Ogólne > Rodzina ...

Opieka medyczna

<< < (2/44) > >>

Mirabelka:
I w polsce tez nie.

patsy:
mam pytanie!
przyjechałam do danii w ramach łaczenia rodzin!złożylismy odpowiednie dokumenty i czekamy!wiadomo że trwa to różnie!a byłam zmuszona iść do lekarza!no i zapłaciłam za wizytę i leki!wyszła niezła sumka!ok!w polsce też się nieraz płaci!ale chodzi mi o to czy w przyszłości póki nie otrzymam swoich dokumentów będę zmuszona za każdym razem płacić?i czy jeżeli już będe upoważniona do bezpłatnej opieki medycznej to czy mogę jakoś ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów?z góry dziękuję za odpowiedż!

Jomir:
NIestety, dopoki nie otrzymasz swojej wlasnej zoltej karty bedziesz musiala placic za wizyty.
Na leki znizki zwiazane sa z wydatkami na leki. Pierwsza znizke otrzymasz po przekroczeniu kwoty 800 koron.
Kwoty sa sumowane, liczy sie rok rozliczeniowy, ktory rozpoczyna sie od daty zrealizowania pierwszej recepty.
Oczywiscie dotyczy to osob ubezpieczonych w Daniii.

patsy:
ok!dziękuję bardzo!

ladygreen:
A JAK WYGLĄDA SPRAWA LECZENIA W NAGŁYCH PRZYPADKACH? bez posiadania żółtej karty, karty EKUZ...przyjechałam ponad 2 tygodnie temu.W Polsce nie jestem zarejestrowana jako bezrobotny,więc nie mogę dostać formularza na leczenie w Europie.A pracę w Danii zacznę w przyszłym tygodniu.A póki co ból w ramieniu, który pojawił się tydzień temu mnie zabija.....?????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej