkers
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Paź 2008, 21:30:35 »
My pracowalismy dla felxworkers pol roku i nie ma wcale powodow do zadowolenia , podpisalismy umowy a z praca i tak byly problemy w dodatku musielismy dojezdzac do pracy 50km dziennie wlasnym samochodem. Za kazdym razem kiedy chcielismy sie czegos dowiedziec w biurze bylismy splawiani,mieszkanie w stanie tragicznym , w lazience grzyb ze sie nie dalo tam wejsc ,musielismy sie kapac u znajomych ,brudno ,pusto w dodatku wrzucali do mieszkania ludzi tak z niczego nie informujac nas o tym ani nie pytajac o zgode.Firma proponuje internet bo wiedza ze polak nie dostanie tutaj nie majac papabusew  z czego zarabiaja 200kr od osoby miesiecznie gdzie normalnie za internet placi sie 300 oni biora 500.Praca na nocki miala byc platna po 135 kr na godzine ale nigdy tych pieniedzy nie widzielismy mielismy normalna stawke dniowa.Nie placa dni światecznych ani weekendow.Pracuja tam dwie polki , jedna do niczego sie nie nadaje czyli typowa dunka ,druga mila ale za duzo nie umiala zalatwic.Glowny szef Ingvar wielki boss ,sztuczny usmiech do polakow ,nigdy nie ma czasu i nie okazuje zainteresowania pracownikami a pozniej udaje ze o  niczym nic nie wiedzial.Szuka tylko ludzi na ktorych moze zarobic i ich oszukac , najbardziej wporzadku jest Thomas bo nigdy nie mielismy z nim do czynienia:)Poznalismy tam kilka osob ktore pracuja tam od początku i oni jedyni są zadowoleni z Ingvara ,a reszta czyli duza liczba osob narzeka tylko nikt nie moze nic powiedziec bo nie znaja jezyka a wbiurze nikt nie chce im pomoc i siedza tam tylko dlatego ze kazdy z nas wie jaka jest sytuacja w Polsce z praca.Ogolnie mowiac NIE POLECAM :D

ja+ja

  • Gość
Odp: flexworkers
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Paź 2008, 10:32:26 »
hmmm
ja mam dokładnie te same przeżycia ...flex workers to WIELKIE BAGNO uważajcie na nich

PRZEMEK SIEROCKI

  • Gość
Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Lut 2009, 14:04:02 »
WITAM!

FLEXWORKERS TO OSZUSCI.BYLEM NA JEDNYM Z ICH SZKOLEN.W SUMIE BYLO TAM 16 OSOB.WSZYSTKIM NAM OBIECALI PRACE.NIESTETY NIE OKAZALO SIE TO PRAWDA.BIORA PIENIADZE ZA SZKOLENIA PO ICH ZAKONCZENIU ZAZWYCZAJ NAMAWIAJA NA NASTEPNE LUB JESLI IM SIE NIE SPODOBASZ KULTURALNIE CI DZIEKUJA.I TYLE .KONTAKT SIE URYWA.WIECEJ INFO UDZIELE E-MAILOWO JESLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY SPOSOBEM W JAKI FLEXWORKERS DZIALA.POZDRAWIAM
PRZEMEK SabuseCKI

poloniainfo.dk

Odp: Agencja posrednictwa "OPTISTAFF" lub "Flexworkers"?
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Lut 2009, 14:04:02 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13628
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9715
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9771
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10281
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
"Polnocny Jylland" - co to?

Zaczęty przez stettinerDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 15408
Ostatnia wiadomość 03 Paź 2007, 23:28:29
wysłana przez stettiner