poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Darmowy internet od TDC?  (Przeczytany 5008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tydraniu

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Darmowy internet od TDC?
« dnia: 24 Mar 2009, 19:14:10 »
Czołem!
Pod koniec stycznia br. zamówiłem sobie w TDC łącze 1Mbps - instalacja jakiś 1000DKK plus coś ponad 200DKK miesięcznie. Podłączyli mnie 28-go, więc jak w połowie lutego przyszedł rachunek na jedynie 178DKK stwierdziłem, że koszt pomniejszyli proporcjonalnie i resztę dopłace za miesiąc ...ale od tej pory żaden rachunek do mnei nie doszedł  :-\
Co więcej - dziś sprawdziłem swoje płatności online na ich stronce i faktycznie nie wygenerowano dla mnei żadnej kolejnej faktury i moje saldo wynosi 0.
Na tdc.dk nie ma już nic o łączy 1Mbps, więc może o mnie zapomnieli, o zostałem z tym jednym mega poza systemem? :]
Sęk w tym, że nie wiem, czy do nich uderzyć i wyjaśnić sparę, czy też może lepiej przeczekać odkładaję $$$? Istnieje w Danii jakieś przedawnienie roszczeń, czy coś takiego?

Offline kamillogry

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Mar 2009, 19:24:25 »
Ja ma podobnie z DanskeNet . Narzie tylko sciagneli mi z karty za pierwszy miesiac i cisza,wyslali mi modem i nic pozatym.
Czekam ,napewno sie odezwa po swoje.
Polecam DanskeNet wszystkim 2Mbps/1Mbps za pierwsze 3 miesiace 99DKK a za kolejne 3 miesiace 169DKK.
Dodam ze lacze jest o polowe szybsze niz place.
Pozdrawiam

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Mar 2009, 20:44:27 »
Rachunek może przyjść za jakiś czas, ale np. trzeba będzie zapłacić za pół roku. Najczęściej spotykana jest płatność raz na kwartał. Ale ostanio dostałam rachunek z you see, na którym płatności naliczono od stycznia do czerwca tego toku. No i bedzie trzeba wybulic 3 tysiaki...Korzysta się miło, jak przychodzi do płacenia, to jakoś smutno.

[Posted on: 24 Marzec  2009, 20:42:27]

Czołem!
Pod koniec stycznia br. zamówiłem sobie w TDC łącze 1Mbps - instalacja jakiś 1000DKK plus coś ponad 200DKK miesięcznie. Podłączyli mnie 28-go, więc jak w połowie lutego przyszedł rachunek na jedynie 178DKK stwierdziłem, że koszt pomniejszyli proporcjonalnie i resztę dopłace za miesiąc ...ale od tej pory żaden rachunek do mnei nie doszedł  :-\
Co więcej - dziś sprawdziłem swoje płatności online na ich stronce i faktycznie nie wygenerowano dla mnei żadnej kolejnej faktury i moje saldo wynosi 0.
Na tdc.dk nie ma już nic o łączy 1Mbps, więc może o mnie zapomnieli, o zostałem z tym jednym mega poza systemem? :]
Sęk w tym, że nie wiem, czy do nich uderzyć i wyjaśnić sparę, czy też może lepiej przeczekać odkładaję $$$? Istnieje w Danii jakieś przedawnienie roszczeń, czy coś takiego?


A co do przedawnienia roszczeń, na pewno o Tobie nie zapomną. ..

Gość

  • Gość
Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Mar 2009, 22:10:24 »
Witam miałam taką samą sytuacje z netem w tel3 ! pierwszy rachunek był ok a następne trzy miesiące cisza (wiem moja wina mogłam zadzwonic  do nich) list od komornika ,adwokata !!! kwoty kolosalne  :o mam nauczkę na przyszłość . Pisze to co mnie spotkało a co wy z tym zrobicie wasza sprawa . Powodzenia

Offline vaxa_rys

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 26
  • Wiadomości: 475
  • Reputacja: +4/-6
Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Mar 2009, 22:23:05 »
Ja ma podobnie z DanskeNet . Narzie tylko sciagneli mi z karty za pierwszy miesiac i cisza,wyslali mi modem i nic pozatym.
Czekam ,napewno sie odezwa po swoje.
Polecam DanskeNet wszystkim 2Mbps/1Mbps za pierwsze 3 miesiace 99DKK a za kolejne 3 miesiace 169DKK.
Dodam ze lacze jest o polowe szybsze niz place.
Pozdrawiam
a ile się płaci po uplywie tych pierwszych 6 miesiecy? umowa na jaki czas jest? ile kosztuje instalacja/modem ?

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Mar 2009, 22:25:29 »
Zazwyczaj jest tak, że albo w umowie albo na stronie internetowej operatora, zawarte sa informacje, dotyczące częstotliwosci płacenia rachunków. Jak zawsze, nalezy dokładnie zapoznac sie z umową i sprawdzać, czy rachunki przychodzą regularnie.
Kiedyś przez internet zamówiłam wycieczkę, czekałam na giro, które nie przychodziło. Okazało się, ze listonosz nie wrzucił listu z gire, ponieważ na skrzynce nie widniało moje całe nazwisko. Dobrze, że zadzwoniłam do biura kilka dni przed terminem wyjazdu, więc zdążyłam za wycieczkę zapłacić. Ale gdybym tak sobie czekała, to nie dość, że na wycieczkę bym nie pojechała, bo nie zapłaciłabym za nią na czas. Ale jeszcze musiałabym opłacić całkowity koszt wycieczki, bo umowa mimo, że przez internet, ale umowa...
Nie liczcie na to, że o zapomną o swoich naleznościach...

jamjurand

  • Gość
Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Mar 2009, 22:27:00 »
Czuje sie pokrzywdzony  :), bylem parokrotnie klientem w TDC, tez w Cybercity i w jakims potomku Get2net i nigdy nie udalo mi sie zaplacic cokolwiek istotnego za podlaczenie. TDC co  drugi miesiac ma roznorakie kampanie gdzie glownymi punktami sa zazwyczaj: podwojna szybkosc i 0 kr za zalozenie internetu. Wg. tego linku TDC nie jest wcale tanie:
http://www.prisbillige.dk/billig-internet.html

poloniainfo.dk

Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Mar 2009, 22:27:00 »

Offline marysha

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
  • Wszystko co robisz, rób dobrze.
Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Mar 2009, 22:29:28 »
No to biedniutki jesteś  ;)

poloniainfo.dk

Odp: Darmowy internet od TDC?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Mar 2009, 22:29:28 »

 

pomocy! jak zrobić przelew przez internet?

Zaczęty przez niedzielaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 19125
Ostatnia wiadomość 02 Wrz 2008, 23:12:28
wysłana przez niedziela
Vejle AAB kablowka i internet

Zaczęty przez qotyDział Pomoc!

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5789
Ostatnia wiadomość 15 Paź 2009, 22:14:45
wysłana przez qoty
wypełnienie dagpenge kort przez internet

Zaczęty przez robert73Dział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5653
Ostatnia wiadomość 21 Sie 2011, 16:43:10
wysłana przez MarcinS
Brak możliwości rozliczenia przez internet.

Zaczęty przez Neffisa83Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6394
Ostatnia wiadomość 28 Mar 2012, 18:57:13
wysłana przez Neffisa83
Internet na Wakacjach w Danii

Zaczęty przez Kubaa10Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7539
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2010, 17:06:25
wysłana przez kirizooz