Ogólne > Pomoc!

tłumacz Polski w 3F nordøst Vendsyssel( 3f - związki zawodowe)

(1/3) > >>

mawi:
Teresa Gyldenberg będzie urzędowała w biurze 3f północnowschodni Vendsyssel
Skippergade 24 ,Frederikshavn
w 2(drugą) środę każdego miesiąca
w godzinach 14-16
numer telefonu 25 47 21 92
mail teresa.gyldenberg@batkartellet.dk


znalazłam w broszurce 3f ,

Dodane: 15 Listopad  2007, 20:10:06
 

Dodane: 10 Luty  2008, 15:52:36
 





ogłoszenie  jest podane w dziale regionalnym Aalborg przez Jacek 27  http://poloniadenmark.info/index.php?option=com_smf&Itemid=78&topic=5767.0;topicseen

6 marca prawdopodobnie o 17.30  ws siedzibie związków 3F  (Sondergade 62) odbędzie sie spotkanie z przedstawicielami skat oraz komuny, będą odpowiadać na pytania dotyczące problemów polaków pracujących w Danii będzie tłumacz więc nie ma problemu z językiem, jeśli ktoś ma pytania proszę przesłać na adres papaj27@o2.pl przekaże je do skat aby mogli sie przygotować pojawią się również ogłoszenia w niektórych zakładach pracy.
pozdrawiam
Jacek

swojak:
WITAM

CZY JEST MOZE NA FORUM KTOS Z OKOLIC VEJLE,GIVE KTO MIAL KONTAKT Z JAKIMS POLSKIM TLUMACZEM W 3F LUB WIE JAK SIE Z TAKA OSOBA SKONTAKTOWAC PRACUJE TU JUZ PRAWIE DWA LATA I MAM PROBLEM Z POPRZEDNIM PRACODAWCA DUNCZYKIEM KTORY JUZ OD KILKU MIESIECY ZALEGA Z PENSJA I NADGODZINAMI

POZDRAWIAM

mala_z_Aarhus:
Pisze sie/ dzwoni do 3 F i prosi sie o pomoc w jezyku polskim....

swojak:
ok MALA DZIEKUJE PODEJME PROBE MYSLALEM TYLKO,ZE KTOS MA KONKRETNE NAMIARY DO RZETELNEJ OSOBY BO MAM NADZIEJE,ZE TAKIE ISTNIEJA

POZDRAWIAM SERDECZNIE

mala_z_Aarhus:
Tlumacz, zwlaszcza w zwiazkach, powinien znac zasade poufnosci. W interesie zwiazku jest, aby byl tez rzetelny/uczciwy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej