Ogólne > Praca w Danii

Mam pytanie-jesli ktos moze odpowiedziec

(1/1)

dorota:
Wczoraj skonczyla sie rejestracja w seasonalwork.dk. Moze ktos z Was wie kiedy zaczynaja wysylac kontrakty . I jeszcze jedno=orientujecie sie moze ile jaki procent osob dostaje prace?Bede wdzieczna za odpowiedz.  Do kiedy uwazacie nalezy czekac na jakis kontakt od nich. Czy jesli nie dostanie sie pracy to informuja o tym?  Pozdrawiam Was wszystkich Dorota.

Pawel1984:
zanim wysla kontrakt(kontrakt wysyla pracodawca,a nie seasonalwork.dk) dzwonia do aplikanta z zapytaniem czy jest zainteresowany dana praca.ewentualnie moga sie skontaktowac mejlownie gdy nie maja numeru dunskiego do aplikanta.jesli masz zamiar czekac to mozesz sie nie doczekac wiec radzilbym poszukac czegos innego.drugim tego powodem jest to ze stawki jakie oferuja moga byc stawkami glodowymi,sam dostalem taka propozycje.
pozdrawiam

dorota:
Dziekuje ze ktos mi odpowiedzial.  Coz ja znam angielski, wiec jak zukac czegos innego. A ty dostales z seasonalwork?

Grzegorz_Odense:
.
Zobacz w watku \"Szukanie pracy sezonowej w Danii \" na tym forum - wpis \"Uwaga na kontrakty z seasonalwork\" .

Pawel1984:
dostalem z seasonalwork.dk ale z oczywistych wzgledow odrzucilem te prace.mozesz wiecej sie dowiedziec o warunkach jakie mi zapropowano w watku o pracy poprzez seasonalwork.ja tez znam angielski i mysle ze warto poszukac gdzies indziej bo znajomosc tego jezyka daje duze mozliwosci.pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej